Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Wykładziny dywanowe Vorwerk Campus – fascynująca gra kolorów z błyszczącej przędzy

Marzysz o podłodze, która stworzy nową atmosferę w Twoim pomieszczeniu? Szukasz odpowiedniej wykładziny dywanowej, która Cię zainspiruje do zmian i będziesz mógł się nią cieszyć przez długi czas? Jeśli tak, to powinieneś wybrać kolekcję Vorwerk Campus. Pozwól się uwieść wykładzinom dywanowym o wyjątkowej strukturze pętelkowej, dostępnej w wielu kolorach połyskującej przędzy.

Dowiedz się więcej

Vorwerk Campus

Brak produktów w tej kategorii.

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Eleganckie, dwukolorowe, tuftowane wykładziny dywanowe z pętelkową strukturą powierzchni nie tylko przypominają błyszczącą wężową skórę, ale równocześnie dobrze przylegają do podłoża i są wytrzymałe. Poszczególne pętle są wzbogacone wysokojakościową przędzą, co podkreśla kolejne rzędy pojedynczych pętli, dając przy tym wyrazisty efekt. Ta wyjątkowo fascynująca struktura stworzona jest z kontrastujących kolorów, co wydobywa ich głębię. To ponadczasowe rozwiązanie dosłownie urzeka każdego. Różnorodność barw występujących w kolekcji Vorwerk Campus sprawia, że możliwe jest indywidualne dopasowanie projektu do potrzeb i oczekiwań. Paleta barw zawiera warianty jasno-niebieskie, niebieskie łączone z brązem, miękkie barwy wapna z połyskującą nicią naturalnego jedwabiu, a nawet głębokie zielenie z połyskującymi włóknami przędzy w kolorze naturalnego jedwabiu i złota. Perłowy wygląd wykładziny dywanowej redukuje  widoczność zabrudzeń na jej powierzchni i wprowadza elegancką atmosferę w każdym pomieszczeniu.

Vorwerk Campus to wykładziny dywanowe o ekologicznych właściwościach

Produkty wysokiej jakości to nie tylko starannie wyselekcjonowane materiały, ale także przyjazność środowisku i zrównoważony proces produkcyjny. Działaj na rzecz środowiska naturalnego i zdecyduj się na wykładzinę dywanową, która jest produkowana w sposób odpowiedzialny. Wykładziny dywanowe Vorwerk Campus, z certyfikatem Green Label Plus, spełniają kryteria LEED z US Green Building Council. To oznaczenie znane na całym świecie gwarantuje efektywne wykorzystanie wody i utrzymuje produkt pod ścisłą kontrolą zdrowia użytkowników. Rodzinna firma Vorwerk koncentruje się nie tylko na produkcji najlepszej jakości wykładzin, ale także na realizacji własnej wizji Life Balance i celów uwzględniających odpowiedzialność społeczną i ekologiczną firmy. Zdrowie użytkownika oraz ochrona zasobów środowiska są, w tym przypadku, najważniejszych czynnikiem każdego realizowanego projektu. Zapobieganie powstawaniu odpadów jest od 60 lat zoptymalizowane poprzez recykling. Wykładziny dywanowe firmy Vorwerk zapewniają przy tym najwyższą jakość i trwałość.

Co jeszcze warto wiedzieć przed wyborem wykładziny dywanowej?

Wykładziny dywanowe mają wiele zalet i przynoszą wiele korzyści zarówno użytkownikom indywidualnym jak i firmom. Najbardziej oczywistą zaletą jest możliwość wyboru spośród tysiąca różnych kolorów, Szeroka paleta barw, wzorów i struktur powierzchni czyni ten wariant najlepszym rozwiązaniem dla osób, które kochają kreatywne, niebanalne i kolorowe wnętrza. Obok zalet wizualnych, wykładziny dywanowe mają także bardzo dobre właściwości techniczne. Izolacja akustyczna jest dużą zaletą tego pokrycia podłogowego i często jest czynnikiem decydującym o jej wyborze. Dobra wykładzina dywanowa zapewnia skuteczne pochłanianie dźwięku pochodzącego z wewnątrz i zewnątrz pomieszczenia. Dzięki temu hałas i odgłosy chodzenia są wyciszone, co jest wręcz wymagane np. w studiach dźwiękowych lub wielkopowierzchniowych biurach. Skuteczna izolacja dźwięków zapewnia lepsze warunki do pracy oraz odpoczynku. Wykładzina jest także łatwa w utrzymaniu, a odpowiednio czyszczona będzie Ci służyć wiele lat, nie uwidaczniając zadrapań czy plam. To także rozwiązanie ergonomiczne, dzięki któremu zaoszczędzisz pieniądze na ogrzewaniu i zadbasz o środowisko. Ze względu na funkcję termoizolacyjną, wykładziny wpływają na temperaturę w pomieszczeniu. Według badań European Carpet Association (ETG) pozwala zmniejszyć koszty ogrzewania nawet o 12% rocznie. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie i komforcie użytkowania, warto wiedzieć, iż wykładziny dywanowe są antypoślizgowe oraz antystatyczne.

Oddychaj głęboko i czuj się komfortowo z wykładzinami dywanowymi Vorwerk Campus

Jakość wykładzin dywanowych Vorwerk jest szczególnie zauważalna podczas ich codziennego użytkowania. Istnieją trzy cechy, które znacznie wyróżniają te wykładziny na tle innych. Produkty Vorwerk są sprawdzone pod kątem: zawartości szkodliwych substancji, absorbcji kurzu i drobnych pyłów oraz możliwości zastosowania ich w pomieszczeniach dla alergików. Producent wykorzystuje surowce o potwierdzonej jakości oraz aktywnie działa na rzecz ochrony i zdrowia użytkowników. Niemiecki Związek Astmatyków i Alergików w 2005 roku przeprowadził badania cząstek kurzu i zanieczyszczeń w pomieszczeniach. Wyniki tych badań zostały opublikowane przez Instytut środowiska GUI i dotyczyły pomiarów w ponad 100 gospodarstwach domowych. Rezultat był zdumiewający - dowiedziono, że zastosowanie wykładziny dywanowej redukuje o połowę ilość drobnych cząstek w powietrzu. Kurz i drobny pył zostaje zatrzymany na ich powierzchni, by następnie zostać usunięty przy użyciu odkurzacza. Dzięki temu powietrze jest czystsze i zdrowsze, a różnicę tę na pewno odczują osoby wyjątkowo wrażliwe na kurz.

Vorwerk Campus w najlepszej cenie w sklepie BRICOFLOR

Szybko oraz bez zbędnych komplikacji znajdziesz i zamówisz swoją wymarzoną wykładzinę dywanową z kolekcji Vorwerk Campus w naszym sklepie BRICOFLOR. Wybierz sprawdzoną jakość wiodącego na rynku producenta Vorwerk i ciesz się efektywną podłogą przez lata. Jeśli nadal nie jesteś pewien, czy wykładzina optycznie pasuje do Twojego wnętrza, oferujemy dostarczenie bezpłatnej próbki produktów. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami na naszej stronie lub skontaktuj się z naszymi doradcami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i w razie potrzeby przygotujemy indywidualna ofertę. Czekamy na Twoje zamówienie!

 

✓ Vorwerk Campus w najlepszej cenie 

 ✓ Darmowe próbki 

✓ Indywidualne oferty