PRZERWA TECHNICZNA 17-07-2017 – 06-08-2017 PRZEPRASZAMY
0 61 660 15 09

12 Produkt(ów) 

12 Produkt(ów) 

Samoprzylepne panele winylowe  dla powierzchni mieszkalnych

Rynek materiałów pokryć podłogowych jest bogaty w różne rozwiązania dla pomieszczeń mieszkalnych, tj.np.: wykładziny dywanowe, panele czy parkiet. Materiałem, który szczególnie w ostatnich latach w coraz większym stopniu trafia do gospodarstw domowych, są samoprzylepne panele winylowe. Ta nowoczesna konstrukcja podłogi oferuje wiele możliwości projektowych dla salonów, sypialni, jadalni, pokoi dziecięcych, jak i wielu innych pomieszczeń. Perfekcyjnie dopasowane do potrzeb urządzania pomieszczeń wg własnego gustu i upodobania, zarówno dla fachowców jak i amatorów majsterkowania są samoprzylepne panele z winylu.

Samoprzylepne panele winylowe to podłoga dla laika i profesjonalisty

Remontowanie w dzisiejszych czasach sprowadza się do używania innowacyjnych produktów, które mozolną pracę zamienią w dziecinną zabawę. W nowoczesnym świecie dąży się do tego, by prace remontowe wymagały niewielkiego zaangażowania profesjonalistów i były możliwe do realizacji przez amatorów majsterkowania. Dlatego też układanie samoprzylepnych paneli nie wymaga użycia specjalistycznego sprzętu. Wystarczy, by tak jak przy zastosowaniu innych pokryć podłogowych dobrze przygotować podłoże. Podobnie jak i przy zastosowaniu innych pokryć należy starannie przygotować podłoże, poprzez dokładnie wyczyszczenie, odkurzenie i odtłuszczenie powierzchni.

W celu uzyskania optymalnej przyczepności pomiędzy podłożem a panelami samoprzylepnymi można zastosować warstwę gruntu wiążącego tzw. Primer. Następnie wystarczy dopasować jedynie wymiary paneli do powierzchni podłogi i elementów wystających takich jak nadproża, elementy ogrzewania itp. Po dopasowaniu i docięciu paneli przystępujemy do ich układania uprzednio usuwając folie zabezpieczająca klej po stronie spodniej. Dobrze przygotowana powierzchnia i docięte panele znacznie skróca czas ich montażu. Dzięki szybkiemu połaczeniu kleju podłogę można używac bezpośrednio po jej montażu.

Samoprzylepne panele winylowe to nowoczesna podłoga w świetnych wzorach

Zastosowanie samoprzylepnych paneli winylowych daje wiele możliwości projektowych, zwłaszcza w pomieszczeniach mieszkalnych. Różnorodność wzorów i barw drewnianych struktur daje nieograniczone możliwości projektowania i łączenia powierzchni. Na rynku producentów samoprzylepnych paneli winylowych wiodą prym takie firmy jak: Geflor i Tarkett, które produktami z serii GEFLOR SENSO i TARKETT STARFLOOR spełniaja niemal każde wymaganie klienta.

Gerflor Senso – samoprzylepne panele winylowe w Twoim domu

Geflor Senso jest dla Państwa dostępny w sklepie internerowym BRICOFLOR w seriach: Senso Natural, Senso Rustic, Senso Rustic Antique Style i Senso Urban. Wszystkie cztery serie charakteryzują się nie tylko wysoką jakością wykonania (wykończenie powierzchni PUR) i własności technicznych (doskonała klasyfikacja ogniowa Bfl-s1), lecz także realistycznym wyglądem powierzchni max. zbliżonej do naturalnej struktury drewna. W ww. Seriach można znaleźć nie tylko ciepłe odcienie wzorów drewnianych, ale także wyjątkowe, mocne akcenty kolorystyczne np. w odcieniach czerwieni w wariancie Senso Urban „Biarritz", które każdemu pomieszczeniu nadadzą wyjątkowy wygląd. Samoprzylepne panele winylowe od Senso od Geflor o wyjątkowej jakości.

Tarkett Starfloor: samoprzylepne panele winylowe w ponadczasowych wzorach

Firma Tarkett – producent serii Starfloor udowadnia, że nowa podłoga z samoprzylepnych paneli winylowych nie musi być kosztowna. Kolekcje: Tarkett Starfloor Classic, Tarkett Starfloor Trend i Tarkett Starfloor Vintage są dostępne w przystępnych cenach. Ww. Kolecje stanowią różnorodne wzory drewniane o wyglądzie buku, sosny i dębu dając wolność wyboru. Wzmocniona dodatkowo warstwa ścierna do gr.=0,2mm sprawia, że powierzchnia paneli jest odporna na wszelkie zarysowania i jest łatwa w utrzymaniu czystości. Realny wygląd drewna wzmacnia odczucie komfortu

Skorzystaj z zalet zastosowania samoprzylepnych paneli winylowych

Wybierz dla siebie ulubioną podłogę z samoprzylepnych paneli winylowych i ciesz się wytrzymałą, szybką i łatwą w montażu i utrzymaniu wysokojakościową podłogą. W sklepie internetowym BRICOFLOR znajdziesz szeroki wybór aktualnych kolekcjisamoprzylepnych paneli winylowych.

 

✓ Panele winylowe samoprzylepne w Najlepszej Cenie  

✓ Darmowe próbki 

✓ Indywidualne oferty dla każdego

 

;