Kontakt

Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 9 - 13

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Gwarancja najlepszej ceny
Usługa darmowej próbki
Quick-Step

Quick-Step Livyn Balance Glue Plus "dąb naturalny BAGP40025"


 • aż 22 wzory drewna

 • klasa użyteczności 33

 • powłoki Stain i Scratch Guard

 • 4 rowki w kształcie litery V

401,32 zł
z VAT
odpowiada 109,95 zł za m²
Dostawa: 120,00 zł do zamówienia
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Suma:401,32 zł
 • Minimalne zamówienie 4 pakiety
Cechy produktu
 • Klasa emsyjna A+ (VOC)
  Klasa emsyjna A+ (VOC)
 • E1HCHO
  E1HCHO
 • Przydatność do ogrzewań podłogwych
  Przydatność do ogrzewań podłogwych
 • Przydatne do rolek krzesłowych
  Przydatne do rolek krzesłowych
 • Oznakowanie CE
  Oznakowanie CE
 • Bfl-s1 (B1)
  Bfl-s1 (B1)
 • Klasa użytkowa 33
  Klasa użytkowa 33
Quick-Step Livyn Balance Glue Plus "dąb naturalny BAGP40025"

W drewnianej kolekcji Quick-Step Livyn Balance Glue Plus do wyboru masz aż 22 rozmaite desenie mające swoje odbicie w naturze. Panele z czterema rowkami V-kształtnymi pozwalają uzyskać efekt autentycznych desek, a głębokie faktury potęgują efekt naturalności, dodatkowo wzmocniony przez matowe wykończenie. Faktura paneli PCV jest wyraźnie wyczuwalna, dzięki specjalnej technice - drobno drukowanej winylowej warstwie dekoracyjnej. Każda deska ma 125,6 cm długości, 19,4 cm szerokości oraz 2,5 mm grubości.

Quick-Step zaprasza do świata przyrody, harmonii i ciepła. Pięciowarstwowe panele mają miękkie i wygodne tekstury powierzchni. Panele LVT z kolekcji Quick Step Livyn Balance Glue Plus są wodoodporne i mają właściwości dźwiękochłonne. Wytrzymały i odporny na uderzenia rdzeń winylowy oznacza trwałość i komfort użytkowania. Warstwa stabilizująca zawiera szklane włókna o dużej gęstości, które zapewniają dodatkową stabilność wymiarową.  Klasa użyteczności wynosi 33, a więc panele są przystosowane do wytrzymywania nawet dużego obciążenia w obiektach handlowych. Można z powodzeniem zastosować je zarówno w domu, biurze, jak i hotelu. Podłogi mogą być używane z typowym ogrzewaniem podłogowym. Rewolucyjne technologie zapewniają podwójne zabezpieczenie przed zarysowaniami. Dzięki powłoce Scratch Guard, możesz cieszyć się swoją podłogą winylową o wiele dłużej. Technologia Stain Guard to sposób na ochronę przed plamami i zanieczyszczeniami. Dzięki niej panele są całkowicie szczelne i chronione przed brudem.

Gwarancja wystawiona przez producenta wynosi 25 lat.

Podłogi winylowe Quick-Step Livyn Balance Glue Plus nie wymagają specjalnego pokrycia. Wodoodporne panele winylowe są przygotowane na wilgoć. Wystarczy zachować umiar w jej dostarczaniu, a podłoga z pewnością odwdzięczy się dobrą prezencją na długo. Zadrapania podłogi mogą powstać z powodu żwirku, piasku i przesuwania ciężkich mebli. Pamiętaj więc o podnoszeniu mebli podczas przenoszenia, pod fotelem w biurze umieść dywanik, a pod meblami filc. Przed montażem upewnij się, że podłoże jest prawidłowo wypoziomowane. W celu przygotowania idealnie gładkiego i porowatego podłoża, należy nałożyć wylewkę lub masę samopoziomującą. Porowata powierzchnia jest konieczna do uzyskania dobrego połączenia klejonego między podłogą oraz podłożem. Montaż klejony wymaga profesjonalizmu, dlatego najlepiej poprosić o pomoc specjalistę. Dzięki temu zagwarantujesz sobie lśniącą i trwałą podłogę na lata.

Podłoga LVT  to nie tylko piękne wzornictwo. Klejone panele winylowe firmy Quick-Step powstały z materiałów najwyższej jakości, czym przez lata zapracowały sobie na miano luksusowych.

Dane techniczne
Styl Jasne drewno
Przydatność obiektowa Tak
Spód Winyl
Waga całkowita 4,62 kg/m²
Warstwa użytkowa 0,55 mm
Grubość całkowita 2,5 mm
Wymiary 19,4 cm x 125,6 cm
Il. paneli w opakowaniu 15 desek = 3.65 m²
Klasyfikacja ogniowa Bfl-s1 (B1)
Wärmedurchlasswiderstand 0,010 m²
Układanie Do klejenia
Budowa Winyl

Służymy poradą!

Pytania? Wątpliwości? Nasz kompetentny zespół chętnie Ci doradzi i pomoże w wyborze odpowiedniego produktu. Ułożymy dla Ciebie indywidualną ofertę lub omówimy warunki umowy. Nie czekaj, zadzwoń do nas lub napisz! 

0 61 660 15 09
Pon-pt: 9 - 13:00

Bartosz Woźniak
Doradca