Close icon

AW SIRIUS – PUSZYSTY DYWAN FRISÉ

Kolory inspirowane naturą łatwo dopasowują się do Twojego wnętrza swoją subtelną elegancją i dają nieodparte uczucie dobrego …
czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

1 - 0 z 0 Produkty

W tej klasie użytkowej AW Sirius jest wyposażony w najwyższe luksusowe funkcje (LC5). Dzięki zwartej i milutko miękkiej gęstości z puszystym włosiem 18,0 mm, uczucie chodzenia jest sprężyste, a każdy krok staje się przyjemnością dla lekkich stóp. Daj się poprowadzić w świetle gwiazd.

Nieskończona jasność gwiazd – Dywan AW Sirius z kolekcji Invictus

Nowe kolekcje Associated Weavers Invictus® noszą nazwy gwiazd. Inspirujące ciała niebieskie dają orientację, a tym samym bezpieczeństwo na długich szlakach morskich. Wieczny blask gwiazd odbija się również w niekończącym się połysku wykładzin dywanowych AW. Pomimo dużego naprężenia lub ogromnego promieniowania UV, dywan AW Sirius zachowuje swój niepowtarzalny połysk. Nawet najbardziej wymagający miłośnik dywanów zachwyci się niezrównanym komfortem w zenicie. Zapierającą dech w piersiach gęstą teksturę i wyszukaną strukturę zawdzięczasz przędzy iVinci®, najnowszej generacji przędzy SDO, która zapewnia cudownie puszyste, kolorowe dywany o wyjątkowej odporności na plamy.

Bezpieczny na wszystko, system Fusionbac wykładzin AW Sirius

Aby wygodne wykładziny dywanowe firmy Associated Weavers nie przesuwały się, zostały wyposażone w podkład FusionBac, który zapewnia dobre wsparcie i niezawodną stabilność. Dzięki swojej niezrównanej mocy wykładzina radzi sobie nawet z dużym obciążeniem dynamicznym w obszarze stopni schodowych. Paleta kolorów AW Sirius prezentowana jest w 14 subtelnych, eleganckich dekorach, od świecącego antracytu po jedwabiście jasny odcień wełny. Nakrapiane kolory charakteryzują się żywą strukturą, która w zależności od padania światła prezentuje się w nowych, błyszczących odcieniach. Niezależnie od tego, czy jest to strefa relaksu w Twoim domu, czy przytulna oaza mieszkalna, luksusowa podłoga zapewni Ci pożądane bezpieczeństwo dzięki swojej promiennej mocy i miękkości. Pozwól się ponieść przez AW Sirius!

Zamów komfortowo tkany dywan od AW już dziś w BRICOFLOR!

Nie możesz się doczekać, aby doświadczyć wykładziny na własnej skórze? Zamów swój wymarzony dywan już dziś i skorzystaj z naszej bezpłatnej próbki bez zobowiązań. Nie pożałujesz ani minuty dzięki wyjątkowej jakości AW Sirius. Przeglądaj bez przeszkód szeroką gamę dywanów od Associated Weavers. Wysoko wykwalifikowany zespół BRICOFLOR jest aktywnie do Państwa dyspozycji w zakresie doboru kolorów, technologii układania i innych pytań. Zadzwoń bezpłatnie na infolinię BRICOFLOR i uzyskaj kompetentną poradę. Skorzystaj z gwarancji najlepszej ceny w sklepie internetowym BRICOFLOR.

Plus icon czytaj więcej