0 61 660 15 09

Produkty 1 do 15 z 95

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Produkty 1 do 15 z 95

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Schatex® - płytki dywanowe niemieckiej jakości w sklepie Bricoflor.pl

Płytki dywanowe doskonale odnajdują się w zastosowaniu w wielu obszarach gdzie mamy do czynienia z wysokimi wymaganiami odnoście pokrycia podłogi. Doskonale sprawdzają się w domach prywatnych, biurze, hotelach a także w gastronomii. Nowoczesne podłogi spełniją wysokie wymagania związane z odpornością na uszkodzenia i są niezwykle trwałe. Płytki dywanowe dzięki stabilnemu podłożu mogą być luźno i łatwo układane bez użycia dodatkowych substancji klejących. Łatwe w pielęgnacji płytki dywanowe pomagają ozdobić pomieszczenie na wiele lat. Płytki dywanowe firmy Schatex spełniają wysokie wymagania jakościowe. Zainspiruj się wysoką jakością i doskonałym wyglądem płytek dywanowych Schatex i wybierz właściwe dla siebie w sklepie Bricoflor.pl

Niezniszczalne płytki dywanowe w sklepie internetowym Bricoflor.pl

W naszym sklepie internetowym BRICOFLOR.pl jest dostępny szeroki zakres różnych pokryć podłogowych. Szczególnie rozbudowany jest asortyment płytek dywanowych. Jednym z czołowych producentów tych wykładzin jest firma Schatex. W sklepie dostępne jest dziewięć ekskluzywnych kolekcji. Kolekcja Schatex® Traffic przeznaczona jest szczególnie do zastosowania obszarach komercyjnych i wystawowych. Sprawdzające się w ciężkich warunkach płytki dywanowe Schatex mają własności przeciwpoślizgowe, i pozostają stabilne nawet przy regularnym kontakcie z meblami na kółkach i są trudnopalne. Wizualnie płytki dywanowe Traffic należą do grupy eleganckich i wyrafinowanych, a dzięki wysokiej jakości włóknom polipropylenowym, o wysokiej czystości zapewniają w pomieszczeniu specjalny efekt dodając mu blasku. Różne kolory tworzą harmonijną atmosferę, a stabilne podłoże POLYFLEX z włókna szklanego w znacznym stopniu ułatwiają ich montaż. Z płytek dywanowych Płytki dywanowe Schatex Smartline z igłowego filcu, o strukturze żebrowanego sznura nadadzą Twojemu wnętrzu zupełnie nową atmosferę. Można je swobodnie układać we wzory np. w szachownicę uzyskując doskonały efekt. Płytki dywanowe Schatex można łatwo i szybko ułożyć, użycia dodatkowego bez kleju, dlatego mozna je przenosić z pomieszczenia do pomieszczenia, i układać różne wzory dzięki czemu możemy uzyskać nowe aranżacje wnętrz. Duża paleta kolorów pozwala na zastosowanie płytek dywanpowych nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych ale także w obszarach komercyjnych.

Schatex® Creatile płytki dywanowe pobudzające wyobraźnię

Płytki dywanowe Schatex® Creatile oferują szeroką swobodę projektowania. Dzieki kontrastującym kolorowym i czarnym przędzom mozna uzyskać indywidualną przestrzeń, a projektowanie z dokładnością co do piksela, nie stanowi problemu. Płytki dywanowe Schatex wyposażone są w opatentowane podłoże POLYFLEX, co sprawia że są nie tylko niezwykle wytrzymałe, ale także o wszechstronnym zastosowaniu. Prosty i szybki montaż jest gwarantowany przez stabilne wymiary 50 x 50cm. Zainspiruj się dziś ideą płytek dywanowych Schatex.

Wieloletnia tradycja i doświadczenie Schatex®

Firma Schatex z siedzibą w Niemczech w regionie Nadrenii Północnej-Westfalii jest producentem innowacyjnych i elastycznych rozwiązań dla tekstylnych pokryć podłogowych z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Wysoka jakość, wytrzymałe materiały i uczciwa polityka cenowa jest znakiem rozpoznawczym niemieckiej jakości firmy Schatex. Dlatego płytki dywanowe Schatex zawsze są właściwym wyborem!

 

 

✓ Płytki dywanowe Schatex w dobrej cenie 

✓ Zamów bezpłatną próbkę  

✓ Indywidualna oferta

 

;