Close icon

Forbo - najlepsze podłogi dla Twojego wnętrza prosto ze Szwecji!

Forbo Flooring Systems jest wiodącym liderem na światowym rynku produkcji nowoczesnych rozwiązań podłogowych, takich jak p…

czytaj więcej
1 - 20 z 258 Produkty

W bogatym katalogu firmy znajdują się liczne rozwiązania podłogowe dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie dostępne kolekcje zostały starannie zaprojektowane w celu spełnienia oczekiwań wszystkich, którzy chcą zmienić swoją przestrzeń i nadać jej wyjątkowy charakter.

Poznaj najważniejsze kolekcje i właściwości podłóg Forbo

Podłogi Forbo znajdują zastosowanie zarówno w przestrzeniach przeznaczonych do użytku komercyjnego, jak i prywatnego. Panele winylowe to idealne rozwiązanie dla Twojej kuchni, łazienki, salonu, ale także biura czy restauracji. Wyjątkowość podłóg winylowych Forbo polega na ich uniwersalności oraz o wysokiej jakości materiału. Szeroki asortyment producenta to gwarancja tego, że każdy z naszych klientów znajdzie rozwiązanie, które spełni jego najwyższe oczekiwania. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii, takich jak nadruk cienkiej warstwy fotograficznej, sprawia, że wygląd paneli winylowych jest wiernym odwzorowaniem klasyki podłogowej, czyli kamienia i drewna. Wyjątkowy wygląd i autentyzm podłogi podkreślają też fazowane brzegi.  

Najlepsze kolekcje Forbo dla domu

Kolekcja Forbo Allura powstała z myślą o klientach szukających idealnego wykończenia swojego mieszkania. Dodatkowo, jest ona dostępna w 2 opcjach: Forbo Allura Domestic 0,40 mm oraz Forbo Allura Click 0,40 mm. W ofercie kolekcji Forbo Allura Domestic 0,40 mm znajdują się aż 43 unikalne designy, natomiast kolekcja Forbo Allura Click 0,40 mm prezentuje 38 oryginalnych wzorów i kolorów. Produkty z obu kolekcji cechują się warstwą ścierną o grubości 40 mm, która zapewnia odporność paneli na wszelkiego rodzaju zarysowania i zniszczenia. Podłogi Forbo cechują się także właściwościami antypoślizgowymi, które zwiększają bezpieczeństwo ich użytkowania przez dzieci.

Panele winylowe loose lay Forbo Allura Flex - innowacja w każdym milimetrze

Forbo stworzył kolekcję Forbo Allura Flex, która dzięki swojej wysokiej jakości i trwałości materiału panele winylowe Forbo świetnie sprawdzą się nawet po latach intensywnego użytkowania, a podłoga zachowa swój naturalnie piękny wygląd. Produkty Forbo w wersji loose lay są też idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy szukają połączenia klasycznej elegancji, wysokiej jakości i funkcjonalności oraz możliwości szybkiego montażu. 

Pielęgnacja paneli winylowych

Dodatkową zaletą paneli winylowych jest ich niezwykle łatwa konserwacja. Pielęgnacja podłogi ogranicza się do podstawowych zabiegów czyszczenia powierzchni z użyciem odkurzacza oraz za pomocą środków zalecanych przez producenta. Prosta i mało czasochłonna pielęgnacja sprawia, że produkty Forbo są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie swój czas i wygodę. Decydując się na podłogi winylowe Forbo masz gwarancję tego, że nawet po latach użytkowania, zachowają one swój połysk i naturalnie piękny kolor. Elegancki wygląd, wysoka funkcjonalność i przystępna cena to powód, dla którego podłogi Forbo wybrało już tysiące klientów na całym świecie.

Piękna podłoga w jeden wieczór. Jak to działa?

Forbo Flooring Systems dba o to, aby każdy z klientów był w stanie znaleźć design najbardziej odpowiadający jego wnętrzu. Z tego względu, wszystkie kolekcje cechują się nowoczesnym wzornictwem i szeroką gamą kolorystyczną. Unikalny wygląd paneli to zasługa zespołu projektantów, którzy czerpią inspirację kierując się wieloletnim doświadczeniem w zaspokajaniu potrzeb wizualnych najbardziej wymagających klientów. Wszystkie produkty Forbo posiadają oznaczenia LRV (współczynnik odbicia światła) oraz NCS (naturalny system barw), które umożliwiają naszym klientom precyzyjne określenie barwy paneli, której poszukują. Informacje dotyczące wyżej wymienionych współczynników można znaleźć na stronie internetowej przy wybranych kolekcjach. W zależności od wybranej kolekcji, instalacja jest przeprowadzana z użyciem kleju lub jest oparta na dwóch zaawansowanych technologicznie systemach montażu: Click oraz Loose-Lay. Przed rozpoczęciem montażu, należy upewnić się, że otrzymane produkty są zgodne z zamówieniem oraz czy nie zostały uszkodzone podczas transportu. Następnie, zalecanie jest pozostawienie paneli w pomieszczeniu o temperaturze i na czas zalecany przez producenta. Procesem poprzedzającym instalację jest odpowiednie przygotowanie podłoża, na którym zostaną położone panele. W tym celu zaleca się dokładne wyczyszczenie i wygładzenie wybranej powierzchni oraz zadbanie o to, żeby w czasie instalacji była ona całkowicie sucha. Kolekcje z systemem „click” oraz „loose lay” zostały stworzone specjalnie z myślą o wszystkich tych, którzy cenią sobie połączenie komfortu i wysokiej jakości. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, montaż paneli nie wymaga użycia kleju i może być przeprowadzony samodzielnie.

Forbo to najlepsi przyjaciele domu, firm i... środowiska

Wszystkie produkty Forbobezpieczne i przyjazne środowisku, dlatego ich wytwarzanie odbywa się w zakładach produkcyjnych zasilanych w 100% energią odnawialną. Forbo Flooring Systems jest wierny tzw. metodzie 4R (z ang.): reduce, renewable, reuse, recycle, która oznacza, że wszystkie produkty mogą zostać poddane całkowitemu recyklingowi. Surowce wykorzystane podczas produkcji są starannie wyselekcjonowane i dokładnie badane pod względem jakości. Forbo spełnia wszystkie wymogi Europejskiej Agencji Chemikaliów REACH i stawia sobie za cel zminimalizowanie szkodliwego wpływu wybranych materiałów na środowisko przyrodnicze. Wszystkie produkty Forbo są produkowane na terytorium Europy, zgodnie ze wszelkimi normami i przepisami Unii Europejskiej.

Atrakcyjna oferta Bricoflor

Zakup panele winylowych to inwestycja na długie lata. Jeśli szukasz komfortu i elegancji połączonej z niesamowitą funkcjonalnością - skontaktuj się z jednym z naszych biur lub sprawdź naszą ofertę online. Oferujemy także możliwość wysłania naszym klientom darmowej próbki wybranego designu. Chcemy aby nasi klienci mogli sami zdecydować, które panele winylowe najlepiej sprawdzą się w zaciszu ich przytulnego domu lub mieszkania. Mamy bardzo indywidualne podejście do każdego i z przyjemnością zaproponujemy Ci atrakcyjną ofertę, która spełni Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie 0 61 660 15 09.

Plus icon czytaj więcej