Kontakt

Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 9 - 13

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Gwarancja najlepszej ceny
Usługa darmowej próbki
Schatex

SCHATEX Living "2608 Brąz"


 • Wygodny rozmiar 50x50 cm

 • Łatwy montaż bez kleju

 • Odpowiednie dla alergików

 • Izolacja akustyczna

x
16,95 zł
z VAT
odpowiada 67,80 zł za m²
Dostawa: 50,00 zł do zamówienia
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Suma:16,95 zł
Podobne produkty
Cechy produktu
 • NK 22 : W normalnych warunkach użytkowania , takich jak salon czy jadalnię
  NK 22 : W normalnych warunkach użytkowania , takich jak salon czy jadalnię
 • właściwości antystatyczne
  właściwości antystatyczne
 • Ogrzewanie podłogowe
  Ogrzewanie podłogowe
 • Światłoczułość
  Światłoczułość
 • Antypoślizgowość
  Antypoślizgowość
 • Pochłanianie dzwięku
  Pochłanianie dzwięku
 • właściwość strzępienia
  właściwość strzępienia
 • tłumienie dzwięków uderzeniowych
  tłumienie dzwięków uderzeniowych
 • samoleżące ( swobodnie układane)
  samoleżące ( swobodnie układane)
 • CE-oznakowanie
  CE-oznakowanie
 • Cfl-s1 (B1)
  Cfl-s1 (B1)
SCHATEX Living "2608 Brąz"

Łatwe życie jest możliwe z płytkami Schatex® Living! Producent płytek dywanowych Schatex® wprowadza na rynek produkt wysoce zaawansowany technologicznie, który zachwyca jednocześnie atrakcyjnym wyglądem. Kolekcja Living składa się z siedmiu wzorów, które nadadzą pomieszczeniom świeżego wyglądu. Paleta barw zawiera kolory od jasnej szarości, przez antracyt po odcienie beży, a także silne barwy w tonacji niebieskiej i ciepłych odcieniach ceglastej czerwieni, które wprost emanują ciepłem i wprowadzają dobrą atmosferę do pomieszczenia. Połyskująca w świetle przędza na powierzchni płytek dywanowych potęguje wrażenie luksusu i elegancji. Gęsta, bo w ilości 195 000 pętelek/ m², przędza z polipropylenu sprawia, że powierzchnia płytek jest wyjątkowo wytrzymała.

Wykładzina Schatex® Living jest antystatyczna i ma doskonałe własności wygłuszające (0.10 m²K/W). Nowoczesne podłoże wzmocnione warstwą włókien szklanych zapewnia stabilność oraz trwałość płytek. Dodatkowo opatentowana technologia zatrzymywania kurzu sprawia, że powietrze w pomieszczeniu będzie zdrowsze i przyjemniejsze. Dlatego to świetne rozwiązanie nawet dla najwrażliwszych użytkowników oraz alergików. Płytki wystarczy regularnie odkurzać, aby na długo pozostały w swojej pierwotnej kondycji.

Montaż przebiega bez użycia kleju czy innych środków mocujących. Wystarczy odpowiednio przygotować podłoże, wyrównać je i wyczyścić, a następnie swobodnie układać płytki, które będą stabilnie trzymać się gruntu. Polecamy rozpoczęcie instalacji od środka pomieszczenia – w ten sposób unikniesz nieprawidłowego dopasowania płytek do pomieszczenia. Sekret tego łatwego montażu tkwi w zwiększonej masie całkowitej (3900 g/m2), która sprawia, że elementy nie wymagają klejenia. Dużą zaletą tego sposobu montażu jest fakt, że w razie uszkodzenia lub zabrudzenia jednej z płytek, możesz ją wymienić lub zdemontować w dowolnym momencie, bez potrzeby przeprowadzania generalnego remontu. Jest to także ulubione rozwiązanie wystawców, którzy muszą szybko zamontować i zdemontować swoją podłogę, a także łatwo przechować ją na następną okazję.

Płytki Schatex® Living są dostępne w ergonomicznym rozmiarze 50x50 cm. Ten wygodny format pozwoli Ci szybki montaż bez dużej straty materiału.

Dane techniczne
Powierzchnia Pętelkowana jakość
Całkowita grubość 5.9 mm
Odporność termiczna 0,10 m² K/W
Całkowita waga 3700 g/m²
Podziałka 1/10"
Grubość runa (stosu) 2.9 mm
Gramatura runa 350 g/m²
Klasa palności Cfl-s1 (B1)
Materiał włókna 100% Polipropylen
Wymiary 50 x 50 cm
Podłoże Podłoże ze wzmocnieniem z włókna szklanego
Stabilność wymiarowa zdane

Służymy poradą!

Pytania? Wątpliwości? Nasz kompetentny zespół chętnie Ci doradzi i pomoże w wyborze odpowiedniego produktu. Ułożymy dla Ciebie indywidualną ofertę lub omówimy warunki umowy. Nie czekaj, zadzwoń do nas lub napisz! 

0 61 660 15 09
Pon-pt: 9 - 13:00

Bartosz Woźniak
Doradca