B. B. HOME PASSION - pasja do aranżacji wnętrz

Modne wzory i nowoczesne motywy są obecne na tapetach Barbary Becker.

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Motto Barbary Becker brzmi: "Otaczaj się tym, co przynosi Ci radość", a swoimi błyskotliwymi i kolorowymi kreacjami stara się rozjaśnić nie tylko meble, ale i nastroje ludzi, którzy tam mieszkają. W swoim magazynie Miamistyle, projektantka pisze o różnorodności swoich projektów i nieustannie poszukuje nowych trendów w świecie designu. Od 2007 roku przenosi tę pasję w świat tapet, a dzięki współpracy z Rasch, narodziła się marka B.B. Home Passion.

Tapety w stylu Miami.

Z niezwykłymi dekoracjami, projektantka Barbara Becker chce nadać Twojemu wnętrzu nutę Miami. Odtwarzanie w pokojach atmosfery miasta, w którym zawsze świeci słońce, stało się jej celem. Z pomysłowymi wzorami, ciepłymi kolorami i egzotycznymi ornamentami, B.B. Home Passion kusi Cię w salonie do przygotowania deski surfingowej i noszenia okularów przeciwsłonecznych.

Różne kombinacje, które ta kolekcja oferuje Ci wraz z produktami, pozwolą Ci stworzyć coś, o czym inni ludzie tylko marzą na wakacjach. Pozwala to, bez konieczności pakowania torebek, podróżować na słoneczne plaże Florydy i codziennie oddychać ekscytującą atmosferą amerykańskiego miasta.

B.B. Home Passion jest nie tylko dla domu, ale także dla biura. Więc zrób sobie przerwę i ciesz się atmosferą i pasją B.B. Home Passion każdego dnia.

Instalacja

Być może wierzysz, że, że nakładanie tapet na ścianę to dużo pracy. Wręcz przeciwnie! Tapety ścienne są łatwe w montażu na ścianie i gwarantują również długi czas użytkowania. Są odporne na światło i łatwe w czyszczeniu, co naturalnie zwiększa ich estetykę i trwałość.

Dlatego wszystkie tapety B.B. Home Passion wykonane są z włókniny, tkanych tapet, zwanych również "TNT".

Tapeta TNT jest wykonana ze specjalnej mieszanki papieru i celulozy. Efekt końcowy jest doskonały, powłoka nie będzie musiała być poddana obróbce wstępnej przed montażem i będzie trudna do rozerwania. Ogólnie rzecz biorąc, normalna tapeta powinna być przygotowana do montażu poprzez namoczenie jej w wodzie. Ułatwia to pracę. Po zmiękczeniu jednak, łatwo jest oderwać się i wszelkie poprawki do ryzyka kładzenia zamieniają się w prawdziwe koszmary. Natomiast tapeta z włókniny jest odporna na wszystko!

Krótko mówiąc, po nałożeniu kleju na ścianę wystarczy montaż tapety na ścianę i rozłożenie jej: to wszystko. Wszelkie nirerówności można wyrównać, zanim nie wyschnie klej Tapeta nie odkształci się i nie rozerwie.

Szeroki wybór

W kolekcjach B B. Home każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy jest to salon, sypialnia czy łazienka, tapeta może ożywić każde wnętrze. Połóż kres szarości życia codziennego i dodaj trochę koloru do swojego życia.

Możliwości aranżacyjne są nieograniczone dzięki szerokiemu wyborowi, od barokowych wzorów tapet po bardziej minimalistyczne tapety skandynawskie.

Odnajdź w sobie dryg do projektowania wnętrz, wybierz swoją nową ulubioną tapetę z naszego sklepu internetowego i zacznij przekształcać swoje wnętrze.

Wszechstronność

Od City Nightlife do Miami, kolekcje Barbary Becker tworzą nowoczesny styl, który sprawi, że poczujesz się o dziesięć lat młodszy. Innowacyjność jest kluczowa dla produktów B.B. Home Passion i oferuje wszechstronność, jakiej nigdy wcześniej nie doświadczyłeś. Nawet klasyczne motywy są całkowicie od nowa interpretowane, tworząc unikalne i współczesne wzory, które tylko czekają na wyposażenie ścian.

Kup teraz tapetę B.B Home Passion online!

B.B Home Passion przywiązuje dużą wagę do wykonania i dbałości o szczegóły podczas produkcji. Więc możesz być pewien, że każda pojedyncza tapeta przeszła każdy test produkcji i jakości przed wprowadzeniem jej na rynek. Z BRICOFLOR i marką B.B Home Passion, możesz zaspokoić swoje najgłębsze pragnienia renowacyjne!


Skorzystaj z oferowanych przez nas usług, takich jak zamówienie próbek, które dadzą Ci możliwość otrzymania próbek bezpośrednio w domu i dotknięcia materiału przed zakupem. Ponadto, możesz być pewny, aby kupić w najlepszej cenie online, ponieważ gwarantujemy najlepszą cenę na rynku. A jeśli planują Państwo renowacje, nie wahajcie się poprosić nas o indywidualną wycenę. Nasi pracownicy chętnie pomogą Państwu stworzyć ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami poprzez nasz formularz kontaktowy, e-mail lub telefonicznie, nasi eksperci będą do Twojej dyspozycji.

Czekamy na Ciebie!

Plus icon czytaj więcej