SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Tapeta 345936 A.S. Création Colours of the worldImage maximise icon
Tapeta 345936 A.S. Création Colours of the worldImage maximise icon
Tapeta 345936 A.S. Création Colours of the worldImage maximise icon
Brand claim
  • Wysokiej jakości tapeta od A.S. Création
  • Z kolekcji Colours of the world
  • Polecane do Biuro , Korytarz, Kuchnia, Sypialnia, Salon
  • Styl: Struktury, Jednolity
-53 %
188 za rolkę
88,00 złza rolkę
16,51 zł za m²
OFERTY
W magazynie pozostało tylko 7 rolki
Delivery icon
Wysyłka: 

50,00 zł do zamówienia

Delivery time icon
Czas dostawy: 

3-4 dni roboczych

Bezpieczne metody płatności
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Opis produktu
Arrow icon

Wszystko o Tapeta 345936 A.S. Création Colours of the world

Świat pełen barw: Trendowe odcienie z serca metropolii, soczyste zielenie naszych swojskich łąk i lasów, spalone słońcem odcienie sawanny i stepu, afrykańskie barwy ziemi, pastelowe śródziemnomorskie i wyraźne nordyckie światy kolorów – to wszystko i jeszcze więcej łączy w sobie bogata kolekcja jednokolorowych tapet „Colors of the World”. Moc kolorów i struktur oferuje bogaty wybór tapet idealnie nadających się do kreatywnego łączenia kolorów i motywów, do każdego stylu i wszystkich pomieszczeń.

Znajdź teraz wspaniałe wzory z tej kolekcji niemieckiego producenta A.S. Création w sklepie internetowym Bricoflor! Nie tylko skorzystasz z niesamowitych dekoracji, ale także z oferowanych przez nas usług. Jednym z nich jest na przykład najlepsza gwarantowana cena, dzięki której gwarantuje się, że kupuje po najlepszej cenie na rynku online. Jeśli chcesz kupić kawałek tapet kwiatowych przed zakupem, aby zobaczyć, jak będzie wyglądał na ścianach, skorzystaj z naszej usługi próbkowania! W ten sposób możesz sprawdzić to w zaciszu swojego domu i porównać niektóre modele z innymi. Jeśli Twój problem polega na tym, że będziesz potrzebował dużych ilości zamówień, poinformuj nasz dział ofert! Z przyjemnością przedstawią indywidualną ofertę z najlepszymi możliwymi warunkami. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, e-mailem lub za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego. Czekamy na Ciebie!

Dane techniczne
Arrow icon