0 61 660 15 09

Produkty 1 do 15 z 285

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Produkty 1 do 15 z 285

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Heuga- wielki wybór płytek dywanowych

Holenderska firma Heuga to nie tylko wiodący producent wykładzin dywanowych, ale przede wszystkim wynalazca płytek dywanowych. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo duży wybór różnych wzorów płytek, które produkowane są od 1956 roku. Dzięki szerokiej gamie kolorów, wzorów i faktur płytki dywanowe Heuga znajdą zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Dodatkowo kolekcje te można harmonijnie komponować według najnowszych trendów, według własnego gustu. Proste układanie płytek dywanowych pozwala szybko zmienić wygląd pomieszczenia nadając mu świeży, nowy blask.

Założyciel firmy Heuga Petrus Johannes Van Heugten swoją działalność rozpoczą przez produkcje podkładów pod siodła i filcowanych rękawic, jednak w miarę szybko poszerzył swoją działalność o produkcję nakolanników i dywanów schodowych. Starannie stworzone specjalistyczne zapleczy do produkcji wyrobów włókienniczych dało możliwości eksperymentowania, by poszerzyć zakres działalności. I tak zapoczątkowana została produkcja wykładzin dywanowych. Pierwsze eksperymenty opierały się o produkty wykonanywane z juty i powłoki filcu. Dalsze eksperymenty zaowocowały stworzeniem ponad 55 lat temu pierwszej płytki z prawdziwego dywanu. Od tego czasu firma Heuga rozwinęła się na tyle, by stać się wiodącym, innowacyjnym producentem płytek dywanowych.

Płytki dywanowe Heuga – duży wybór dla różnych zastosowań

Płytki dywanowe firmy Heuga łączą wszystkie ważne funkcje w atrakcyjnych cenach, zapewniając jednocześnie duży wybór wzorów. W naszym sklepie internetowym dostępne jest ponad 20 kolekcji płytek dywanowych Heuga, które trafią w każdy gust. Wszystkie płytki dywanowe Heuga produkowane są w najwyższej jakości, są odporne i wytrzymałe na uszkodzenia. Ponadto dbają o poprawę akustyki pomieszczeń poprzez tłumienie dźwięku, tym samym zmniejszając hałas. Dlatego zyskuję przewagę nad innymi produktami zarówno w obszarach handlowych jak i w gospodarstwach domowych, dając dodatkowo wyjątkowe odczucie komfortu. Ze względu na możliwość eksploatacji przez długi czas oaz poprawę powietrza w pomieszczeniach płytki dywanowe Heuga przeznaczone są do zastosowania w każdym pomieszczeniu, zarówno w  użytku domowym jak i obiektach użyteczności publicznej.

Płytki dywanowe Heuga w wielu kolorach, wzorach i materiałach

Dzięki możliwości wyboru spośród wielu wzorów, barw i materiałów Heuga dostarcza niemal nieograniczoną ilość kombinacji. Szeroka gama szarości, beży i brązów zapewnia subtelny wygląd. Znajdziecie Państwo tutaj ciepłe, naturalne odcienie z kolekcji Heuga „Camel” lub piaskowe ze zbiorów Heuga SoftSenses „Beach”, a także chłodne barwy zawarte w linii Heuga WalkWay „Granite”. W zasobah Hega znajdziecie Państwo również pastele, które wypełnią subtelnymi kolorami każde wnętrze, zarówno w sektorze prywatnym jak i komercyjnym. Jeśli jednak stawiamy na zdecydowane kolory i modne róże czy fiolety, pomarańczei, żywe zielenie czy odcienie niebieskiego dają nieograniczone możliwości. Heuga w palecie swoich produktów oferuje nie tylko jednolity wygląd podłóg. Dzięki dostępności płytek dywanowych w rożnych barwach oferuje możliwość ich łączenia a łatwość układania sprawia, że można uzyskać doskonałe efekty wizualne, bazujące np. na powszechnie znanych strukturach liniowych czy szachownicy. Heuga nie poprzesteje jedynie na zróżnicowanych kolorach, jej produkty doskonale są urozmaicane poprzez bogactwo materiałów i tekstur. Różne powierzchnie płytek mają za zadanie nie tylko dostarczyć efektów wizualnych, takich jak różnego rodzaju sploty oddające wrażenie ekskluzwnych, miękkich pętli wyjątkowo puszystych i dających poczucie komfortu użytkownikowi. Poza tym płytki powinny być odporne na zabrudzenia i uszkodzenia oraz spełniać rolę antypoślizgową. Dlatego też do produkcji płytek dywanowych Heuga obok naturalnych wełnianych przędz do ich budowy wykorzystywane są przędze z tworzyw, takich jak polipropylen czy poliamid.

