Promocja jesienna: 10% na farbę ścienną - do 31 października. Odkryj teraz!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Gerflor Senso – wszechstronna i stylowa podłoga dla Twojego domu

1 - 20 z 70 Produkty

Francuski producent zapewnia takie rozwiązania z paneli winylowych,że nie tylko wzbogacą Twoją przestrzeń ale również wytrzymają lata użytkowania!

Zróżnicowane kolory i style

Gerflor Senso to kolekcje Rustic, Rustic Antique Style, Urban, Natural, Lock Plus, Lock 30 oraz Adjust i każda z nich cechuje się swoim własnym, unikalnym stylem desek z winylu poczynając od drewna na metalu kończąc. Wszystkie wyżej wymienione kolekcje przychodzą w sumie aż w 80 kolorach i wzorach, który każdy zaskakuje czymś inny niż poprzedni. Z deseniami, od rustykalnego do nowoczesnego, urbanistycznego oraz skandynawskiego, każdy znajdzie coś dla siebie z oferty Gerflor.

Wybierz swoje panele w zalezności od metody instalacji

Panele winylowe Gerflor Senso w naszym sklepie internetowym znajdziesz w trzech metodach instalacji: samoprzylepne, te montowane metodą click oraz najnowszym rozwiązaniem jakim jest motnaż loose – lay. Każda z wymienionych metod instalacji jest tak porsta i szybka, że nawet osoba bez doświadczenia w remontach da sobie z nimi radę.

Montaż na click – szybko i prosto

Panele winylowe click to kolekcje Lock Plus oraz Lock 30, które sa znane ze swojej ekspresowej instalacji w Twoim domu. Sam proces montażu jest tak szybki i prosty, że będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które pragną natychmiast korzystać ze swojego zakupu. Deski są połączone ze sobą tak zwanym piórem oraz wpustem pozostawiając pomieszczenie czyste. Warto mieć na uwadze, iż powierzchnia na której zostaną zamontowane panele powinna być czysta, płaska oraz sucha. Co ważne, takie deski mogą zostać zamontowane na już istniejącym podłożu bez kłopotu jego rozbierania, dziękii czemu jeszcze szybciej przeprowadzisz renowację!

Panele samoprzylepne – wygoda to podstawa

Kolekcje Rustic, Rustic Antique Style, Natural oraz Urban mają możliwość instalacji panela winylowego samoprzylepnego. Na deski bądź też płytki z winylu została już na etapie prodkcji dodana wastwa samoprzylepnego tyłu, a jedyne co należy wykonac przez instalacją to zdjąć powłokę ochronną i docisnąć panel do podłoża. Jednak, ma metoda wymaga użycia ciężkiego wałka już po montażu, po to aby docisnąć panele do powierzchni by mogły prawidłowo przylegac do powierzchni. Ogromną zaletą jest ich wodoodporność, co czyni je idealnym rozwiązaniem do kuchni czy łazienki.

Loose-lay – dowolność ułożenia

Panele winylowe loose-lay to kolekcja Senso Adjust bedąca właściwym wyborem dla tych osób, które chcą od ręki i łatwo zainstalować podłogę, ale również w podobny sposób ją zdemontować. System loose-lay umożliwa montaż podłogi bez konieczności zakupu kleju czy specjalistycznych narzędzi! A jeśli podczas całego procesu wymiany podłogi popełnisz błąd, możesz go natychmiast skorygowac poprez zwykłe podniesienie deski i włożenie nowej. Podobnie należy postąpić w przypadku zniszczenia deski. To takie proste, czyż nie?

Bezpieczeństwo i wytrzymałość w Twoim pomieszczeniu z panelami klejonymi

Szczególnie w często używanych oraz wilgotnych pomieszczeniach warto zamontować panele winylowe klejone, które są niezwykle bezpieczne. A to wszystko z powodu podkładu wiążącego panele z podłożem. Układanie tego typu podłogi odbywa się poprzez nałożenie specjalnego kleju na powierzchnię. Jednak, przez pocesem instalacji, należy odpowiednio przygotować podłoże poprzez jego wygładzenie z nierówności, oczyszczenie i odtłuszczenie. Następnie, należy nałożyć klej zalecony przez producenta na wcześniej przygotowaną powierzchnię. Deski lub płytki z winylu należy również przycisnąć do podłożna.

Panele winylowe Gerflor są już dostępne na BRICOFLOR.PL

Podłogi winylowe od Gerflor to rozwiązanie, które sprawi, że Twoja przestrzeń nabierze wyjątkowy charakter. Panele przeznaczone są dla wszystkich, którym zależy na trwałej i niezwykle wytrzymałej podłodze, która przetrwa próbę czasu. Połączenie wysokiej jakości materiałów i nowoczesnego wzornictwa sprawia, że jest to długoterminowa inwestycja w Twoją przestrzeń. Ekologiczny charakter podłóg, zastosowanie innowacyjnych technologii i niesamowicie łatwa pielęgnacja sprawia, że produkty Gerflor są jednym z najbardziej popularnych i polecanych rozwiązań podłogowych na rynku. Wybierając panele LVT klejone Gerflor otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości i funkcjonalności. Bogaty katalog dostępnych kolorów i wzorów jest dostępny w internetowym sklepie BRICOFLOR. BRICOFLOR oferuje także możliwość wysłania naszym klientom darmowej próbki wybranego designu. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego naszego klienta. Z przyjemnością zaproponujemy Ci atrakcyjną ofertę, która spełni Twoje oczekiwania, wystarczy, że zadzwonisz pod numer 0 61 660 15 09 lub napiszesz maila. Czekamy na wieście od Ciebie!

Plus icon czytaj więcej