Vorwerk Superior 1028 – elegancka i wytrzymała wykładzina do biura

Nadszedł czas, aby odnowić pomieszczenia firmowe i jednocześnie nieco je udekorować, ale nie możesz znaleźć odpowiedniej wykł…
czytaj więcej
20 / 30 Produkty

Wysoka klasa użytkowa dla wielu indywidualnych obszarów zastosowań – dzięki wykładzinom Vorwerk

Pomimo swojego stylowego wyglądu wykładziny Vorwerk zostały zaprojektowane tak, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej uczęszczanych powierzchni komercyjnych. Wynika to przede wszystkim z wysokiej klasy ścieralności 33, która pozwala na układanie wykładzin tekstylnych niemal wszędzie. W hotelach, firmach, restauracjach czy biurach - możliwości zastosowania są tak liczne, jak i różnorodne. Zachwyć gości, partnerów biznesowych lub pracowników i wykorzystaj mocne właściwości wykładziny tekstylnej. Jakby tego było mało, ta wytrzymała wykładzina podłogowa jest również idealna do zastosowania w domu. Jakie wielkie szkody może tam wyrządzić kolekcja, skoro jest ona zaprojektowana tak, aby codziennie wytrzymywać o wiele większe obciążenia? Wręcz przeciwnie, oferuje nowe możliwości i zastosowania również w tej dziedzinie. Podczas gdy produkty do strefy dziennej są zazwyczaj instalowane tylko w sypialni lub salonie, solidne wersje można stosować również w strefach wejściowych do domu, np. przed drzwiami balkonowymi lub w korytarzu. Co więcej, płytkę Superior 1028 można stosować nawet na klatkach schodowych w domu lub w prywatnych gabinetach.

Mocna powierzchnia użytkowa wynika głównie z zastosowanego materiału. Firma Vorwerk stosuje do tego celu wyłącznie wysokiej jakości poliamid. Materiał przędzy charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie i ma najlepsze wartości ścieralności. Utrudnia to przesuwanie się wykładziny i sprawia, że tekstylna wykładzina podłogowa nie zużywa się tak łatwo. Dzięki odpornemu na światło materiałowi kolory pozostają zachowane przez długi czas i tylko powoli blakną. Ponadto poliamid jest również dość odporny na zabrudzenia, dzięki czemu wykładzina zachowuje swój wygląd przy minimalnym wysiłku. Do regularnego czyszczenia wystarczy już zwykły odkurzacz. Jest to nie tylko szybka czynność, ale można ją również wykonać tuż przed spodziewanymi gośćmi, bez konieczności czekania, aż podłoga wyschnie przed ich przybyciem.

Liczne zalety dzięki praktycznym właściwościom tekstylnych pokryć podłogowych

Wykładziny dywanowe Vorwerk charakteryzują się pozytywnym wpływem na jakość powietrza w pomieszczeniach. Ponieważ włókna powierzchni użytkowej wiążą ze sobą cząsteczki kurzu domowego i drobnego pyłu, można zaobserwować znaczną poprawę jakości powietrza, którym oddychamy. Więc odetchnij wreszcie z ulgą!

Jeśli chcesz teraz całkowicie odstawić kurz na swoje miejsce, zalecamy zapoznanie się z właściwościami ogrzewania podłogowego, dzięki któremu można dodatkowo zwalczać kurz. Aby niska wilgotność nie prowadziła do powstawania ładunków elektrycznych, powierzchnię pokryto profilaktycznym wykończeniem antystatycznym. Jednak oprócz bezpieczeństwa urządzeń elektrycznych, dla firmy ważne jest również bezpieczeństwo osobiste użytkowników. Dlatego kolekcja spełnia wymogi wysokiej klasy ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1, co oznacza nie tylko trudnopalność, ale także niską emisję dymu. Ostatnią praktyczną cechą, o której należy wspomnieć, jest wysoka izolacja akustyczna o wartości do 25 dB, która pozwala zredukować hałas z otoczenia do przyjemnego poziomu.

Wykładziny Vorwerk to także przyjemność pod względem kolorystycznym - 35 różnych kolorów

O tym, że Superior 1028 nie tylko oferuje wiele w zakresie technologii, świadczy szeroka gama kolorów w kolekcji. Dzięki nie mniej niż 35 różnym dekorom możesz urządzić swoje pokoje indywidualnie i całkowicie zgodnie z własnym gustem. Możesz zaprezentować się w poważny sposób w klasycznych odcieniach szarości lub zrobić się naprawdę przytulnym dzięki domowym kremowym kolorom beżu. Ciemnoniebieskie odcienie są również idealne do nadania pomieszczeniom neutralnego wyglądu, ale jednocześnie wprowadzają do nich odrobinę koloru. Vorwerk prezentuje również gamę odcieni inspirowanych naturą, dzięki którym nawet dekorowanie w odważnych czerwieniach czy autentycznych zieleniach nie stanowi już wyzwania. Powierzchnia użytkowa wykonana jest z tuftowanej pętli, której typowa struktura tworzy dynamiczny obraz. Ponadto kolekcja wyróżnia się prążkowanym wzorem, który nadaje podkładowi dodatkową głębię i lepiej wydobywa kolory.

Vorwerk Superior 1028 – wysokiej jakości wykładzina już dostępna w BRICOFLOR!

Nie czekaj dłużej, zamów już dziś Vorwerk Superior 1028 i zaufaj wysokiej jakości wykładzinie, która oczaruje Cię swoimi właściwościami. Kupując w BRICOFLOR, zyskujesz nie tylko wysokiej jakości nową wykładzinę podłogową, ale także możliwość skorzystania z naszej szerokiej oferty, dzięki której możesz tylko zaoszczędzić! Odkryj na przykład naszą sprawdzoną gwarancję najlepszej ceny i kupuj swoją nową wymarzoną podłogę zawsze po najlepszej cenie! Dzięki naszej usłudze bezpłatnych próbek nie musisz kupować przysłowiwego kota w worku! Wystarczy wybrać opcję Serwis próbny na stronie wybranego produktu, a my wyślemy wybrany przez Ciebie produkt bezpośrednio do Twojego domu. Tam można osobiście przekonać się o wyglądzie i jakości podłogi. Jeśli potrzebujesz większych ilości na potrzeby większego projektu budowlanego, warto czasem poszukać osobistego kontaktu z naszymi kompetentnymi pracownikami. W przypadku dużych zakupów istnieje możliwość przedstawienia indywidualnej oferty z jeszcze lepszymi warunkami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, zamówienia lub chcesz otrzymać ofertę, z przyjemnością pomożemy Ci osobiście. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem infolinii, online za pośrednictwem poczty elektronicznej lub skorzystać z praktycznego formularza kontaktowego. Czekamy na Twoją wiadomość!

Plus icon czytaj więcej