Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Tapeta marmur - w Twoich czterech ścianach

Marmur mocno powrócił w świecie dekoracji wnętrz. Wszyscy znamy hale wejściowe luksusowych hoteli, które robią szczególne wrażenie kamieniem szlachetnym już w recepcji. Teraz masz okazję zdobyć ten prestiżowy styl w swoim mieszkaniu za pomocą tapety na twoich czterech ścianach. Jeśli planujesz nadać swojemu domowi nowy wygląd, który wydaje się równie klasyczny, jak nowoczesny, odkryj naszą kolekcję tapet marmurowych.

Dowiedz się więcej

Tapeta marmur

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Tapeta marmur - czysta elegancja

Tapety o marmurowym wyglądzie stanowią doskonałą alternatywę dla prawdziwej marmurowej ściany. Materiał wysokiej jakości wiąże się z wysokimi kosztami, a nasadka jest niezwykle droga. Z marmurową tapetą masz szansę uzyskać ten luksusowy efekt, bez zbędnego zużycia czasu i środków.

Marmur jest tak zwaną skałą węglanową, która zyskała na znaczeniu w sztuce i kulturze, zwłaszcza dzięki złożonemu wydobyciu. Jednak marmur, który powstaje we wnętrzu ziemi pod wpływem wielkiego nacisku i ciepła, oznacza również wyjątkową kombinację solidności i kruchości, a zatem wskazuje na szczególny związek między przemocą a pięknem przyrody, co znajduje odzwierciedlenie w osobowości człowieka.

Marmur oznacza świadomość stylu nie tylko w historii sztuki. Szlachetna skała od wieków odgrywała ważną rolę w aranżacji wnętrz. Przede wszystkim kraje śródziemnomorskie uciekają się do luksusowego kamienia w aranżacji wnętrz. Jako materiał na Akropol i Wenus w Milo, marmur nabiera historycznego znaczenia w sztuce i świadczy o świadomości stylu i szlachetności.

Jeśli prowadzisz życie w wielkim stylu i chcesz dodać ekstrawagancji swoim ścianom, bez większego wysiłku, marmurowa tapeta jest właśnie dla Ciebie.

Dzięki różnym kolorom i ziarnom wytwarzanym przez naturę w marmurze, które są starannie wytwarzane na marmurowej tapecie i generowane za pomocą specjalnych procesów drukowania, znajdziesz duży wybór wzorów. Możesz nie tylko wybierać między jasnym a ciemnym marmurem, ale ma szerokie spektrum kolorów z najdzikszymi dostępnymi ziarnami.

Skorzystaj z różnych opcji tej eleganckiej kamiennej tapety i spraw, by salon lub jadalnia wyglądały jak luksusowy apartament hotelowy. W łazience stworzysz bogatą oazę dobrego samopoczucia za pomocą marmurowych tapet i stworzysz własny pałac. Ale również w przypadku powierzchni biurowych marmurowa tapeta jest idealna do stworzenia zupełnie innej sfery atmosfery, w której wydajność z pewnością wzrośnie.

Tapeta marmur - materiały

Kiedy mówimy o tapetach, aby je sklasyfikować, nie tylko uwzględniamy kolory i motywy, ale musimy nadać wielkie znaczenie rodzajowi materiału, z których zostały wykonane. Rodzaj materiału tapety również wpłynie na efekt, jaki chcemy na naszych ścianach. Możemy wyróżnić dwa rodzaje materiałów na powierzchni tapet o wyglądzie marmuru, papier i winyl.

Tapeta marmur z papieru

Tapety papierowe składają się z pojedynczego materiału, papieru, więc nie będzie żadnego innego materiału, który wesprze jej właściwości. Instalacja nie jest trudna w żadnym z przypadków, ale ma większe trudności niż inne tapety. Jej cechy sprawiają, że jest to bardzo delikatny materiał.

Klej należy nakładać na tył tapety i na tapetowaną ścianę. Po nałożeniu tapety na ścianę nie należy jej przesuwać, dopóki nie wyschnie. Póżniejsze sunięcie jej nie jest łatwym zadaniem, ponieważ ma tendencję do pękania i łamania, pozostawiając trudne do usunięcia ślady.

Tapeta marmur z winylu

Ta nazwa wynika z tego, że włókna, które tworzą tapety winylowe, są zjednoczone, ale bez utkania. Instalacja tej tapety jest prosta, należy nałożyć klej na ścianę i po umieszczeniu, zanim wyschnie, można ją zmodyfikować. Podczas zdejmowania nie pozostawi żadnych pozostałości, ponieważ jest bardziej odpornym i wodoodpornym materiałem.

Marmurowa tapeta od renomowanych producentów

Dzięki tej eleganckiej tapecie dekoracyjnej możesz wybierać spośród ekskluzywnych wzorów znanych producentów. Wybierz z katalogu wysokiej jakości tapet w naszym sklepie internetowym, tylko czekając, aby otrzymać do domu zasłużony luksusowy produkt. W poszukiwaniu idealnej tapety z marmuru, wiedz że A.S. Création i Schöner Wohnen są w czołówce producentów, jeśli chodzi o stylowe tapety najwyższej jakości.

A.S. Création - czysta elegencja i najwyższa jakość

Jednym z najbardziej znanych producentów tapet jest A.S. Création. Ten producent słynie z wysokiej jakości tapet, które wyróżniają się z tłumu. Firma z Gummersbach przekonuje nowoczesny, marmurowymi modelami tapet, które zapewniają elegancki, ponadczasowy styl. Szczegółowe wzory, wyjątkowe spektrum kolorów i wysoka jakość to cechy tapet AS, jeśli chodzi o eleganckie marmurowe tapety. Ponadto znany producent przywiązuje dużą wagę do efektywnego przetwarzania surowców i zrównoważonej produkcji.

Schöner Wohnen - stylowe marmurowe tapety 

Marka Schöner Wohnen zasłynęła w branży tapet swoimi niebywałemi designami w ciągu ostatnich paru lat. Innowacyjne projekty tej marki zawsze przynoszą świeży podmuch do świata dekorowania wnętrz. Niezliczona współpraca z innymi renomowanymi producentami i projektantami zapewnia niewiarygodnie duży wybór ekskluzywnych tapet marmurowych od Schöner Wohnen.

Zamów tapetę marmur teraz w sklepie internetowym BRICOFLOR!

Dzięki naszemu sklepowi internetowemu będziesz cieszyć się wieloma korzyściami i usługami, których nie będziesz mieć u żadnego innego specjalistycznego sprzedawcy. Przejrzyj nasz asortyment, który oferuje wybór, którego nie dostaniesz nigdzie indziej. Dzięki naszej gwarancji najniższej ceny, masz pewność, że kupujesz w najniższej cenie na rynku. Skorzystaj z naszej usługi próbek, jeśli nie masz pewności co do wyglądu, koloru lub materiału tapety.

Wyślemy Ci próbkę Twojej ulubionej tapety i będziesz mógł ją obejrzeć w zaciszu własnego domu. Jeśli masz pytania dotyczące marmurowej tapety, możesz po prostu skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Jesteśmy e-mailem, telefonicznie lub za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego

Czekamy na Ciebie!