Close icon

AW Vigour – Miękki dywan powstały z mocnego materiału

Belgijski producent dywanów Associated Weavers odpowiada na szeroką gamę potrzeb i wymagań dzięki swoim wysokiej jakości prod…
czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

1 - 0 z 0 Produkty

Dywan, który na nowo definiuje pojęcie luksusu

Wystawne wykonanie i wykwintne wykorzystanie materiałów nadają wykładzinie dywanowej najwyższą możliwą klasę luksusu w tym zawodzie, 5. To obiecuje, że jest nie tylko aksamitna w dotyku, ale także wizualnie emanuje imponującym urokiem. Faktura frisé wykładziny będąca wynikiem procesu tuftowania nie jest całkowicie niewinna. W przypadku pikowania na powierzchni dywanu tworzą się pętelki, które są przecinane, a następnie skręcane i mocowane w celu uzyskania weluru frisé. Im dłuższy i gęstszy wynikowy stos, tym bardziej miękki. AW Vigor wyróżnia się wysokością runa 13 milimetrów i gramaturą 2100 g/m². Biorąc pod uwagę całą podłogę, całkowita grubość wynosi 15,5 milimetra przy łącznej gramaturze 2870 g/m². Stanowi więc niezwykły przykład dywanu welurowego z długim włosiem i jest nieporównywalnie miękki w dotyku.

Wizualnie faktura frisé tworzy nieregularne wrażenie, a tym samym działa odprężająco. Ponadto trasy spacerowe są mniej widoczne, dzięki czemu tekstylna wykładzina dywanowa na długo zachowuje swoją pierwotną atrakcyjność. Przyczynia się do tego również odporność na światło 18 różnych kolorów, które występują głównie w pastelowych odcieniach. Z jednej strony paleta kolorów składa się z naturalnych odcieni zieleni i błękitu, które dostępne są w różnych stopniach jasności. Z drugiej strony oferowane są nowoczesne odcienie ziemi, piasku i szarości. Asortyment dopełniają egzotyczne akcenty różu, pomarańczy i żółci, dzięki czemu znajdziesz coś dla siebie.

Mistrzowskie wymagania – To oznacza swoją nazwą AW

AW Vigor jest doskonałym przykładem tego, jak miękkość niekoniecznie oznacza wrażliwość. W ramach skomplikowanej produkcji, jako materiał okrywy używany jest w 100% wytrzymały nylon, który jest poddawany specjalnemu procesowi barwienia w roztworze. Barwienie w roztworze różni się od konwencjonalnych metod tym, że kolory są dodawane podczas produkcji włókien, a nie farbowane później. Powoduje to, że włókno jest w pełni zabarwione, a nie tylko powierzchownie. W rezultacie kolory są zablokowane we włóknach w taki sposób, że uzyskuje się wyjątkową trwałość koloru. Ponadto wykładzina dywanowa jest bardziej odporny na plamy, co jest decydującym czynnikiem w zastosowaniach komercyjnych. Dzięki klasie usług 32, rolka może wytrzymać nawet normalnie obciążoną powierzchnię obiektu, a nie tylko unowocześnić pokoje lub apartamenty hotelowe. Tekstylną wykładzinę podłogową można łatwo położyć również w pomieszczeniach handlowych lub w restauracji. Dzięki swojej luksusowej i solidnej naturze, wygodnie pasuje do każdego przeznaczonego dla niej środowiska.

Zdecydowanie dobry partner dla Twojego biznesu

Absolutna niezawodność jest niezbędna w kontaktach z klientami. AW Vigor spełnia to wymaganie dzięki funkcjom zwiększającym bezpieczeństwo, takim jak jego właściwości antypoślizgowe. Ponadto jest trudnopalny, dzięki czemu odpowiada klasie ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1. Zakładając, że wbrew oczekiwaniom w Twoim lokalu wybuchnie pożar, powstaje tylko niewielka ilość dymu, co sprzyja bezpiecznej ewakuacji Twojego lokalu. Z dywanem jesteś logicznie przygotowany na wszelkie okoliczności.

Hotelowy komfort w domu  

Oczywiście AW Vigor nadaje się również do umeblowania Twojej prywatnej posesji. Niech luksus ekskluzywnego przemysłu hotelowego powróci do Twojego domu, łącząc wykładzinę dywanową w salonie, sypialni lub jadalni z wodnym ogrzewaniem podłogowym. Zapewnia również nieporównywalnie miękkie i znacznie cichsze uczucie podczas chodzenia po schodach: dzięki znacznej wysokości runa wykładzina jest nie tylko przyjemna w dotyku, ale również izolacje od dźwięków uderzeniowych na poziomie 33 dB. Mimo to zachowuje swój kształt w Twoim domowym biurze, zwłaszcza ze względu na możliwość zastosowania krzesła biurowego zkółkami. Możesz również powitać swoich gości, układając solidny materiał w strefach wejściowych, aby przytulne wrażenie powstało już w przedpokoju. Tym dywanem na stałe przyciągniesz uwagę wszystkich.

Wysoka wydajność dzięki miękkiemu podłożu

Specjalny podkład tekstylny FusionBac firmy Associated Weavers zapewnia podłodze dodatkową trwałość dzięki składowi tkanego polipropylenu i warstwy polaru. Wykładzina dywanowa pozostaje miękka i elastyczna, co ułatwia transport i montaż. Technologia FusionBac zapewnia zastosowanie szerokiej gamy technik montażu, takich jak rozciąganie, pełne przyleganie lub mocowanie za pomocą specjalnej taśmy klejącej lub dwustronnego rzepa. Dlatego AW Vigor jest odpowiedni również dla wszystkich, którzy chcieliby go zainstalować samodzielnie, ale nie mają jeszcze dużego doświadczenia.

Zamów już dziś pierwszej klasy dywan AW Vigour w BRICOFLOR!

Przekonaj się sam o połączeniu miękkości i wytrzymałości, które uważałeś za nie do pogodzenia i po prostu zamów AW Vigor do swojego domu lub bezpośrednio do swojego sklepu. Korzystasz z naszej gwarancji najlepszej ceny. Jeśli potrzebujesz większego zamówienia, nie wahaj się skontaktować z nami osobiście, abyśmy mogli wysłać Ci indywidualną ofertę. Z drugiej strony, jeśli nadal nie jesteś zdecydowany, skorzystaj z naszych bezpłatnych próbek, aby w wolnym czasie podjąć decyzję. W przypadku jakichkolwiek pytań lub sugestii nasze osoby kontaktowe chętnie pomogą Państwu telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy. Czekamy na Ciebie!

Plus icon czytaj więcej