Vorwerk Safira - wysokiej klasy wykładziny dywanowe z kolekcji Fascination

Zapożyczona z mitologii greckiej nazwa kolekcji "Safira" oznacza bojową Boginię Ognia. Nazwa ta jest nieprzypadkowa, ponie…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Kolekcja Fascination od Vorwerk łączy ponadczasową klasykę i pionierską innowacyjność. Własności kolorowych wykładzin Modena, wytrzymałych i płaskotkanych wykładzin Gattea, wyrazistych Lyrica, czy puszystych Parma zostały dopasowane do dynamicznie zmieniających się potrzeb. Tak również powstała najwyższej, bo 5-gwiazdkowej klasy luksusu wykładzina dywanowa Vorwerk Safira Saxony, cechująca się ekskluzywną i wygodną konstrukcją. Jej szczególna konstrukcja zauważalna jest w dużej masie runa około 2000 g / m² i grubości całkowitej 11.8 mm. Wykładzina dywanowa Safira posiada najwyższe parametry techniczne i dba o Twoje dobre samopoczucie.

Safira Vorwerk - bogactwo jakości błyszczącej przędzy Saxony

Wykładziny dywanowe Safira odznaczają się jedwabiście połyskującą powierzchnią w różnorodnych wzorach i 20 kolorach. W palecie barw można znaleźć czerwienie, zielenie, mocne odcienie kobaltowo-niebieskie, mokka, a także kolory naturalne i podstawowe: czarne i białe. Dzięki temu w pomieszczeniu można uzyskać ciekawy efekt akcentów kolorystycznych. Bogactwo wzorów pozwala nadać nowy ekskluzywny charakter pomieszczeniom, a dzięki najlepszym własnościom technicznym, wykładzina może być montowana także na schodach lub w pomieszczeniach przy użyciu mebli na kółkach. Zamień swoją strefę domową w strefę relaksu. Postaw na jakość, komfort oraz trwałość o pięknym wyglądzie. W połączeniu z ogrzewaniem podłogowym otrzymasz ciepłą powierzchnię o wyjątkowym komforcie chodzenia, także w nieprzyjaznych porach zimowych.

Dlaczego warto? Poznaj korzyści płynące z wyboru wykładzin dywanowych

Myśląc o luksusowym pokryciu podłogi, zapewne o koncentrujesz się nie tylko na jej wyjątkowym wyglądzie, ale także na odpowiedniej konstrukcji. Struktura powierzchni wykładziny dywanowej powinna mieć nie tylko własności pozwalające na zastosowanie jej w pomieszczeniach prywatnych, ale także użytkowych. Wykładziny Safira posiadają klasę użyteczności 23, co świadczy o wysokich właściwościach jej wytrzymałej powierzchni. Vorwerk Safira dzieki podłożu Texback® jest nie tylko wytrzymała, ale także zachowuje stabilność wymiarów. Powierzchnia wykładziny wykonana ze 100% poliamidów w technologii High-Tech uszczelnia powierzchnię i doskonale chroni przed tarciem, jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości. Dobre właściwości akustyczne często stają się decydującym czynnikiem przy wyborze tego rodzaju wykładziny. Dobra wykładzina dywanowa zapewnia pochłanianie dźwięku. Dzięki temu hałas i odgłosy chodzenia są wyciszone, co jest wręcz wymagane np. w studiach dźwiękowych lub wielkopowierzchniowych biurach. Skuteczna izolacja dźwięków zapewnia lepsze warunki do pracy oraz odpoczynku. Wykładzina jest także łatwa w utrzymaniu, a odpowiednio czyszczona będzie Ci służyć wiele lat, nie uwidaczniając zadrapań czy plam. To także rozwiązanie ergonomiczne, dzięki któremu zaoszczędzisz pieniądze na ogrzewaniu i zadbasz o środowisko. Ze względu na funkcję termoizolacyjną, wykładziny wpływają na temperaturę w pomieszczeniu. Według badań European Carpet Association (ETG) pozwala zmniejszyć koszty ogrzewania nawet o 12% rocznie. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie i komforcie użytkowania, warto wiedzieć, iż wykładziny dywanowe są antypoślizgowe oraz antystatyczne.

Ekologiczne własności wykładzin Vorwerk

Luksusowa jakość materiałów nie jest jedynym argumentem przemawiającym za zakupem Vorwerk Safira. Jej cechy ekologiczne zostały opracowane przez firmę, która wytwarza swoje towary w doskonale zautomatyzowanym i przyjaznym dla środowiska procesie. Współpraca ze znanymi instytucjami związanymi z ochroną środowiska zaowocowała możliwością oznaczenia produktów symbolem GUT, a także certyfikatem  Green Label Plus, co zapewnia o jasności i przejrzystości ekologicznej orientacji producenta. Vorwerk to firma z tradycjami wyznaczająca standardy w zakresie zrównoważonego rozwoju i eko-świadomości we własnej filozofii. Vorwerk z pełną odpowiedzialnością działa w myśl zrównoważonego rozwoju, aspektów społecznych i ekonomicznych, nie zapominając o pozytywnym wpływie na środowisko naturalne. Ekologiczna jakość Vorwerk jest potwierdzana przez międzynarodowe oznaczenia ekologiczne, miedzy innymi przez Green Label Plus i HQE. Opracowane przez firmę programy  "Eco Balance" oraz nowy "Life Balance" odzwierciedlają filozofię działania tej firmy. Zalety wykładzin dywanowych Vorwerk to nie tylko redukcja drobnych cząstek w powietrzu, przez tworzenie produktów zalecanych dla alergików, ale przede wszystkim eliminacja zawartości substancji szkodliwych na każdym etapie produkcji.  Wybierając wykładziny Vorwerk Safira otrzymasz nie tylko piękne i funkcjonalne pokrycie dla Twojej podłogi, ale także produkt bezpieczny i ekologiczny.

Zamów błyskawicznie Safira Vorwerk i ciesz się piękną wykładziną!

Zdecydowałeś się na to luksusowe rozwiązanie? Gratulujemy! Zapewnij sobie gwarancję najlepszej ceny i zamów na BRICOFLOR. Dzięki nam masz dostęp do wielu możliwości i bogatego asortymentu naszych produktów. Masz wątpliwości i nie możesz się zdecydować na poszczególny kolor, materiał czy strukturę? Zamów bezpłatne próbki i podejmij decyzję bez presji czasu i stresu. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące naszych produktów, koniecznie skontaktuj się z nami – chętnie porozmawiamy o naszym asortymencie i rozwiejemy Twoje wątpliwości. Czekamy na Ciebie!

Plus icon czytaj więcej