Fachowe doradztwo w realizacji Waszych projektów
0 61 660 15 09

There are no products matching the selection.

 

Płytki dywanowe Miliken w sklepie internetowym Bricoflor tanie zakupy

Płytki dywanowe w dzisiejszych czasach oferują nam fanstastyczne możliwości urządzenia pomieszczenia. Dzięki wysokiej wadze płytki nie muszą być przyklejane do podłoża,i pozostawiają się łatwo i szybko montować na podłodze. Poprzez to otrzymujemy wiele możliwości w urządzeniu pomieszczenia jak wybór wzorów np. Szachownica. W naszym sklepie internetowym mamy wielu producentów płytek dywanowych którzy oferują nam wielkie palety produktów w wysokiej jakości dla własnych pomieszczeń ale również handlowych. Jedną z przodujących marek jest marka Miliken.

Miliken wykładziny w płytkach w wielkim wyborze

Tutaj w sklepie znajduję się 20 różnorodnych płytek dywanowych z domu Miliken. Delikatne i aksamitne płytki składają się z trwałości. Kolekcja Miliken oferuję nam płytki o ektremalnie wysokiej trwałości. Nie bez powodu producent podaje 10 letnią gwarancje produktu. Szczególne w płytkach dywanowych jest to iż używane jest alternatywne zużywanie energii. Nowa, opatentowana pianka podkładowa wykonana jest z 85 procent materiału pochodzącego z recyklingu. Również bardzo trwałe i wytrzymałe, płytki dywanowe z serii Milliken Layline. Są doskonałe na stoiska wystawowe do biura, pokoju , kuchni lub korytarzu, więc zarówno w budynku, jak i w salonie. Z powierzchnią stosów pętli, i wielką liczbą atrakcyjnych barw, płytki dywanowe są określane i polecane jak w linii, tak i we wzorze szachownicy. Dzięki płytką dywanowym Miliken nadajemy pomieszczeniu indywidualny akcent.

Nowoczesne kolory dla perfekcyjnego pomieszczenia

Płytki dywanowe kolekcji miliken lexicon czekają na nas ze swoją 12 kolorową kolekcją i oferują nam odpowiedni wystrój pomieszczenia. Wysokiej jakości włókna nylonowe trzymają dzięki temu całość konstrukcji włókna. Poprzez Milliguard Plus na powierzchni płytki nie osadza się brud i płytki nie wchłaniają wilgoci. Naturalnie utrzymanie czystości jest bardzo zalecane poprzez odpowiednie środki przystosowane do czyszczenia. Dla codziennego użytkowania należy zastosować proste czyszczenie. Poprzez to płytki po kilkunastu latach będą prezentować się jak nowe będą zachwycać nas swoim kolorem i blaskiem - odpowiednie dla domu, objektów komercyjnych.

✓ Milliken płytki dywanowe w najlepszej cenie
✓ darmowe próbki
✓ Indywidualny oferty produktów

 

;