Kontakt

Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 9 - 13

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Gwarancja najlepszej ceny
Usługa darmowej próbki
Quick-Step

Quick-Step Livyn Ambient Click "Łupek Czarny AMCL40035"


 • Scratch Guard – wytrzymałość i powłoka ochronna

 • System montażu Uniclic Multifit

 • Fazowanie V

 • Klasa użytkowa 32

x
291,09 zł
z VAT
odpowiada 139,95 zł za m²
Dostawa: 120,00 zł do zamówienia
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Suma:291,09 zł
Cechy produktu
 • Klasa emsyjna A+ (VOC)
  Klasa emsyjna A+ (VOC)
 • E1HCHO
  E1HCHO
 • Przydatność do ogrzewań podłogwych
  Przydatność do ogrzewań podłogwych
 • Przydatne do rolek krzesłowych
  Przydatne do rolek krzesłowych
 • Oznakowanie CE
  Oznakowanie CE
 • Bfl-s1 (B1)
  Bfl-s1 (B1)
 • Klasa użytkowa 23
  Klasa użytkowa 23
 • Klasa uzytkowa 32
  Klasa uzytkowa 32
Quick-Step Livyn Ambient Click "Łupek Czarny AMCL40035"

Panele winylowe firmy Quick-Step są zarówno praktyczne, jak i eleganckie. Przypominają drewno lub kamień i nie jest łatwo odróżnić je od ich naturalnych odpowiedników. Panele winylowe Livyn Ambient Click dostępne są w czterech odsłonach. Są to czarny łupek oraz trzy rodzaje betonu: jasny, ciepłoszary oraz ciemnoszary. Ich faktura jest wyraźnie wyczuwalna. Wszystkie panele w tej kolekcji mają długość 130 i szerokość 32 centymetry, oraz grubość 4,5 mm.

Panele winylowe Quick-Step Livyn Ambient Click posiadają opatentowany system „Uniclic Multifit”, dzięki czemu można je szybko i łatwo ułożyć. Układanie desek sprowadza się do zaledwie jednego kliknięcia. Co więcej, dzięki systemowi utwardzonych piór i rowków w kształcie litery V, podkreślony jest ich autentyczny wygląd. Liczba rowków - 4.

Panele LVT Quick-Step Livyn Ambient Click mają matową powierzchnię i są odporne na wodę. Nadają się do stosowania z ogrzewaniem podłogowym, a szczegółowe informacje na ten temat dostępne są na stronie producenta.

W opakowaniu znajduje się 5 sztuk, co przekłada się na ponad 2 metry kwadratowe podłogi. Ze względu na swoją wytrzymałość i odporność na zarysowania panele winylowe znakomicie spełniają swoją rolę przez bardzo długi czas.

Są nie tylko łatwe w pielęgnacji, ale także doskonale nadają się do zastosowania w obszarach wilgotnych takich jak łazienka albo kuchnia. Dzięki rewolucyjnej technologii - powłoce Scratch Guard, która zapewnia doskonałą ochronę przed zarysowaniami - możesz cieszyć się swoją podłogą winylową Quick-Step przez wiele lat. Konserwacja jest bardzo łatwa - do wszystkich czynności pielęgnacyjnych wystarczy jeden produkt. Dzięki zastosowaniu powłoki Stain Guard, panele są także całkowicie szczelne i chronione przed plamami oraz zanieczyszczeniami.

Wszystkie podłogi winylowe click Quick-Step Livyn mogą być używane z niskotemperaturowym ogrzewaniem podłogowym montowanym w podłodze jako instalacje grzewcze typu wodnego oraz elektrycznego. Wyjątkiem są folie grzejne oraz inne instalacje nowego typu umieszczane na wylewce lub podłożu drewnianym.

Klasa użytkowa tego typu paneli wynosi 32, montowane są „pływająco” i posiadają dwudziestoletnią gwarancję. Sprawdź i zamów już dziś!

Dane techniczne
Styl Kamien/Kamien naturalny
Przydatność obiektowa Tak
Spód Winyl
Waga całkowita 8,01 kg/m²
Warstwa użytkowa 0,3 mm
Trwałość kolorów przy działaniu światła > 6
Grubość całkowita 4,5 mm
Wymiary 32 x 130 cm
Il. paneli w opakowaniu 5 deski = 2,08 m²
Klasyfikacja ogniowa Bfl-s1 (B1)
Poprawa odgłosów kroków 2 dB, 16dB mit Trittschalldämmung
Wärmedurchlasswiderstand 0,015 m²
Układanie Do układania na click
Budowa Winyl

Służymy poradą!

Pytania? Wątpliwości? Nasz kompetentny zespół chętnie Ci doradzi i pomoże w wyborze odpowiedniego produktu. Ułożymy dla Ciebie indywidualną ofertę lub omówimy warunki umowy. Nie czekaj, zadzwoń do nas lub napisz! 

0 61 660 15 09
Pon-pt: 9 - 13:00

Bartosz Woźniak
Doradca