SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Płytki dywanowe – uniwersalne rozwiązanie do pomieszczeń biurowych i domów

Płytki dywanowe zostały pierwotnie zaprojektowane do użytku w miejscach o dużym natężeniu ruchu, ale aktualnie stają się cora…
czytaj więcej
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
1 - 20 z 1727 Produkty

Wykładzina dywanowa w płytkach - Łatwa instalacja i wymiana 

Średnie wymiary pojedynczej płytki dywanowej wynoszą 50x50 cm, taka kompozycja zapewni szybki i łatwy montaż. Przy montażu klasycznej wykładziny duża część wyląduje w koszu ze względu na dopasowywanie jej do pomieszczenia. Przy montowaniu płytki dywanowej typu "loose – lay" czy samoprzylepnej, płytki są dostosowane do typu podłogi. Dzięki swym rozmiarom instalacja płytek dywanowych jest bardziej ergonomiczna. Wybór tego rozwiązania do podłogi to ekologiczna i bezpieczna opcja do salonu, kuchni, a nawet pokoju dziecięcego. Są one wystarczająco ciężkie, żeby trzymać się podłoża i trujące kleje czy specjalistyczne narzędzia nie są potrzebne przy wykonaniu instalacji. Mocowanie klejem lub taśmami poleca się tylko w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu lub przy dużych powierzchniach na przykład biura industrialne czy hale koncertowe.

Wykładzinę w płytkach mocuje się na obrzeżach dwustronnymi taśmami klejącymi oraz wsparcie wewnętrznych płytek poprzez zamocowanie taśmy na przekątnych pomieszczenia. Alternatywą do "loose – lay" są samoprzylepne płytki. Warstwa klejąca utrzymuje je na miejscu i zapewnia błyskawiczną instalację. Idealne są do powierzchni o wyższym natężeniu ruchu lub przy większych obciążeniach dla podłogi. Płytki dywanowe samoprzylepne zapewnią wysoką jakość i atrakcyjną cenę. 

Plama? Nowy styl? Nie musisz wymieniać całej podłogi! 

Nie musisz się już martwić o trudne plamy czy nieodwracalne uszkodzenia podłogi. Jeśli zdarzy się mały wypadek, wystarczy wymiana jednej lub kilku płytek dywanowych. System "loose – lay" zapewnia łatwą wymianę pojedynczego elementu a jakościowe wykończenie chroni przed blaknięciem. Każda korekcja będzie niezauważalna.

Płytki dywanowe to świetne rozwiązanie dla podniesionych podłóg 

Przy systemie podniesionych podłóg płytki dywanowe są idealnym rozwiązaniem. W przypadku awarii biegnących pod podłogą kabli, kompozycja wykładziny w płytkach umożliwia szybki dostęp i usunięcie usterki. Można szybko wyjąć kilka płytek i uzyskać dostęp do kabli, a potem włożyć je z powrotem.

Dbanie o środowisko to podstawa. Postaw na wykładzinę dywanową w płytkach stworzoną z materiałów recyclingowych 

Płytki dywanowe o wymiarach 50x50 cm o wiele łatwiej wpasują się w określoną przestrzeń i nie wymagają wiele korekcji. Większość producentów, z którymi współpracujemy dba o środowisko. Oferowane przez nich płytki nadają się do recyklingu i zostały wyprodukowane z materiałów recyklingowych. Wykładzina w płytkach to odpowiedzialny wybór i ochrona środowiska.

Projektowanie w wielu kolorach 

Wykładziny dywanowe w płytkach są dostępne w różnych kolorach. Szeroka gama kolorów zawiera tradycyjne, stonowane i nowoczesne bardziej intensywne odcienie. Wielu producentów w standardowym asortymencie swoich kolekcji oferują szeroki wybór klasycznych kolorów - neutralnych szarości, beży i ciepłych brązy. Dostępne są także bardziej dyskretne i eleganckie warianty kolorystyczne. Możliwe znaleźć również barwy zbliżone do naturalnych takie jak kolory lasu, jagody czy odcienie turkusu. Stworzą one wyjątkową, bliską przyrodzie atmosferę. Płytki dywanowe występują również w jaskrawych kolorach - różowy lub jasno pomarańczowy. Zdecydowaną zaletą wykładziny w płytkach jest to, że możliwe jest stworzyć różne wzory. Mając do dyspozycji tak wiele ciekawych wzorów i kolorów, można stworzyć własną kompozycję przestrzeni. 

Jak dobrać strukturę płytki dywanowej? 

Wybór odpowiedniej płytki uzależniony jest nie tylko od koloru czy producenta, ale też od wielu innych czynników. Przede wszystkim od struktury, wzoru i powierzchni. Płytki o tradycyjnej strukturze pętelkowej wykazują się szczególną odpornością i wytrzymałością na starcie. Takie płytki sprawdzą się doskonale w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu na przykład biuro, przedpokój w mieszkaniu lub pokój dla gości. Są one dostępne w wielu odmianach. Różnej szerokości pętle pozwalają uzyskać doskonały efekt wizualny, a ściśle tkane wytwarzają wyjątkowo płaską i twardą powierzchnię. Płytki dywanowe welurowe z rozciętymi pętlami zapewniają miękką powierzchnię i dodatkowy komfort. Są idealnym rozwiązaniem do sypialni czy też pokoju dziecięcego.

