AW SEDUCTION – DUWAN Z UWODZĄCYM KOMFORTEM

Od lat 60. belgijski producent dywanów Associated Weavers jest ekspertem w spełnianiu wszystkich życzeń klientów i specjalizu…
czytaj więcej

Luksusowy dywan we wspaniałych kolorach dla wyjatkowego wzornictwa

AW Seduction obiecuje niebiański luksus w promiennych kolorach. Stylowa saksońska faktura wykładziny emanuje obydwoma w nieporównywalny sposób. Jest to charakterystyczne dla szczególnie cennych podłóg tekstylnych z wysokim włosiem. Ponadprzeciętna wysokość runa wynosząca 11 milimetrów przy gramaturze runa 1350 g/m² zapewnia przyjemny dotyk na powierzchni. W sumie arkusz ma całkowitą grubość 13,5 milimetrów i całkowitą gramaturę 2160 g/m². Ze względu na ogromną liczbę wypustek 237 000 na metr kwadratowy ma bardzo gęstą konsystencję, dzięki czemu jest jeszcze bardziej miękki w dotyku. Przyczynia się do tego w szczególności specjalna obróbka tekstury, podczas której runy są skręcane i mocowane w taki sposób, że powstaje stosunkowo gruby run. Ze względu na asymetryczną wysokość cięcia tworzy to ekstrawagancki efekt kropek, który nadaje fakturze Saksonii typowy, gruboziarnisty moment. Ma niezwykle elegancki wygląd, który przemawia za jego przeznaczeniem  szczególnie w środowiskach formalnych. Pod względem wykwintnego wykonania niewątpliwie odpowiada niemal królewskiej klasie luksusu kategorii 5, a tym samym spełnia najwyższe wymagania dotyczące miękkości. Tekstylna wykładzina dywanowa o fascynującej fakturze czaruje od pierwszego dotyku. Na pierwszy rzut oka zachwyci również 28 jedwabistych odcieni koloru, które dzięki swojej światłotrwałości zapewnią Ci przyjemność na dłużej. Masz różnorodny wybór ekscytujących czerwonych akcentów oraz naturalnych zieleni i błękitów. Z drugiej strony pojawiają się delikatne kremowe i piaskowe niuanse, które kontrastują z intensywnymi tonami ziemi. Paletę kolorów dopełniają nowoczesne odcienie szarości i czerni. Oto idealny wystrój dla prawie wszystkich preferencji!

Wyjątkowa atmosfera w całym domu: Ten dywan sprawia, że to możliwe!

Wybrane użycie materiałów w AW Seduction daje mu znacznie więcej niż tylko miękkość. Poliamid użyty jako materiał runa imponuje również wyjątkową trwałością w porównaniu z konwencjonalnymi włóknami syntetycznymi. Uważana jest za szczególnie stabilną wymiarowo, dzięki czemu szwy i cięte krawędzie nie strzępią się. Dzięki temu można położyć wykładzinę dywanową nawet na schodach, gdzie obiecuje przyjemną redukcję odgłosów kroków ze względu na jej izolacje akustyczną na poziomie 33 dB. Zasadniczo nadaje się nawet do bardzo obciążonych obszarów domu, co odpowiada klasie serwisowej 23. Na przykład przedpokój, salon lub sypialnię można bez wahania wyposażyć w gustowny dywan firmy AW. Bardzo dobrze pasuje do Twojego domowego biura: odpowiada za to nie tylko kultowy wygląd wykładziny tekstylnej, ale także przydatność do kółek krzesła biurowego ze względu na solidność wykładziny. W końcu dzięki swojej solidności tworzy luksusową atmosferę w prawie wszystkich pomieszczeniach.

Podłoga tej jakości opłaci się!

Dzięki swojemu nastawionemu na jakość charakter, AW Seduction błyszczy różnymi funkcjami bezpieczeństwa. Zgodnie z klasą ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1 charakteryzuje się niską palnością, którą uzupełnia niskie zadymienie. Co więcej, wykładzina dywanowa zapewnia doskonałą antypoślizgowość dzięki swoim właściwościom antypoślizgowym. Możesz na nich polegać w każdej codziennej sytuacji!

Elastyczna instalacja dzięki elastycznemu podkładowi

Oprócz wyjątkowej powierzchni użytkowej tekstylnego poszycia, wysokiej jakości tekstylny podkład FusionBac zapewnia wygodę. Dzięki specjalnemu składowi warstwy polaru i tkaniny syntetycznej, daje to AW Seduction wysoki stopień elastycznościrównież jeśli chodzi o układanie. Przestarzałą metodę pełnego klejenia zastępują nowoczesne techniki, takie jak stretch fit czy mocowanie taśmą dwustronną. Ze względu na odporność na przenikanie ciepła na poziomie 0,15 m²C°/W, wykładzinę tekstylną można bez wahania układać w połączeniu z wodnym ogrzewaniem podłogowym. Aby uzyskać więcej informacji na temat prawidłowego montażu, zapoznaj się z naszym przewodnikiem montażu wykładziny dywanowej.

Zamów AW Seduction jeszcze dziś w BRICOFLOR!

Daj się uwieść mistrzowskiemu połączeniu miękkości i wytrzymałości i wybierz fascynujący AW Seduction! Przekonaj się o wspaniałych kolorach, łącząc ulubione, korzystając z naszych bezpłatnych próbek, a następnie zamawiając ulubione dekory prosto do domu. Gdy już zdecydujesz się na swojego nowego towarzysza, możesz również skorzystać z naszej gwarancji najlepszej ceny podczas składania zamówienia. Ponadto na życzenie możemy przygotować indywidualną ofertę dla szczególnie dużych ilości zamówień! W tym celu w prosty i łatwy sposób skontaktuj się z naszymi kompetentnymi doradcami, które z chęcią Ci pomogą i doradzą. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego, telefonicznie lub e-mailem. Cieszymy się, że możemy pomóc!

Plus icon czytaj więcej