Brand claim
208,00 zł za rolkę
odpowiada 39,02 zł / 1 m²
208,00 zł za rolkę
odpowiada 39,02 zł / 1 m²
Suma całkowita
(z VAT)
0,00 zł
Delivery icon Wysyłka: 

50,00 zł do zamówienia

Delivery time icon Czas dostawy: 

7-10 dni roboczych

Zalety produktu

  • Wysokiej jakości tapeta od A.S. Création
  • Wodoodporne
  • Polecane do Kuchni, Sypialni, Salonu
  • Tapety z włókniny
Więcej informacji o tym produkcie
Delivery icon Wysyłka: 

50,00 zł do zamówienia

Delivery time icon Czas dostawy: 

7-10 dni roboczych

1. Pasujące produkty

2. Tapeta 373734 A.S. Création Sumatra

Naturalne tapety inspirowane różnorodnym krajobrazem indonezyjskiej wyspy Sumatra - kolekcja Sumatra firmy A.S. Création inspiruje subtelnymi, przyjaznymi kolorami, które podkreślają finezyjnie ustrukturyzowane wzory i wprowadzają harmonię do dzikiej przyrody na ścianie. Pola ryżowe, gęsta dżungla, wulkany i morze - kolekcja Sumatra przenosi na ściany niepowtarzalny klimat dzikiej indonezyjskiej wyspy Sumatra w sposób odpowiedni do mieszkania - z naturalnymi wzorami liści, piór i podkreślającymi optykę matowymi połyskami.

Tapeta z drzewem palmowym w tonacji musztardowej żółci, petrolu, zieleni, jasnego błękitu lub szarości przekonuje gęstym, ale precyzyjnie zaprojektowanym wzorem. Kilka liniowych akcentów stanowi wzór siatki, który gra z kontrastem prostoliniowości i dynamiki. Mniej malownicza, ale wciąż egzotyczna jest nieco inspirowana Azją tapeta z bambusowym wystrojem. Wzory przypominające akwarele odznaczają się szczególną lekkością i przejrzystością na delikatnie ustrukturyzowanych tłach i są symbolem kultywowanej atmosfery. Oprócz tego można się spodziewać niezwykłych tapet z piórami od A.S. Création Sumatra, których wzór przypomina również łuski lub liście, w zależności od tego, jak się na nie patrzy. W bardzo powściągliwej palecie kolorów: jasnej mięty, dyskretnego taupe, stonowanego błękitu, szarości i kremu, tapety z wzorem urzekają lekko skandynawskim urokiem.

W kolekcji Sumatra oprócz gustownych tapet z wzorami można znaleźć również jednokolorowe tapety w atrakcyjnych materiałach i naturalnej optyce. Również tutaj spektrum kolorystyczne charakteryzuje się naturalnością i powściągliwością, przy czym zmysłowa zieleń i antracyt wyczarowują na ścianach kilka mocniejszych plam barwnych. Akwarelowy wygląd i struktury przypominające grube płótna, kosze, korek lub korę wyczarowują ciepłą i przytulną atmosferę i stanowią bardzo naturalny wygląd.

Kolekcja Sumatra firmy A.S. Création zawiera wysokowartościowe i wytrzymałe tapety z włókniny, które można szybko i łatwo nakładać. Nowoczesne tapety nadają się ponadto do montażu w kuchni lub łazience, ponieważ są wodoodporne, przepuszczają powietrze i parę wodną oraz są bardzo stabilne wymiarowo. W razie potrzeby tapety Sumatra można nawet starannie wyczyścić. Tapety firmy A.S. Création są produkowane w sposób zrównoważony i energooszczędny, a wysokiej jakości surowce pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej.

3. Dane techniczne

Główne cechy

  • Materiał nośny Flizelinowy
  • Materiał Winylowy
  • Kolekcja Sumatra
  • Wymiar 10,05 x 0,53 m
  • Pasowanie Proste pasowanie 64 cm
  • Pasowanie Proste pasowanie 64 cm