Balsan Sérénité dywan na metry – Odrobina luksusu w stresie mieszkalnej i kontraktowej

Planujesz remont i nadal szukasz odpowiedniego rozwiązania do projektowania podłóg? W takim razie kolekcja Balsan Sérénité je…
czytaj więcej

Dywan na metry od Balsan do nowoczesnego i stylowego wnętrza

Kolekcję Balsan Sérénité można nabyć w dwudziestu prostych wariantach kolorystycznych, z których wszystkie oznaczają pierwszorzędny komfort i domową atmosferę. Wśród nich znajdziesz przeróżne odcienie beżu i brązu, które zachwycają swoim naturalnym urokiem, a także klasyczne odcienie niebieskiego i szarości, które nadają stylowy wygląd Twojej przestrzeni mieszkalnej lub biurowej. Alternatywnie możesz również wybrać ekscytujący odcień czerwieni lub fioletu, aby zapewnić wyjątkowo elegancki wygląd.

Balsan Sérénité: Nie musisz już wybierać między designem a funkcjonalnością

Dzięki powierzchni wykonanej z regenerowanych, barwionych w masie włókien ECONYL, kolekcja Balsan Sérénité wyróżnia się nie tylko doskonałymi wartościami zrównoważonego rozwoju, ale także znaczną odpornością na działanie światła i plamy. Ponadto wykładzina jest niezwykle łatwa w pielęgnacji. Izolacja od dźwięków uderzeniowych na poziomie 28 dB oraz możliwość połączenia wykładziny dywanowej z ogrzewaniem podłogowym zapewniają dodatkowy komfort.

Zgodnie z wysoką klasą usług 33, tekstylna wykładzina podłogowa nadaje się do układania w intensywnie uczęszczanych obszarach komercyjnych, a kolekcja Balsan Sérénité nadaje się również do branży hotelarskiej. Regularne uderzanie kółkami od krzesła i układanie na schodach nie stanowi żadnego problemu. Dla Państwa osobistego bezpieczeństwa wykładzina ma antypoślizgową powierzchnię i może być również sklasyfikowana jako trudnopalna, o czym świadczy wysoka klasa ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1. Twoje urządzenia elektroniczne są również chronione przed uszkodzeniami spowodowanymi ładunkami elektrostatycznymi dzięki antystatycznemu wykończeniu wykładziny.

Dywan na metry: To co najlepsze dla Ciebie i Twojego zdrowia

Wbrew powszechnemu przekonaniu, wykładziny dywanowe sprzedawane na metry są najlepszą opcją dla przyjaznego alergikom i zdrowego środowiska życia. Zamiast drobnych i domowych cząsteczek kurzu unoszących się w powietrzu, przyklejają się one do podłoża dzięki drobnym włóknom wiążącym kurz, co powoduje zauważalny wzrost jakości powietrza w pomieszczeniach.

Oto jak możesz położyć kolekcję Balsan Sérénité szybko i wygodnie  

Układanie kolekcji Balsan Sérénité jest szybkie, bezpieczne i łatwe. Zanim jednak zaczniesz, powinieneś poczynić pewne przygotowania. Z jednej strony powierzchnia musi być sucha, równa, gładka, a przede wszystkim czysta, a nierówności należy wyrównać szpachlą. W zależności od obszaru, na którym ma być układana wykładzina na metry firmy Balsan, należy zwrócić uwagę na różne rzeczy. Dokładniejsze instrukcje i szczegółowe informacje wymagane do układania kolekcji Balsan Sérénité można znaleźć u producenta. Alternatywnie możesz jednak dowiedzieć się więcej w naszym wpisie na blogu na temat układania wykładziny dywanowej.

Ekologiczna produkcja Balsan

Jako międzynarodowy producent tekstylnych wykładzin podłogowych, Balsan ponosi dużą odpowiedzialność za środowisko i jego zasoby, dlatego francuski gigant rynkowy dąży do zmniejszenia swojego wpływu na środowisko, zmniejszenia swojego śladu ekologicznego i zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych. Już na etapie projektowania produktu firma Balsan rozważa każdy krok z punktu widzenia zrównoważonego rozwoju. Ponadto w 2013 roku zrealizowano długofalowy cel firmy Balsan polegający na całkowitym recyklingu wszystkich odpadów przemysłowych. Ponadto francuska firma inwestuje w dobro środowiska, między innymi w postaci własnej biologicznej oczyszczalni ścieków z procesami osadu czynnego i stawów tlenowych. Ponadto Balsan nieustannie stara się dostosowywać swoje zakłady przemysłowe. Recykling jest również priorytetem w Balsan. Firma korzysta z materiałów pochodzących z recyklingu, a opakowanie nadaje się również w pełni do recyklingu. Wyraźne jest również zaangażowanie firmy w rozwój systemu zwrotu i przetwarzania odpadów. W ramach tej inicjatywy istnieje całościowe ponowne wykorzystanie odpadów z płytek dywanowych. Ponadto duża część surowców wykorzystywanych przez Balsan pochodzi od lokalnych dostawców. Dzięki różnorodnym wysiłkom firmy w zakresie zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska wykładziny dywanowe Balsan zostały wyróżnione różnymi znakami jakości i znakami ekologicznymi.

Balsan Sérénité: Kup wysokiej jakości dywan na metry w najlepszej cenie w sklepie BRICOFLOR!

Czy przekonały Cię pierwszorzędne zalety kolekcji Balsan Sérénité? Więc na co czekasz? Po prostu wybierz swój ulubiony dekor i zamów go w naszym sklepie internetowym, aby skorzystać z naszych wyjątkowych zalet i ofert.

Nie wiem jeszcze? Nie ma problemu, ponieważ nasze bezpłatne próbki umożliwią Ci rozważenie decyzji we własnych czterech ścianach. W przypadku większych planów budowlanych zalecamy wysłać zapytanie o indywidualną ofertę z podaniem wymaganych ilości, aby zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Ponadto, kupując w naszym sklepie internetowym, oszczędzasz nie tylko czas i nerwy, ale także pieniądze dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z sympatycznym i kompetentnym pracownikiem naszego sklepu internetowego drogą mailową lub telefoniczną. Alternatywnie możesz również skorzystać z naszego formularza kontaktowego, abyśmy mogli pomóc Ci znaleźć wymarzoną podłogę.

Nie przegap okazji i zdobądź już dziś dywan firmy Balsan w sklepie internetowym BRICOFLOR!

Plus icon czytaj więcej