Heuga prosty montaż płytek dywanowych w kilku krokach

Dzięki poręcznym rozmiarom, płytki dywanowe są szczególnie łatwe w transporcie i monrażu. Dlatego stanowia doskonałą alternatywę la dywanów i wykładzin dywanowych w rolkach. Samoleżące płytki nie wymagają wiele zachodu i uzycia specjalnego sprzętu, by kompletnie urządzić nowe pomieszczenie. Do instalacji potrzebne nam są jedynie mocowanie płytki na zakończeniach (przy powierzchni powyżej 30m²), kreda, taśma pomiarowa, linijka i nóż do dywanów. Uzbrojeni w tak "specjalistyczny" sprzęt możemy przystąpic do montażu wykładzin w płytkach. Zanim przystąpimy do układania płytek powinniśmy dokładnie wyczyścić i wyrównać podłoze na którym mają zostać ułozone płytki. A następnie dzień wcześniej wyjąć je z opakowań, tak by przejęły temperaturę pomieszczenia, w którym zostaną ułożone. Płytki dywanowe Heuga na spodniej części są oznakowane strzałkami, które ułatwiają orientację włosia w zgodnym kierunku. Naturalnie nie wyklucza to wykorzystanie innych możliwości montażu, dzięki czemu zawsze mamy możliwość kreatywnego ułożenia według idywidualnych wizji wzorów. Wzornictwo produktów oferowanych przez firmę Heuga daje nam wiele inspiracji, by w łatwy sposób urządzić pomieszczenie.

Montowanie płytek dywanowych firmy Heuga rozpoczyna się od wyznaczenia przestrzeni w centrum pomieszczenia. Za pomocą taśmy pomiarowej mierzymy szerokość i długość pomieszczenia wyznaczając jego środek, który oznaczamy za pomocą kredy. Na przecięciu obu linni pod kątem prostym ustawiamy płytkę środkową, która jest wyznacznikiem układania kolejnych płytek wdluż wcześniej wyznaczonych lini. Płytki inależy układac od środka pomieszczenia w kierunku ścian. Często przy krawędzi pomieszczenia płytki dywanowe muszą być docięte na właściwy wymiar. Cięcie płytki za pomocą noża należy wykonać od strony spodniej. Optymalną stabilność podłogi zapewni nam naprzemienne mocowanie ze sobą płytek. W tym celu w firmie Heuga opracowano inowacyjną taśmę klejącą w odcinkach TacTiles-System, za pomocą której płytki są ze sobą połączone.

Płytki dywanowe Heuga dziecinnie łatwe w utrzymaniu czystości

Płytki dywanowe Heuga podobnie jak w przypadku tradycyjnych dywanów przez regularne odkurzanie bez problemu zachowują czysty wyggląd i mogą nam służyć długi czas. Niestety czasem, może zdażyć się, oprócz tradycyjnego kurzy na powierzchni podłogi powstaną trudne do usunięcia plamy. Producent płytek Heuga opracował technologie materiału tak, by zabrudzenia trudno przenikały w głąb płytek. Niemniej jednak czasem wymagane jest użycie właściwych środków czyszczących, który należy na nieść na plamę , a następnie delikatnie wytrzeć  ręcznikiem papierowym w łatwy sposób usuwając zabrudzenia. Trzeba jednak pamiętać, by zbyt mocno nie trzeć plamy, ponieważ możemy uzyskac efekt odwrotny do zamierzonego, tj. zamiast usunąć plamę wetrzemy ją w głąb płytki tym samym ją uszkadzając. W przypadku ciężkich do usunięcia plam zaletą płytki dywanowej jest to, że może być ona zdemontowana i w wygodnej dla nas pozycji wyczyszczona. Po usunięciu zabrudzenia, płytkę należy wstawić we właściwe miejsce dopiero wtedy, gdy będzie ona całkowite sucha, w żadnym przypadku wcześniej. Jeśli jednak zabrudzenie nie pozwala się usunąć, albo płytka została uszkodzona, to istnieje możliwość zastąpienia jej inną płytką.


