Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Rasch Blue Velvet – szkicowana natura

Kolekcja Blue Velvet powstała, aby zachwycić miłośników minimalistycznych i eleganckich rozwiązań dekoracyjnych, którzy stale szukają nowych inspiracji dla swojego domu. Modele w tej kolekcji są inspirowane  naturą. Jeśli szukasz prostych wzorów, spokojnych kolorów, bądź po prostu nudzą Cię krzykliwe motywy na ścianach, to ta kolekcja będzie idealnym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie. Rash to niemiecka firma tapeciarska z siedzibą w Bramsche, która specjalizuje się w szerokopojętym wzornictwie wysokojakościowych tapet ściennych. Sprawdź dostępne tapety ścienne od Rasch już teraz!

Dowiedz się więcej

Rasch Blue Velvet

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Kup tapety Belleville od Rasch w BRICOFLOR!

Podsumowując, dzięki marce Rasch, wybrana przez Ciebie okładzina ścienna będzie pasować do każdego pomieszczenia i okazji. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w biurze, innowacyjne zmiany są zawsze mile widziane. Jeśli Twój nowy wystrój możesz połączyć z uniwestalną klasyką, a wtedy wydobędziesz coś, czego nie widuje się codziennie. Zostań wyznacznikiem trendów i przekraczaj własne granice, gdyż w końcu masz nieskończoną ilość wyboru. Przełam stereotypy i wybierz coś dla siebie z dostępnych kolekcji tapet Rasch.

Wykorzystaj szansę dzięki BRICOFLOR i naszej ofercie. Skorzystaj z naszej gwarancji najlepszej ceny przy zamawianiu nowych tapet. Jeśli nadal nie masz pewności, który produkt jest odpowiedni dla Twojej przestrzeni, skorzystaj z naszej próbki. A jeśli decydujesz się na większy zakup tapet, skontaktuj się z nami w celu ustalenia specjalnej oferty cenowej. Nasz personel chętnie udzieli odpowiedzi na Twoje pytania!

Czekamy na Ciebie!