PRZERWA TECHNICZNA 17-07-2017 – 06-08-2017 PRZEPRASZAMY
0 61 660 15 09

Produkty 1 do 15 z 1029

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Produkty 1 do 15 z 1029

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Panele winylowe – doskonały projekt dla każdego

Panele winylowe dostępne są w formie zarówno płytek jak i paneli w różnych kolorach i teksturach. Oprócz klasycznych wykończeń drewna, eleganckiego kamienia, granitu lub marmuru dostępne są także wzory betonowe i metalowe podążające za najnowszymi trendami na rynku paneli winylowych. Konstrukcja paneli winylowych sprawia, że nadają się one niemal do każdej aplikacji dzięki mocnej, trwałej i łatwej do utrzymania w czystości powierzchni. Podłogi winylowe są dostępne na rynku w wielu wersjach, które są doskonałym rozwiazaniem dopasowanym do potrzeb i sposobu wykorzystania pomieszczeń. Dostępność podłóg winylowych w formie samoukładającej się, bądź samoprzylepnych płytek czy też paneli samozatrzaskowych "klik" sprawia, że montaż ich nie stanowi żadnego problemu nawet dla miłosników majsterkowania.

Panele winylowe z systemem "Klik" – szybki i prosty montaż

Zastosowanie paneli winylowych gwarantuje nie tylko porządany efekt estetyczny ale także jest szybkie i proste w montażu. Wystarczy dopasować wymiary paneli do wymiarów podłogi a wykończenie krawędzi na pióro i wpust znacznie przyspieszy jej ułożenie. W zależności od wybranej wersji można również dodatkowo wyciszyć pomieszczenie, a miękka powierzchnia podłogi winylowej sprawi, że stąpanie po niej daje nam poczucie odpowiedniego komfortu.

 

Panele winylowe samoprzylepne dla pomieszczeń mieszkalnych

Ułożenie paneli w domu  domu nie zajmuje dużo czasu, zwłaszcza jeśli podłoże jest odpowiednio przygotowane. Wystarczy dopasować panele do szerokości lub długości pomieszczenia, w razie potrzeby, dokonać wszelkich niezbędnych docinek na dodatkowe powierzchnie (wykusze  itp.) Po dopasowaniu podłogi należy usunąć folię chroniącą warstwę klejącą i przykleić do powierzchni podłogi. Po przyklejeniu paneli samoprzylepnych mamy możliwość natychmiastowego użytkowania pomieszczenia. Bogactwo asortymentu paneli winylowych w różnorodnych wzrorach takich firm jak Geflor Senso i Tarkett Starfloor zdecydowanie nie ułatwia nam wyboru.

 

Panele winylowe samoukładające się doczołowo

Nie ma nic łatwiejszego w montażu jak samoukładające się panele winylowe! Dzięki stosunkowo dużej masie paneli lub płytek o własnościach samoukładających można je układać podobnie jak płytki dywanowe, bez użycia kleju czy też w systemie pióro-wpust. Nie mniej jednak zachodzi konieczność dopasowania wymiarów paneli do pomieszczenia, a następnie ułożyć doczołowo. Pozwoli to szybko i sprawnie wymienić podłogę i zakończyć remont.

 

Podłogi winylowe do przyklejania rozsądna cena dla profesjonalistów

Właściwe zamontowanie klejonych paneli winylowych zapewni nie tylko specjalny klej, ale przede wszystkim wcześniejsze przygowowanie podłoża. Przed ułkładaniem podłogi winylowej klejonej  należy starannie wyczyścić, wyrównać i wygładzić podłoże, do którego zostanie przyklejona podłoga winylowa. Następnie należy nanieść na powierzchnię podłogi odpowiedni klej i układać kolejno doczołowo panele bądź płytki . Płytki bądź panele układamy bardzo starannie, tak by zbytio nie przesuwały się na elastycznym kleju. Po wyschnięciu kleju nie mamy juz możliwości korygowania położenia płytek bądż paneli.

 

Panele winylowe z przyklejanymi brzegami: do jadalni, sypialni czy salonu

Panele winyloww z klejącymi brzegami mają szerokie zastosowanie. Montaż ich nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Mocowanie paneli wykonywane jest za pomocą klejących brzegów, które utrzymują je doskonale na powierzchni. Dzięki specjalne wykończonym krawedziom paneli czas schnięcia kleju jest znacznie skrócony i zaraz potem podłoga jest gotowa do użytku.

 

Panele winylowe - doskonałym rozwiązaniem dla każdej powierzchni

Panele winylowe to materiał o uniwersalnym i wszechstronnym zastosowaniu. W  sklepie internetowym BRICOFLOR.pl znajdziecie Państwo ich ogromny wybór. Dysponujemy szerokim asortymentem paneli i płyt winylowych zarówno dla powierzchni mieszkalnych jak i komercyjnych. Oprócz klasycznych wzorów w naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne projekty optyką zbliżone do tradycyjnych pokryć betonowych, granitowych, marmurowych czy też kamiennych a także o autentycznym wyglądzie drewna. W naszej ofercie znajdziecie Państwo renomowanych producentów paneli winylowych, takich jak: Adore, Allure, Amtico, Gerflor, Hebo i Tarkett. Dzieki temu posiadamy komplementarną ofertę zawierającą wszelkie możliwości wizualne i techniczne paneli winylowych.

 

Duży wybór paneli winylowych - Wybór należy do Ciebie

Jeśli zdecydujesz się na wybór paneli winylowych masz możliwość  dopoasować do swoich wymagań i oczekiwań. Do Twojej dyspozycji są różne formy pokryć, takie jak panele, płyty czy deski, w różnych kolorach i właściwościach technicznych. Do Ciebie należy również decyzja odnośnie sposobu montażu. Do wyboru masz system swobodnego położenia, panele na pióro-wpust,  klejone lub nie. BRICOFLOR.pl daje możliwość wyboru tego co dla Ciebie najlepsze!

✓ Panele winylowe w Najlepszej Cenie  

✓ Darmowe próbki 

✓ Indywidualne oferty dla każdego

;