Promocja jesienna: 10% na farbę ścienną - do 31 października. Odkryj teraz!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Panele winylowe Joka – idealny wybór dla naturalnego wystroju

Założona w Kassel firma już prawie sto lat oferuje wysokojakościowe wybory opracowane na bazie długoletniego doświadczenia…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

1 - 0 z 0 Produkty

Pomimo długiej obecności na rynku, Joka opracowała swoje panele winylowe pod względem wyglądu jak i najnowszej technologii. Ten producent szczególnie kładzie nacisk na naturalny wygląd swoich rozwiązań podłogowych idealnie wpasowujących się w obecne trendy. Pozwól się zainspirować i znajdź swoją wymarzoną podłogę!

Podłoga winylowa JOKA – jakość nade wszystko

Za produktami Joka stoi coś znacznie więcej niż świetnie projekty i design. Stosowane przez nią materiały i normy techniczne sprawiają, że panele winylowe są produktem na najwyższym, światowym poziomie. Wielopłaszczyznowość produktu pozwala na spełnianie wszystkich codziennych wyzwań. Połączenie zalet wizualnych oraz technicznych wybranych do produkcji materiału, kolekcja paneli winylowych Joka stanowi doskonałą alternatywę dla drewnianych parkietów oraz kamiennych posadzek.

Wybierz swoją nową podłogę w zależności od stopnia jej użytkowania

Podczas wyboru odpowiedniego materiału do renowacji, musimy wziąć pod uwagę wiele czynników, między innymi wzory, kolorystykę czy klasę. Wygląd jest równie ważny co jej odpowiednie użytkowanie, dlatego najpierw zastanów się w jakim pomieszczeniu chcesz przeprowadzić renowację. W zależności od stopnia użytkowania, każda podłoga winylowa ma odpowiednią klasę. Panele winylowe o klasyfikacji 21 idealnie nadadzą się do obszarów o małym natężeniu ruchu takim jak sypialnia, z kolei te z klasy 23 najlepiej użytkowane są w silnie uczęszczanych pokojach takich jak kuchnia czy salon. Tak więc, panele winylowe Joka mogąc być instalowane w każdego rodzaju pomieszczeniach mieszkalnych – kuchnia, salon czy pokój dziecięcy. To nie oznacza, że produkty Joka są tylko do użytku w przestrzeniach domowych, można je również wykorzystywać w przestrzeniach o dużym natężeniach ruchu – biurowcach, hotelach czy restauracjach. Dla takich miejsc warto rozważyć kupno paneli winylowych z klas użytkowych 31 – 33 / 34. Z kolei klasy 41 – 43 będą najlepiej odpowiadać pomieszczeniom przemysłowym. W ofercie Joka, każdy znajdzie coś dla siebie.

Szybkie czyszczenie, proste utrzymanie

Prawdziwe drewniane parkiety wymagają od swojego użytkownika poświęcenia sporej ilości energii ze względu na ich czasochłonne czyszczenie i pielęgnację. Dbanie o panele winylowe wymaga o wiele mniej nakładu środków oraz czasu, a to wszystko dzięki użyciu trwałego materiału produkcyjnego. Niemniej jednak, warto poświęcić kilkanaście minut na jej czyszczenie, aby zagwarantować sobie i swoim najbliższym czyste i przyjemne otoczenie służące przez wiele lat. Warto mieć na uwadze, iż drewniane parkiety mogą łatwo ulec zniszczeniu poprzez zastosowanie nieodpowiednich środków, a przez co ich powierzchnia może stracić swoj blask. Dla paneli winylowych Joka, środki czyszcące nie stanowią takiego zagrożenia. W zależności od zewnętrznej powłoki, podłogi winylowe powinny być czyszczone według wskazówek producenta. W sklepie internetowym Bricoflor znajdziesz szeroki wybór przeróżnych dekorów oraz rozwiązań, które spełnią Twoje wszystkie potrzeby. Daj się ponieść wyobraźni, dokonaj wyboru według swoich preferencji i od dziś ciesz się swoją nową podłogą

Kreatywność dla wszystkich

Uwielbiasz przeglądać blogi wnętrzarskie bądź inspirują Cię dekoratorskie programy w telewizji i samemu marzą Ci się takie pomieszczenia? A może w wolnym czasie lubisz majsterkować? Dzięki użyciu paneli winylowych Joka, przy najbliższym remoncie staniesz się w pełni wykwalifikowanym rzemyślnikiem, a to wszystko poprzez dwa proste sposoby montażu paneli:

Panele winylowe "click" - łatwa instalacja

Dzięki panelom winylowym ,,click” remont stanie się przyjemny, szybki i zostanie zakończony pełnym sukcesem. Wszystko związane jest z techniką układania paneli winylowych, których prawidłowe łączenie jest rozpoznawalne dzięki charakterystycznemu dźwięku klikania. Tylko gładkie, równe i czyste podłoże przygotowane w etapie przed renowacyjnym, zapewni 100% sukces. Następnie należy odpowiednio przyciąć panele winylowe do pomieszczenia, nałożyć je na powierzchnię, złączyć je z pozostałymi deskami i remont jest już skończony. Chcąc uzyskać bardziej nowoczesny wygląd, producent zaleca układanie paneli z różnych zestawów.

Sekret loose lay tkwi w wadze

Panele winylowe loose lay to kolejne, nowoczesne rozwiązanie dla miłośników majsterkowania. Jedynie czego potrzebuje powierzchnia, na którą zostaną położone pływające panele to jej wyrównanie i oczyszczenie. Resztka procesu instalacji to pestka! Ten rodzaj paneli jest układany tzw. metodą ,,wstrząsową” na powierzchni. Między prawidłowo położonymi panelami nie powinno być żadnej luki oraz deski nie powinny leżeć jedna na drugiej. Dzięki odpowiednio cięzkiej wadze panela, trzyma się on na nałożonej nawierzchni bez kleju oraz innych podobnych mocowań.

Kup panele winylowe w Bricoflor i sam przekonaj się o ich zaletach

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroką gamę produktów. Zakup paneli winylowych gwarantuje produkty z najwyższej półki! Posiadanie nowych paneli nigdy nie było prostsze – wystarczy wybrać swój ulubiony produkt Joka, umieścić go w koszyku zakupowym, zamówić i zapłacić przelewem internetowym bądź dzięki PayPal, a Twoja nowa podłoga zostanie do Ciebie dostarczona w przeciągu kilku dni! Nie możesz się zdecydować na konkretny wzór? Zamów zestaw bezpłatnych próbek i sam zdecyduj. A może chcesz złożyć większe zamówienie? Nie ma problemu, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie 61 660 15 09 w razie jakichkolwiek pytań, a nasi konsultanci rozwieją wszelkie wątpliwości.

Plus icon czytaj więcej