SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Tapeta 342169 Lars Contzen Artist Edition No. 1Image maximise icon
Tapeta 342169 Lars Contzen Artist Edition No. 1Image maximise icon
Tapeta 342169 Lars Contzen Artist Edition No. 1Image maximise icon
Brand claim
  • Wysokiej jakości tapeta od A.S. Création
  • Z kolekcji Artist Edition No. 1
  • Polecane do Biuro, Korytarz, Kuchnia, Sypialnia, Salon
  • Styl: Tekstylny, Jednolity
166,00 zł za rolkę
31,14 zł za m²
W magazynie pozostało tylko 11 rolki
Delivery icon
Wysyłka: 

50,00 zł do zamówienia

Delivery time icon
Czas dostawy: 

3-4 dni roboczych

Bezpieczne metody płatności
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Opis produktu
Arrow icon

Wszystko o Tapeta 342169 Lars Contzen Artist Edition No. 1

W kolekcji Artist Edition No.1 znajdziesz wzory kwiatowe, których nigdy wcześniej nie widziałeś. Zaprojektowane w sposób kreatywny graficznie, przynoszą pokój i spokój ducha młodego pokolenia. Wraz z delikatnymi fioletowymi, niebieskimi i różowymi odcieniami bieli i kremu, ta kolekcja jest logiczną i współczesną kontynuacją rustykalnych klasycznych tapet.

Znajdź teraz wspaniałe wzory z tej kolekcji w sklepie internetowym Bricoflor! Nie tylko skorzystasz z niesamowitych dekoracji, ale także z oferowanych przez nas usług. Jednym z nich jest na przykład najlepsza gwarantowana cena, dzięki której gwarantuje się, że kupuje po najlepszej cenie na rynku online. Jeśli zamówić próbki tapet przed zakupem, aby zobaczyć, jak będzie wyglądał na ścianach, skorzystaj z naszej bezpłatnej usługi próbkowania! W ten sposób możesz sprawdzić to w zaciszu swojego domu i porównać niektóre modele z innymi. Jeśli Twój problem polega na tym, że będziesz potrzebował dużych ilości zamówień, poinformuj nasz dział ofert! Z przyjemnością przedstawią indywidualną ofertę z najlepszymi możliwymi warunkami. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, e-mailem lub za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego. Czekamy na Ciebie!

Dane techniczne
Arrow icon