Vorwerk Terzo - trójkolorowe wykładziny dywanowe typu Frisé

Marzysz o wykładzinie dywanowej, która nada ekskluzywny wygląd Twojemu pomieszczeniu? Lubisz być na bieżąco i …

czytaj więcej

Terzo firmy Vorwerk to luksusowa, a jednocześnie uniwersalna wykładzina welurowa o doskonałej trwałości i łatwej pielęgnacji. Dobór kolorów sprawia, że ​​łatwo ją dopasować, zachowując indywidualny charakter wnętrza. Dzięki solidnemu podłożu wysokiej jakości można ją układać w miejscach o stosunkowo dużym natężeniu ruchu.

Poznaj bliżej wykładzinę Vorwerk Terzo

Trójkolorowa wykładzina Frisé jest funkcjonalna, miękka i przynosi wiele korzyści. Do wyboru mamy 16 różnych wzorów. Paleta kolorów składa się głównie z klasycznych i eleganckich odcieni szarości, miękkich beży, poprzez ciepłe słoneczne tony żółci, miedzi, do najgłębszych zieleni oraz niebieskiego. Dzięki ciekawemu połączeniu kolorów tworzy luźną optykę, która sprawia wrażenie żywej i przyjemnej dla oka. Obok zalet wizualnych, istnieje parę korzystnych właściwości technicznych, szczególnie dla przestrzeni komercyjnych. Izolacja akustyczna często staje się decydującym czynnikiem przy wyborze tego rodzaju wykładziny. Dobra wykładzina dywanowa zapewnia pochłanianie dźwięku. Dzięki temu hałas i odgłosy chodzenia są wyciszone, co jest wręcz wymagane np. w studiach dźwiękowych lub wielkopowierzchniowych biurach. Skuteczna izolacja dźwięków zapewnia lepsze warunki do pracy oraz odpoczynku. Wykładzina jest także łatwa w utrzymaniu, a odpowiednio czyszczona będzie Ci służyć wiele lat, nie uwidaczniając zadrapań czy plam. To także rozwiązanie ergonomiczne, dzięki któremu zaoszczędzisz pieniądze na ogrzewaniu i zadbasz o środowisko. Ze względu na funkcję termoizolacyjną, wykładziny wpływają na temperaturę w pomieszczeniu. Według badań European Carpet Association (ETG) pozwala zmniejszyć koszty ogrzewania nawet o 12% rocznie. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie i komforcie użytkowania, warto wiedzieć, iż wykładziny dywanowe są antypoślizgowe oraz antystatyczne. Vorwerk Terzo posiada klasę użyteczności 23, dlatego nadaje się do układania w przestrzeni mieszkalnej o dużym natężeniu ruchu. Ze względu na swoją ogromną wytrzymałość, wykładziny Terzo nadają się również do zastosowania w korytarzach czy też domowych biurach. Model Terzo został wyróżniony czterema gwiazdkami w klasie luksusu. Wybierając te wykładziny, bardzo szybko i skutecznie wprowadzisz przyjemną atmosferę do salonu, sypialni czy pokoju dziecięcego. Ciesz się wyjątkowym poczuciem komfortu chodzenia i odczuciem ciepła pod stopami, nawet w zimnych porach roku.

Oddychaj spokojnie z wykładzinami dywanowymi Terzo firmy Vorwerk!

Wbrew powszechnie panującej opinii, że wykładzina dywanowa jest niekorzystna dla układu oddechowego, to pokrycie podłogowe ma niemalże rehabilitacyjne działanie. Przy regularnym odkurzaniu, powierzchnia nie będzie uwalniała zebranego kurzu z powrotem do powietrza. To daje jej zdecydowaną przewagę nad podłogami z laminatu czy winylu. Ponieważ wiele wykładzin dywanowych ma zdolność pochłaniania kurzu i może zmniejszyć ich ilość w powietrzu nawet o 50%, to rozwiązanie jest szczególnie polecane przez Niemieckie Stowarzyszenie Alergików i Astmatyków (DAAB). Te właściwości zostały potwierdzone także przez certyfikat Live Balance, który zaświadcza, że zanieczyszczenia powietrza są w znacznej mierze zredukowane i produkt jest przyjazny dla osób cierpiących na astmę, alergie czy inne choroby układu oddechowego. Niemiecki producent tych wyjątkowo miękkich i o dużej gęstości runa wykładzin dywanowych daje klientom 5-letnią gwarancję.

Jak układać wykładzinę dywanową? To nie takie trudne!

Układanie wykładziny dywanowej nie musi być skomplikowane i czasochłonne. Zastosuj się do naszych wskazówek oraz instrukcji producenta, a szybko osiągniesz zamierzony efekt i zakończysz remont. Istnieje wiele sposobów i możliwości: w powierzchniach mniejszych niż 20mwystarczy rozłożyć wykładzinę. Ten sposób nie sprawdzi się jednak w przypadku pokoju dziecięcego lub biura, w którym używa się mebli na kółkach – tam zaleca się wzmocnić montaż dwustronną taśmą klejącą. Jeśli remontujesz większe pomieszczenie lub schody – zastosuj specjalny klej dyspersyjny. Pamiętaj, aby rozłożyć i rozprostować wykładzinę na minimum kilka godzin przed właściwym montażem. Temperatura w pomieszczeniu nie powinna być niższa niż 17 stopni. Ponieważ wykładziny są zazwyczaj dostępne w szerokości 4m lub 5m, należy wziąć pod uwagę kierunek układania, który zapewni najmniej strat materiału. Usuń stare pokrycie lub jego pozostałości poprzez dokładne czyszczenie powierzchni. Wysusz ją i pozbądź się wszelkich resztek kleju i kurzu. Następnie dotnij wykładzinę do wymiarów Twojego pomieszczenia, używając do tego ostrego noża. Pod koniec montażu możesz dodatkowo zainstalować listwy, jeśli to konieczne. 

Zamów wykładzinę Vorwerk Terzo w sklepie BRICOFLOR i ciesz się gwarancją najlepszej ceny!

Zainteresowały Cię wykładziny Vorwerk?  To świetnie się składa, bo w naszym sklepie online BRICOFLOR znajdziesz wszystkie najważniejsze kolekcje tego producenta. Oprócz wyżej wspomnianej Terzo, masz możliwość obejrzenia wiele innych, atrakcyjnych zbiorów w różnych odcieniach i o wytrzymałych konstrukcjach. W naszym sklepie łatwo zamówisz produkt za pomocą kilku kliknięć, a my dostarczymy go prosto do Twojego domu. Zachęcamy także do skorzystania z usługi darmowej próbki, abyś mógł spokojnie obejrzeć wybrane desenie i kolory. W razie wątpliwości lub dodatkowych pytań, możesz do nas zadzwonić lub napisać. Pomożemy Ci dobrać odpowiedni produkt do Twoich potrzeb. Jeśli natomiast zarządzasz większym projektem i planujesz pokryć większe powierzchnie, zgłoś się do nas – chętnie przedstawimy Ci indywidualną ofertę. Czekamy na Twój kontakt! 

✓ Vorwerk Terzo w najlepszej cenie 

 ✓ Darmowe próbki 

✓ Indywidualne oferty  

 

Plus icon czytaj więcej