Kontakt

Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 9 - 13

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Gwarancja najlepszej ceny
Usługa darmowej próbki
Quick-Step

Quick-Step Livyn Balance Click Plus "Sosna nowoczesna biała BACP40054"


 • Scratch Guard – wytrzymałość i powłoka ochronna

 • Stain Guard – szczelność i ochrona przez zanieczyszczeniami

 • Naturalny wygląd i faktura

 • Łatwy montaż "click"

357,74 zł
z VAT
odpowiada 169,95 zł za m²
Dostawa: 120,00 zł do zamówienia
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Suma:357,74 zł
Cechy produktu
 • Klasa emsyjna A+ (VOC)
  Klasa emsyjna A+ (VOC)
 • E1HCHO
  E1HCHO
 • Przydatność do ogrzewań podłogwych
  Przydatność do ogrzewań podłogwych
 • Przydatne do rolek krzesłowych
  Przydatne do rolek krzesłowych
 • Oznakowanie CE
  Oznakowanie CE
 • Bfl-s1 (B1)
  Bfl-s1 (B1)
 • Klasa użytkowa 33
  Klasa użytkowa 33
Quick-Step Livyn Balance Click Plus "Sosna nowoczesna biała BACP40054"

To co najważniejsze może być bardzo blisko. Wie o tym doskonale firma Quick-Step. W krainie przyrody, harmonii i ciepła tego producenta paneli winylowych, z przyjemnością odnajdziemy wielowarstwową kolekcję Quick-Step Livyn Balance Click Plus. Dzięki miękkim i wygodnym teksturom powierzchni, nawet bose chodzenie po takiej podłodze będzie samą przyjemnością. W Livyn Balance Click Plus znajdziemy 22 wzory naturalnego drewna. Podłoga jest cicha i wodoodporna. Dzięki małej grubości paneli PCV, doskonale sprawdzają się one przy remontach, a wytrzymały i odporny na uderzenia rdzeń winylowy oznacza trwałość użytkowania. Warstwa stabilizująca zawiera szklane włókna o dużej gęstości, zapewniające dodatkową stabilność wymiarową. Podłoże winylowe jest odporne na wilgoć, co gwarantuje perfekcyjne wyważenie płyty podłogowej, zapobiegając jej wyginaniu i wypaczaniu. Klasa użyteczności kolekcji Livyn Balance Click Plus wynosi 33, co oznacza przystosowanie do wytrzymywania dużego obciążenia w obiektach handlowych. Nadają się więc doskonale do domu, biura, hotelu czy restauracji.

Długość paneli: 125,1 cm, szerokość: 18,7 cm, grubość: 4,5 mm. Podłogi Quick-Step Livyn Balance Click Plus nadają się do używania z niskotemperaturowym ogrzewaniem podłogowym, montowanym w podłodze jako instalacje grzewcze typu wodnego oraz elektrycznego. Wyjątkiem są folie grzejne oraz inne instalacje nowego typu umieszczane na wylewce lub podłożu drewnianym, które nie nadają się do stosowania z podłogami Quick-Step Livyn. Scratch Guard i Stain Guard chronią podłogę przed brudem, plamami i zarysowaniami oraz ułatwiają czyszczenie i pielęgnację. Pierwsza z zastosowanych technologii - Scratch Guard - to specjalna powłoka odpowiadająca za doskonałą ochronę przed zarysowaniami. Druga - Stain Guard – zapewnia całkowitą szczelność podłogi i ochronę przed plamami oraz zanieczyszczeniami. Konserwacja podłóg winylowych LVT jest wyjątkowo prosta. Do wszystkich czynności pielęgnacyjnych wystarczy jeden produkt. W opakowaniu znajduje się 9 desek co pozwala na wyposażenie 2,105 m2 podłogi.

Firma Quick-Step śmiało nawiązuje do świata przyrody. Matowe wykończenie kolekcji Livyn Balance Click Plus nadaje podłodze LVT jeszcze bardziej naturalnego wyglądu, a głębokie faktury powierzchniowe potęgują ten efekt. Wybierz spośród m.in. Dębu Wiejskiego Naturalnego, Postarzanego Kasztanowca Jasnego, Dębu Select Naturalnego, Dębu Szarego Historycznego i wielu innych. Drobno drukowana winylowa warstwa dekoracyjna czyni podłogę unikalną. Panele z czterema rowkami V-kształtnymi wywołują niewiarygodny efekt autentycznych desek. Quick-Step proponuje klasyczne i praktyczne rozwiązanie już na wyciągniecie ręki w sklepie online BRICOFLOR. Panele winylowe click firmy Quick-Step zostały stworzone z materiałów wysokiej jakości, a zastosowane technologie sprawiają, że możesz cieszyć się podłogą Livyn Balance Click Plus przez lata. Rewolucyjna metoda opatentowanego systemu zatrzaskowego Uniclic Multifit sprawia, że układanie desek sprowadza się do jednego kliknięcia, co klienci oceniają jako oszczędność pracy i czasu.   

Panele w tej kolekcji montowane są „pływająco”. Montaż powinien odbywać się w temperaturze między 18-30 °C, a jeśli docelowa temperatura pomieszczenia ma przekraczać 45 °C, należy wykorzystać specjalny podkład. Paneli nie montuje się przy użyciu młotka ani dobijaka. Jedyne co trzeba zrobić to… Kliknąć! Wszystkie panele posiadają aż 25 lat gwarancji. Sprawdź już dziś!

Dane techniczne
Styl Jasne drewno
Przydatność obiektowa Tak
Spód Winyl
Waga całkowita 7,98 kg/m²
Warstwa użytkowa 0,55 mm
Trwałość kolorów przy działaniu światła > 6
Wymiary 18,7 x 125,1 cm
Il. paneli w opakowaniu 9 desek = 2,105 m²
Klasyfikacja ogniowa Bfl-s1 (B1)
Poprawa odgłosów kroków 2 dB
Wärmedurchlasswiderstand 0,015 m²
Układanie Do układania na click
Budowa Winyl

Służymy poradą!

Pytania? Wątpliwości? Nasz kompetentny zespół chętnie Ci doradzi i pomoże w wyborze odpowiedniego produktu. Ułożymy dla Ciebie indywidualną ofertę lub omówimy warunki umowy. Nie czekaj, zadzwoń do nas lub napisz! 

0 61 660 15 09
Pon-pt: 9 - 13:00

Bartosz Woźniak
Doradca