Kontakt

Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 9 - 13

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Gwarancja najlepszej ceny
Usługa darmowej próbki
Schatex

SCHATEX Smartline "1901 Beżowy"


 • Wygodny rozmiar 50x50 cm

 • Łatwy montaż bez kleju

 • Odpowiednie dla alergików

 • Klasa użytkowa 32/33 

x
16,95 zł
z VAT
odpowiada 67,80 zł za m²
Dostawa: 50,00 zł do zamówienia
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Suma:16,95 zł
Podobne produkty
Cechy produktu
 • NK 32 : Dla średnich zastosowań komercyjnych , takich jak dużych biur i małych sklepów
  NK 32 : Dla średnich zastosowań komercyjnych , takich jak dużych biur i małych sklepów
 • właściwości antystatyczne
  właściwości antystatyczne
 • Stabilność wymiarowa
  Stabilność wymiarowa
 • Ogrzewanie podłogowe
  Ogrzewanie podłogowe
 • Światłoczułość
  Światłoczułość
 • Antypoślizgowość
  Antypoślizgowość
 • Stuhlrolleneignung - privat
  Stuhlrolleneignung - privat
 • CE-oznakowanie
  CE-oznakowanie
 • Cfl-s1 (B1)
  Cfl-s1 (B1)
SCHATEX Smartline "1901 Beżowy"

Kolekcja Schatex® Smartline i Smartline Plus to wysokiej jakości płytki dywanowe o powierzchni ze strukturą sznura. Paleta barw w tej kolekcji waha się od głębokiej czarni, przez fantazyjne odcienie niebieskiego, aż po eleganckie czerwienie. Kolorowe wzory, poza głęboką barwą, mają melanżowy wzór, co sprawia, że ewentualne zabrudzenia powierzchni są mniej widoczne. Żebrowana struktura sznura pozwala na układanie płytek dywanowych w dowolne wzory np. w szachownicę, dzięki czemu można wykorzystać w pełni ich wizualny potencjał i nadać pomieszczeniu nowoczesny wygląd.

Schatex® Smartline i Smartline Plus przekonuje również pod względem technicznym. Dzięki wysokiej jakości materiałów, odpornej przędzy polipropylenowej i stabilnemu podłożu z powłoką włókna szklanego, te płytki dywanowe mogą być wykorzystane m.in. w pomieszczeniach komercyjnych (klasy 32/33 zgodnie z EN 1307). Wytrzymały produkt doskonale radzi sobie z obciążeniami wynikającymi z codziennego użytkowania, także z meblami na kółkach. Możesz je zamontować na ogrzewaniu podłogowym. Powierzchnia jest antystatyczna (doskonale sprawdzi się w biurze z wyposażeniem komputerowym), antypoślizgowa oraz trudnopalna, co zapewnia bezpieczeństwo na wypadek pożaru. Dodatkowy komfort użytkowania zapewnia opatentowana technologia wiązania kurzu i pyłków, które są szczególnie uciążliwe dla alergików. Wykładzina Schatex® Smartline Plus zatrzymuje kurz w sobie, aż do momentu odkurzenia.

Montaż płytek z kolekcji Schatex® Smartline i Smartline Plus przebiega bez kleju. Ponieważ każda z płytek ma zwiększoną masę całkowitą (3800 g / m²) cała podłoga doskonale trzyma się gruntu i nie grożą jej żadne przesunięcia. Przed przystąpieniem do układania, zalecamy pozostawienie płytek w remontowanym pomieszczeniu, aby nabrały odpowiedniej temperatury. Następnie przygotuj powierzchnię, czyszcząc ją, susząc i wyrównując. Po zakończonym układaniu Twoja podłoga jest gotowa do użytku! Nie musisz czekać na zawiązanie się kleju.

Płytki są dostępne w wygodnym formacie 50x50 cm, który znacznie ułatwi instalację i oszczędzi Twój czas. Dzięki temu ergonomicznemu rozwiązaniu, nie stracisz dużo zakupionego materiału i łatwiej dopasujesz wykładzinę do niestandardowych wymiarów pomieszczenia.

Dane techniczne
Zastosowanie dla mebli na kółkach Wohnbereich
Powierzchnia Prążkowane igłowane
Całkowita grubość 5,0 mm
Odporność termiczna < 0,08 m²K/W
Całkowita waga 3500 g/m²
Grubość runa (stosu) 2,5 mm
Gramatura runa 500 g/m²
Klasa palności Cfl-s1 (B1)
Materiał włókna 100% Polipropylen
Światłoczułość 7-8
Wymiary 50 x 50 cm
Podłoże Ciężkie powleczenie
Stabilność wymiarowa zdana

Służymy poradą!

Pytania? Wątpliwości? Nasz kompetentny zespół chętnie Ci doradzi i pomoże w wyborze odpowiedniego produktu. Ułożymy dla Ciebie indywidualną ofertę lub omówimy warunki umowy. Nie czekaj, zadzwoń do nas lub napisz! 

0 61 660 15 09
Pon-pt: 9 - 13:00

Bartosz Woźniak
Doradca