Fachowe doradzrwo w realizacji Waszych projektów
0 61 660 15 09

Items 1 to 15 of 99 total

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Items 1 to 15 of 99 total

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Schatex Płytki dywanowe - Niemiecka jakość towarów dostępna tutaj na Bricoflor

Płytki dywanowe są w dzisiejszych czasach absolutnie Trendy. Wykładziny w płytkach są bardzo popularnym produktem stosowanym w obiektach biurowych i instytucjach. Ich żywotność jest dużo większa niż normalnych wykładzin dywanowych w rolce. Moderne podłogi spełniają wszelkie wymagania,ponieważ są one bardzo wytrwałe i  niezwykle wytrzymałe. Ponadto płytki pozostawiają się doskonale instalować i trwale układać. Przy dobrym utrzymaniu płytki upiększą  nam nasze pomieszczenia na wiele wiele lat.Tak spełniają wymagania płytki dywanowe od firmy Schatex. Przekonaj się sam w naszym sklepie Internetowym Bricoflor nie tylko wysoka jakość ale rownież optyczny ispirujący wygląd.

W sklepie internetowym BRICOFLOR płytki dywanowe znajdą państwo całą kolekcję produktów Schatex.

Niezniszczalne wykładzinyw płytkach Schatex w Sklepie Internetowym

W naszym sklepie internetowym Bricoflor.pl wstawiamy wielki wybór różnorodnych płytek do dyspozycji. Szczególnie dziedzina wykładzin dywanowych rośnie nam w wielki popyt coraz bardziej. Założyciel płytek dywanowych  Schatex posiada wiele nowych kolekcji w swoim sklepie. Kolekcja taka jak Schatex Traffic jest ze wszystkich bardzo popularna. Trwała welurowa powierzchnia wykładzin Schatex jest wytrzymała i nie ślizga się. Ponadto posiada bardzo dobrą odporność przeciw pożarową. Również optycznie płytka prowadzi duzą skalą. Włókna polipropylenowe o wysokiej czystości zapewniają duży blask i połysk,dzięki czemu pomieszczenie staję się eleganckie. Różnorodne farby odpowiadają za harmoniczną atmosfere i poprzez stabilne włókna szklanego Polyflex z łatwością można układać płytki.  Z Schatex Smartline płytki swoją strukturą wzbogacą pokój w zupełnie nowy wygląd. Układając płytki w wzór szachownicy nadamy pomieszczeniu ciekawy urozmaicony wygląd. Wykładziny firmy Schatex pozostawiają się doskonale i bardzo prosto montować bez jakich kolwiek kleji czy innych substancji chemiczych. Różnorodne kolory oferują nam wielki wybór.Ale też w objektach handlowych jak targi płytki Schatex są doskonałym rozwiązaniem.

Kreatywność w pomieszczeniu dzięki płytką dywanowym Schatex jest dziecinnie prosta.

Schatex Creatitle-Wykladziny dywanowe wykazują sie poprzez swoją normę wielką swobodnością. Poprzez kontrast i kolorowe jak i czarne przędze staje się indywidualne urządzenie pomieszczenia. Zamienisz pomieszczenie w jedno z nowych krajobrazów.Oczywiście płytki są również wyposarzone w opatentowane plecy polyflex. Dlatego też są takie wykładziny nie tylko bardzo wytrzymałe ale tez nadają się do wielorazowego urzytku.Najprostsze w montowaniu są płytki w wymiarach 50x50.Wybór jest wielki i inspiracji również.

Długoletnia tradycja i doświadczenie Schatex

Firma Schatex posiada swoją firmę w wielu krajach i potrafi jako założyciel swoimi inowacjami znaleźć doskonałe rozwiązania dla  podłóg,i spojrzeć wstecz swoim wieloletnim doświadczeniem. Przetwarzanie wysokiej jakości wieloma wzorami i materiałami jest wielka cechą firmy.

✓ Płytki dywanowe Schatex w dobrej cenie 

✓ Darmowe Próbki  

✓ Wiele Ofert płytek dywanowych

 

;