0 61 660 15 09
  • Dostępne sztuki: 20płytek

Textilfliese Desso Essence "A863 9093" BRICOFLOR

  • Desso Essence Structure "9501" Płytki Dywanowe BRICOFLOR
  • Desso Essence Structure "9501" Płytki Dywanowe BRICOFLOR
  • Desso Essence Structure "9501" Płytki Dywanowe BRICOFLOR
  • Desso Essence Structure "9501" Płytki Dywanowe BRICOFLOR

Desso Essence Structure "9501"

Desso
  • wielorodny wybór kolorów
  • struktura liniowa
  • bardzo trwałe ( 33)
  • odpowiednie przy zastosowaniu ogrzewania podłogowego
Koszty dostawy
50,00 zł do zamówienia
Czas dostawy
5-7 dni roboczych
Planujesz złożyć duże zamówienie? Skontaktuj się z naszym doradcą w celu uzyskania indywidualnej oferty! Zamów indywidualną ofertę!
43,55 zł za płytkę z VAT
odpowiada 174,20 zł za m²
W naszej ofercie są wszystkie produkty Desso. Kontakt z nami!

Dane techniczne: Desso Essence Structure "9501"

Powierzchnia Pętelkowana jakość
Całkowita grubość 6,5 mm
Odporność termiczna 0,071 m² K/W
Całkowita waga 4050 g/m²
Grubość runa (stosu) 2,8 mm
Gramatura runa 580 g/m²
Wygłuszenie kroków 24 dB
Klasa palności Bfl-s1 (B1)
Materiał włókna 100% Poliamid
Wymiary 50 x 50 cm
Podłoże Desso ProBase®
Stabilność wymiarowa ≤ 0,20%

Opis produktu

Odpowiednia struktura powierzchni podłogi jest bardzo istotna, zwłaszcza w środowisku pracy. Płytki dywanowe z kolekcji Essence Structure firmy Desso pozwalaja utrzymać przejrzystą strukturę optyczną pomieszczeń, cieszą naturalnym wzorem linii i równomiernym rozłożeniem barw w delikatnych, kontrastowych kolorach. Dzięki temu uzyskano efekt równomiernego rozłożenia zużycia. Zastosowanie płytek dywanowych z tej kolekcji zwłaszcza na większych powierzchniach  daje porównywalny efekt optyczny do umytego kamienia czy spranych dżinsów przyciągając wzrok. W ramach kolekcji Desso Essence Structure dostępny jest wybór spośród ponad dziesięciu różnych zabarwień. Oprócz klasycznych, "biurowych" kolorów takich jak szary, antracyt, beż i brąz dostępne są również dynamiczne kolory: czerwono-pomarańczowy, zielony i niebieski. Szczególnie uporządkowany wystrój wnętrz można osiągnąć w połączeniu z jednolitymi kolorami kolekcji Desso Essence.

Płytki dywanowe z kolekcji Essence Structure wykonane są z wytrzymałego poliestru w formacie 50 cm x 50 cm i mają doskonałe własności wygłuszające, antystatyczne, antypoślizgowe i trudnopalne. Pozostając atrakcyjne wizualnie są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne i nadają się do pomieszczeń biurowych znosząc oddziaływanie mebli na kółkach.

Płytki dywanowe Essence Structure są dostępne także z podłożem EcoBase®-back. Dzięki temu podłożu można płytki poddać recyklingowi w 100%, chroniąc środowisko i umożliwić zrównoważoną produkcję. Jeśli wolisz podłoże EcoBase®-back nie posiadające warstwy bitumicznej, napisz nam o tym koniecznie w polu komentarza na końcu zamówienia.

;