Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Balsan Les Greens Confort + Dywan na metry – Komfort najwyższej klasy w tekstylnej formie

Wyjątkowa jakość, atrakcyjny design i pierwszorzędne wartości komfortu zgodnie z klasą luksusu 4 - kolekcja Balsan Les Greens Confort + łączy te pierwszorzędne właściwości w tuftowanym welurze, który tylko czeka, aby udekorować Twoją podłogę w salonie lub na obiekcie. Już dziś zamień każdy pokój w stylową oazę dobrego samopoczucia.

Dowiedz się więcej

Balsan Les Greens Confort+

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Różnorodny wybór kolorów i wykończeń dla wybornego i stylowego wyposażenia

Kolekcja Balsan Les Greens Confort + dostępna jest w 40 nowoczesnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu jest idealną wykładziną dywanową na każdy gust. Wśród nich znajdziesz liczne naturalne odcienie beżu i brązu, ciepłe odcienie czerwieni i pomarańczy, klasyczne wzory w różnych odcieniach niebieskiego i szarości, a także ekscytujące dekory w różnych kolorach, takich jak żółty, zielony, fioletowy i różowy.

Balsan Les Greens Confort + : Już nie musisz wybierać między designem a funkcjonalnością

Wykonana z wysokiej jakości poliamidu kolekcja Balsan Les Greens Confort + wyróżnia się znaczną trwałością, a także oferuje korzyści pod względem wyglądu i dotyku. Izolacja od dźwięków uderzeniowych 29 dB zapewnia pierwszorzędną izolację akustyczną, dzięki czemu zawsze możesz cieszyć się przyjemnie cichą atmosferą. W klasach serwisowych 23 i 32 wykładzina dywanowa Balsan nadaje się do układania w intensywnie uczęszczanych pomieszczeniach mieszkalnych, a także w obszarach komercyjnych o średnim natężeniu ruchu, gdzie występują regularne uderzenia kółek do krzeseł. Aby zapewnić Twoje osobiste bezpieczeństwo, tekstylna wykładzina podłogowa ma antypoślizgową powierzchnię i może być również sklasyfikowana jako trudnopalna zgodnie z klasą ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1. Ponadto antystatyczne wykończenie wykładziny chroni Twoje urządzenia elektroniczne przed uszkodzeniami spowodowanymi ładunkami elektrostatycznymi.

Dywan na metry: Nareszcie możesz odetchnąć z ulgą

Plotki o możliwych wadach wykładziny krążą od wielu lat. Zgodnie z tym mówi się, że dywany zwiększają alergie i mają negatywny wpływ na zdrowy tryb życia. Ale czy to w ogóle prawda? Po prostu: nie. Wręcz przeciwnie, tekstylna wykładzina dywanowa jest w rzeczywistości najlepszą opcją dla zdrowego życia i atmosfery przyjaznej dla alergików. Zamiast drobnych cząsteczek kurzu domowego, które są rozpraszane w powietrzu, przyklejają się do podłogi, dzięki drobnym włóknom wiążącym kurz. Prowadzi to do zauważalnego wzrostu jakości powietrza w pomieszczeniach.

W mgnieniu oka Twoja nowa wymarzona podłoga  

Kolekcja Balsan Les Greens Confort + jest szybka, bezpieczna i łatwa w montażu, ale przed rozpoczęciem układania należy zrobić kilka rzeczy. Podłoże musi być suche, równe, gładkie i przede wszystkim czyste.Nierówności można wyrównać szpachlą. Ponadto, w zależności od obszaru, na którym ma być ułożona tekstylna wykładzina podłogowa, należy wziąć pod uwagę różne rzeczy. Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące skutecznego montażu kolekcji Balsan Les Greens Confort + można znaleźć u producenta. Możesz też dowiedzieć się więcej na temat układania wykładziny dywanowej z wpisu na blogu.

Dywan na metry: Najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i środowiska

Ochrona środowiska i zrównoważone wykorzystanie zasobów naszej planety to najważniejsze priorytety firmy Balsan, dlatego francuski gigant rynkowy dąży do zmniejszenia swojego wpływu na środowisko, zmniejszenia swojego śladu ekologicznego i redukcji emisji gazów cieplarnianych. Już na etapie projektowania produktu Balsan rozważa każdy krok z punktu widzenia zrównoważonego rozwoju. Ponadto firma osiągnęła już swój cel w 2013 roku polegający na pełnym recyklingu wszystkich odpadów przemysłowych. Balsan inwestuje w dobro środowiska, m.in. w postaci własnej, biologicznej oczyszczalni ścieków z procesami osadu czynnego i stawów tlenowych. Ponadto rynkowy gigant zawsze stara się dostosowywać swoje zakłady przemysłowe. Balsan przywiązuje również dużą wagę do tematu recyklingu. Z jednej strony firma korzysta z materiałów pochodzących z recyklingu, dzięki czemu opakowanie nadaje się również w pełni do recyklingu. Z drugiej strony firma angażuje się w rozwój systemu zwrotu i przetwarzania odpadów w formie partycypacji. Ta inicjatywa obejmuje całościowe ponowne wykorzystanie odpadów z płytek dywanowych. Ponadto większość surowców wykorzystywanych przez Balsan pochodzi od lokalnych dostawców. Różnorodne wysiłki firmy w zakresie zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska znajdują odzwierciedlenie w tym, że produkty Balsan zostały wyróżnione licznymi znakami jakości i znakami ekologicznymi.

Balsan Les Greens Confort +: Odkryj wysokiej jakości dywan na metry w BRICOFLOR!

Przekonały Cię liczne zalety kolekcji Balsan Les Greens Confort +? Więc na co czekasz? Po prostu wybierz swój ulubiony dekor i zamów go w najlepszej cenie w sklepie internetowym BRICOFLOR, aby skorzystać z naszych ekskluzywnych ofert.

Nie wiem jeszcze? Nie ma problemu, ponieważ nasze bezpłatne próbki umożliwią Ci podjąć decyzję we własnych czterech ścianach. W przypadku większych planów budowlanych zalecamy również wysłać zapytanie o indywidualną ofertę z podaniem wymaganych ilości, aby zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Ponadto, kupując w naszym sklepie internetowym, oszczędzasz nie tylko czas i nerwy, ale także pieniądze dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z sympatycznym i kompetentnym pracownikiem naszego sklepu internetowego drogą mailową lub telefoniczną. Alternatywnie możesz również skorzystać z naszego formularza kontaktowego, abyśmy mogli pomóc Ci znaleźć wymarzoną podłogę.

Nie przegap okazji i zdobądź wykładzinę dywanową firmy Balsan w sklepie internetowym BRICOFLOR!