Dostępne są również płytki wykonane z wyjątkowo odpornych materiałów, a ich szczególna wytrzymałość sprawia, że mogą być zastosowane w pomieszczeniach użytku industrialnego. Wiele płytek dywanowych jest wykonane z mieszanki różnokolorowych włókien i atrakcyjnym melanżowym efektem wizualnym. Dzięki prostym mieszankom włókien, kolor jest bardziej wyrazisty, a wzory liniowe, geometryczne czy też nakrapiane, świetnie odzwierciedlają organiczne tekstury. Nasza oferta wykładziny w płytkach została stworzona według najnowszych trendów w projektowaniu wnętrz. 

Czołowi producenci płytek dywanowych gwarancją jakości w sklepie internetowym BRICOFLOR 

W naszym sklepie jest ponad 1500 różnych styli i kolorów, a dzięki ścisłej współpracy z producentami płytek dywanowych jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość i atrakcyjne ceny. Odcień, faktura, a nawet marka producenta mają duży wpływ na sukces remontu. Wiele z producentów płytek dywanowych ma wykształcone na przestrzeni wielu lat założenia i wartości, które przenoszone są na produkowane przez nich wykładziny Zanim zdecydujesz się na wybór produktu w naszym sklepie, zapoznaj się z naszymi dostawcami. Zapraszamy do krótkiej lektury! 

Schatex – eleganckie płytki dywanowe do biur i mieszkań 

Wysoka jakość, produkcja płytek dywanowych według najnowszych trendów i technologii, szeroki asortyment to tylko kilka z wielu zalet niemieckiej marki Schatex. Eleganckie powierzchnie Frisé są dedykowane do pomieszczeń użytku prywatnego a solidne konstrukcje "igła do igły" doskonale spiszą się na powierzchniach obiektowych (biura czy inne wnętrza komercyjne).

Interface – wytrzymałe płytki w miejscu pracy

Interface kojarzy się z innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie płytek dywanowych. Są to płytki solidne i trwałe, w rozmaite wzory, inspirowane naturą i światem zewnętrznym. Interface to unikalny styl, którego nie znajdziesz wśród wykładziny dywanowej żadnego innego producenta. Celem Interface jest do roku 2020 stać się w pełni zrównoważoną, przyjazną dla środowiska firmą handlową. 

Płytki Desso pozytywnie wpłyną na jakość pracy w twoim biurze

Producent Desso głęboko wierzy, że jego wysokiej jakości płytki dywanowe pozytywnie wpływają na pracę osób przebywających w biurze. Desso technologia zapewnia odpowiedni przepływ powietrza i dobrą akustykę w pomieszczeniu. Spokój i czyste powietrze z pewnością pozytywnie wpływają na zdrowie. 

Balsan to francuski szyk na wyciągniecie ręki

Francuski producent pokryć podłogowych Balsan oferuje płytki dywanowe dla użytkowników domowych i firm. Bogate portfolio firmy to ponad 20 różnych i wyjątkowych kolekcji. Rozmaite odcienie, wzory i faktury zapewnia komfort i pozytywną atmosferę w wybranym pomieszczeniu. Zapoznaj się z dostępnymi wzorami w katalogu po lewej stronie. 

Heuga pracuje nad jakością produktów już od 1956 roku

Za wynalazcę płytki dywanowej uznawany jest założyciel holenderskiej firmy Heuga. Wieloletnie doświadczenie, wysokie standardy oraz szeroka gama produktów (ok. 20 różnych kolekcji) wyróżniają Heuga na rynku. Opiera swoją produkcję na zasadach projektu Mission Zero - świadome i zrównoważone planowanie produkcji, przyjazne dla środowiska. Wybierając kolekcje tego producenta także przyczyniasz się do ochrony środowiska. 

Tretford to płytki bliskie natury, nie tylko do domu

Wykładziny dywanowe w płytkach Tretford składają się z wyjątkowej mieszanki materiału z koziej sierści z Mongolii i czystej wełny. Płytki dywanowe tej firmy są najbliższe naturze. Kozie włosie zapewnia doskonałą cyrkulację wilgotności i temperatury i znacznie zwiększają komfort użytkowania. Poprzez połączenie materiału bazowego z wysokiej jakości włóknami z recyklingu, Tretford oferuje 3 rodzaje płytek: do użytku domowego, komercyjnego, a także dla pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu. Wzmocniona powierzchnia jest odporna na uszkodzenia. 

Największy wybór płytek dywanowych tylko w Bricoflor 

Ogromny wybór producentów i kolekcji płytek dywanowych sprawia, że BRICOFOLOR znajdzie się idealne rozwiązanie dla różnych pomieszczeń. Możliwe jest też zamówienie darmowej próbkę i sprawdzenie, czy spełnia oczekiwania. W razie dodatkowych pytań czy wątpliwości, nie wahaj się i skontaktuj się z nami. Chętne Ci doradzimy przy wyborze odpowiedniego produktu. Zaufało nam już wielu klientów m.in. z Niemiec, Wielkiej Brytanii czy Francji, zaufaj i Ty! Skontaktuj się z nami lub napisz

Plus icon czytaj więcej