AW SENSATION – DYWAN Z ELEGANCJĄ, KTÓRA TRWA

Od lat 60. Associated Weavers przywiązywali najwyższą wagę do innowacyjnego wzornictwa różnorodnych dywanów. Doskonałym tego …
czytaj więcej

Miękki dywan błyszczący luksusowym satynowym połyskiem

Wykładzina dywanowa zasługuje na miano kolekcji supermiękkiej dzięki doskonałemu wykonaniu. Dzięki klasie luksusu 5 kategorii obiecuje niemal królewską miękkość przy każdym dotyku. Wynika to przede wszystkim ze stosunkowo dużej gęstości runa dywanu, wynoszącego 213 300 kępek na metr kwadratowy. Wysokość runa wynosi tymczasem górną średnią 10 milimetrów i nadaje podłodze tekstylnej puszystą powierzchnię ze względu na jej zwartość. Gramatura runa wynosi 1350 g/m², co daje całkowitą gramaturę 2180 g/m² przy całkowitej grubości 12,5 mm. Niezrównana miękkość wykładziny tekstylnej przejawia się w przyciągającej wzrok fakturze frisé. Różne tekstury dywanów tekstylnych mają to samo pochodzenie: najpierw przędza jest przetwarzana w klasycznym procesie tuftowania w taki sposób, że powierzchnia składa się z pętelek, które leżą blisko siebie. Zapętlone towary są następnie poddawane dalszej obróbce w zależności od pożądanego wyglądu. Aby uzyskać efektowną fakturę frisé, wszystkie pętelki są odcinane, a poszczególne przędze są skręcane w mocno zakrzywione słupki i mocowane. Dzięki swojej nieregularnej strukturze emanuje relaksującą atmosferą. Kręcona faktura frisé AW Sensation jest szczególnie imponująca ze względu na promienne i odporne na światło kolory: Dostępna jest paleta z 25 bajecznymi kolorami, która nie pozostawia nic do życzenia między bielą a czernią. Pastelowa mięta i liliowe niuanse łączą się z morskimi niebieskimi tonami i naturalnymi zielonymi akcentami. Spektrum kolorów uzupełniają nowoczesne odcienie ziemi i piasku oraz klasyczne odcienie brązu i szarości. Ten niemal nieograniczony wybór z pewnością przypadnie Ci do gustu!

Nieograniczony luksus z dywanem AW do Twojego domu

Ze względu na wysoką jakość powierzchni użytkowej wykładzina dywanowa AW nadaje się nawet jako kompetentny partner do umeblowania powierzchni obiektu. Odpowiada klasie 32, pasuje do wszystkich normalnie używanych pomieszczeń, takich jak restauracje czy sklepy. Dywan AW swoją trwałość zawdzięcza solidnemu włóknu, z którego wykonany jest w 100% materiał runa. Mimo swojej solidności jego powierzchnia jest przyjemna w dotyku. Dzięki tej uwodzicielskiej miękkości podłogi, układane również w hotelowych apartamentach i pokojach, zapewnią gościom niezapomniany pobyt. Przytulne ciepło, któremu sprzyja niski opór cieplny na poziomie 0,14 m²C°/W,pozwala bezpiecznie łączyć dywan z wodnym ogrzewaniem podłogowym. Dodatkowo, ze względu na efekt izolacji akustycznej 33 dB, wywołuje relaksujący spokój i kontemplację wśród Twoich gości. Dzięki niezawodnemu poszyciu mogą być pewni bezpiecznego pobytu: z jednej strony zapewnia niezawodną pewność stąpania dzięki właściwościom antypoślizgowym. Z drugiej strony gwarantuje niską palność zgodnie z klasą ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1 i obiecuje jedynie niski poziom dymu w przypadku zagrożenia. Twoi klienci z pewnością na długo zapamiętają tak wykwintny luksus!

Czy zawsze marzyłeś o ekskluzywnej hotelowej przyjemności we własnym domu? Dzięki AW Sensation to marzenie może się spełnić! Połóż dywan bez wahania we wszystkich intensywnie użytkowanych miejscach w domu, takich jak wejście lub schody. Dzięki swojej trwałości nadaje się również do Twojego domowego biura, dzięki odporności na kółka krzesła biurowego. A różnorodna kolorystyka doskonale wpasuje się również we wnętrze Twojego salonu i sypialni.

Super miękka podłoga – Podczas każdego stąpania

Associated Weavers nadaje nie tylko puszysty charakter powierzchni wykładziny, ale także jej spodu. Podkład tekstylny FusionBac zapewnia zarówno solidną, jak i miękką teksturę, a tym samym zapewnia maksymalną elastyczność. Widać to już podczas układania wykładziny dywanowej, co jest niezwykle łatwe dzięki zastosowaniu wielu technik montażu, takich jak stretch-fit. Jednocześnie technologia FusionBac gwarantuje mocne trzymanie i usuwanie bez pozostawiania śladów. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, zapoznaj się z naszą instrukcją montażu wykładziny.

Zamów dywan AW Sensation bardzo wygodnie w BRICOFLOR!

Przekonaj się sam o nowej kolekcji Super-Soft i już dziś zamów luksusową AW Sensation w BRICOFLOR! Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, a podłoga zostanie łatwo dostarczona do Twojego domu w najlepszej cenie. Umożliwia to nasza gwarancja najlepszej ceny. W przypadku szczególnie dużych ilości zamówień prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, aby w razie potrzeby uzyskać indywidualną ofertę. Jeśli nie możesz wybrać swojego ulubionego spośród wielu kolorów, skorzystaj z naszych bezpłatnych próbek. W przypadku jakichkolwiek pytań lub sugestii, nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na nie telefonicznie, e-mailem lub za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego. Oczekujemy na Twoją wiadomość!

Plus icon czytaj więcej