Kontakt

Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 9 - 13

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Gwarancja najlepszej ceny
Usługa darmowej próbki
Quick-Step

Quick-Step Livyn Pulse Click "Sosna poranna mgła PUCL40074"


 • Fazowane krawędzie w kształcie V

 • 100% wodoodporne

 • System Uniclic Multifit

 • Klasa użyteczności 32

x
355,08 zł
z VAT
odpowiada 159,95 zł za m²
Dostawa: 120,00 zł do zamówienia
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Suma:355,08 zł
 • Minimalne zamówienie 4 pakiety
Cechy produktu
 • Klasa emsyjna A+ (VOC)
  Klasa emsyjna A+ (VOC)
 • E1HCHO
  E1HCHO
 • Przydatność do ogrzewań podłogwych
  Przydatność do ogrzewań podłogwych
 • Przydatne do rolek krzesłowych
  Przydatne do rolek krzesłowych
 • Oznakowanie CE
  Oznakowanie CE
 • Bfl-s1 (B1)
  Bfl-s1 (B1)
 • Klasa uzytkowa 32
  Klasa uzytkowa 32
Quick-Step Livyn Pulse Click "Sosna poranna mgła PUCL40074"

Podstawowe zadanie, które postawiła sobie za cel firma Quick-Step to skupienie się na jakości i nieustanne dążenie do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań. Obecnie, producent ten jest czołową i godną zaufania marką w branży produkcji podłóg, a jego luksusowa kolekcja Livyn Pulse Click jest już dostępna online w sklepie BRICOFLOR. Firma łączy w sobie zamiłowanie do piękna i dążenie do ciągłego wprowadzania innowacji nie tylko do produktów, ale także procesów. Quick-Step Livyn Pulse Click to kolekcja 20 autentycznych wzorów wziętych prosto z natury.

Każdy panel PCV ma długość 151 cm, szerokość 21 cm oraz grubość 4,5 mm. Dla wyposażenia 2,22 m2 pomieszczenia potrzebujemy 7 desek. Dokładnie tyle mieści się w jednym opakowaniu.

Wielowarstwowe panele winylowe click firmy Quick-Step posiadają miękkie i wygodne tekstury powierzchni. Wielką zaletą jest doskonała akustyka zapewniona przez pięć różnych warstw. Panele są także odporne na wodę, a dzięki bardzo małej grubości doskonale sprawdzają się przy remontach. Odporny na uderzenia rdzeń winylowy przekłada się na trwałość i komfort użytkowania. Podłoga PCV posiada dodatkową warstwę stabilizującą. Zawiera ona szklane włókna o dużej gęstości zapewniające dodatkową stabilność wymiarową. Odporne na wilgoć podłoże, gwarantuje perfekcyjne wyważenie płyty podłogowej, zapobiegając jej wyginaniu i wypaczaniu. Panele Livyn Pulse Click są przystosowane to wytrzymywania umiarkowanego obciążenia w obiektach handlowych. Klasa użyteczności tej kolekcji to 32. Podłogi mogą być używane z niskotemperaturowym ogrzewaniem podłogowym, montowanym w podłodze jako instalacje grzewcze typu wodnego oraz elektrycznego. Wyjątkiem są folie grzejne oraz inne instalacje nowego typu umieszczane na wylewce lub podłożu drewnianym. Słynne technologie: Scratch Guard, czyli specjalna powłoka, która odpowiada za doskonałą ochronę przed zarysowaniami oraz Stain Guard, która zapewnia całkowitą szczelność podłogi i ochronę przed plamami oraz zanieczyszczeniami, to przełomom w dziedzinie wyposażenia wnętrz.

Quick-Step zgrabnie łączy klasykę z nowoczesnością. Matowe wykończenie kolekcji Livyn Pulse Click nadaje podłodze winylowej jeszcze bardziej naturalnego wyglądu, a głębokie faktury powierzchniowe dodatkowo potęgują ten efekt. Drobno drukowana winylowa warstwa dekoracyjna nadaje podłodze unikalności, a 4 rowki V-kształtne pozwalają uzyskać efekt autentycznych desek.

Konserwacja podłóg winylowych Quick-Step jest wyjątkowo prosta. Do wszystkich czynności pielęgnacyjnych używamy jednego produktu. Dzięki rewolucyjnej metodzie - opatentowanemu systemowi zatrzaskowemu Uniclic Multifit - układanie desek to tylko jedno kliknięcie, a zatem niebywała oszczędność pracy i czasu. Należy przy tym pamiętać, że paneli nie montuje się przy użyciu młotka… Wystarczy kliknąć!

Dane techniczne
Styl Szarawe drewno
Przydatność obiektowa Tak
Spód Winyl
Waga całkowita 7,75 kg/m²
Warstwa użytkowa 0,3 mm
Grubość całkowita 4,5 mm
Wymiary 21 x 151 cm
Il. paneli w opakowaniu 7 desek = 2,22 m²
Klasyfikacja ogniowa Bfl-s1 (B1)
Wärmedurchlasswiderstand 0,015 m²
Układanie Do układania na click
Kąt Obwodowa faza (V4)
Budowa Winyl

Służymy poradą!

Pytania? Wątpliwości? Nasz kompetentny zespół chętnie Ci doradzi i pomoże w wyborze odpowiedniego produktu. Ułożymy dla Ciebie indywidualną ofertę lub omówimy warunki umowy. Nie czekaj, zadzwoń do nas lub napisz! 

0 61 660 15 09
Pon-pt: 9 - 13:00

Bartosz Woźniak
Doradca