Heuga przyjazny środowisku producent płytek dywanowych

Coraz częściej w dzisiejszych czasach ludzie są świadomi swoich obowiązków w kontaktach z naszym środowiskiem i jego zasobami. Ochrona środowiska i zrównoważony rozwój stają się coraz ważniejsze dla naszej przyszłości. Firma Heuga zajmuje się szeroko tym tematem, a Ray Anderson - twórca firmy Interface, która wywodzi się z firmy Heuga, położył nacisk w jej zarządzaniu w kierunku zrównoważonej kultury korporacyjnej dużo wcześniej niż temat ochrony środowiska nabrał obecnej wagi. Z najwyższym zaangażowaniem dąży do tego, by jego firma do 2020 roku stała się w pełni zrównoważoną, dając tym samym swój wkład w ochronę środowiska. Plan ten w firmie Heuga jest realizowany w myśl zasad misji "Zero". Realizacja tego projektu opiera się nie tylko na małą skalę w doborze materiałów do wykładzin Heuga i ich idealnych cech i wpływu na warunki klimatu i zdrowia. To przede wszystkim globalne ukierunkowanie produkcji opartej na wykorzystywaniu zielonej energii i biogazu we wszystkich europejskich fabrykach. To także wprowadzenie zamkniętego układu wody z przerobu, transportu ze zmniejszoną emisją CO2 i minimalizacja odpadów. Dokonania te sprawiają, że metody produkcji płytek dywanowych Heuga dają nie tylko ekologicznie pozytywny efekt, ale również mają bezpośredni wpływ na osobiste samopoczucie. Płytki dywanowe Heuga mają na użytkownika pozytywny wpływ nie tylko przez swoje właściwości izolacyjne, wygłuszające,  miękkie podłoże o zwiększonym poczuciu komfortu, ale również wykonane są z materiałów o wysokiej jakości, wiążą w sobie cząstki pyłów występujące w powietrzu, w ten namacalny sposób zapewniają lepszy klimat wewnętrzny tak, że wykładzina jest to szczególnie korzystna dla osób cierpiących na alergię i astmę.


Płytki dywanowe Heuga znajdziecie na Bricoflor.pl

W naszym sklepie internetowym BRICOFLOR oferujemy szeroką gamę Heuga płytek dywanowych w najlepszej cenie.

Przykładem szczególnie popularnej w gospodarstwach domowych jest Kolekcja Heuga Walk Way. W niej łączą się cechy nie tylko indywidualnych możliwości projektowychcale także wytrzymalosci. Szeroka gama kolorów pozwala na kreatywne urządzenie naszych wnętrz. Zarówno dyskretne, klasyczne odcienie beżu i antracytu jak i zdecydowane barwy np. jasnej czerwieni można dowolnie łaczyć według własnych upodobań. płytek dywanowych Heuga Walk Way zachwyca nie tylko z uwagi na ekspresyjny wygląd, ale również struktura ścisła, żebrowana konstrukcja powierzchni, wytrzymałość i łatwość utrzymania jej w czystości łatwo.

Podobnie bogata kolorystycznie, dająca odczucie najwyższego komfortu oferuje kolekcja Heuga Soft Senses.  Paleta barw jest tutaj inspirowana przez odcienie różnych refleksów świetlnych i naturalnych krajobrazów co sprawia, że kolory mogą być łączone w zależności od nastroju. Szczególną cechą kolekcji Heuga SoftSenses , której nazwa mówi wiele sama za siebie, jest niewiarygodnie miękka, welurowa powierzchnia. Dlatego też szczególnie preferowana jest do wnętrz ekskluzywynych, gdzie chcemy poczuć sie wyjątkowo komfotrowo, np. do salonu. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów sprawia, że ​​płytki dywanowe z tej kolekcji dają niezwykłe poczucie luksusu, a ich właściwości samoleżące, wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne i stabilność wymiarowa sprawiają, że są doskonałym wyborem dla naszego domu.

Jeśli szukasz wysokiej jakości i różnorodności kolorów w dobrej cenie, to na pewno znajdziesz to w kolekcji Heuga ColorCollection. Paleta w cieplych i chłodnych barw w równocześnie silnych i delikatnych tonacjach daje nam możliwość wyboru spośród bogatego asortymentu, by znaleźć najbardziej odpowiedni do naszego pomieszczenia. Ponadto Heuga Color Collekction dostępna jest w doskonałej relacji cenowej względem  wysokiej jakości oferowanej przez producenta.

Z koleji Heuga 727 oferuje nam 48 różnorodnych kolorów nadających się do zastosowań w różnego typu pomieszczeniach nie tylko w sektorze prywatnym ale też komercyjnym. Paleta barw zawiera nie tylko klasyczne kolory, ale także niestandardowe, takie jak jasny niebieski, promienny żółty czy ostry różowy. Z uwagi na wysoką wytrzymałość płytek z kolekcji Heuga 727 z powodzeniem znajdują zastosowanie w sektorze handlowym o ponad przeciętnym natężeniu ruchu.

Kolejną pełną zalet kolekcjią płytek dywanowych jest Heuga Twisted Texture. Przytulnie miękka powierzchnia płytek nadaje wnetrzu wyjątkowo luksusowy charakter. Wysokiej jakości powierzchnia welurowa zapewnia na każdym kroku wyjątkowo komfortowe odczucie ciepła nawet w zimnych miesiącach. Szlachetny połysk nadaje kolekcji Heuga TwistedTexture szczególnie szlachetny wygląd, pomimo tego płytki z tej kolekcji znajdą

Heuga wykładziny w płytkach na Bricoflor.pl

Wieloletnie doświadczenie, wysokiej jakości materiałów i staranne wykonanie sprawiają, że płytki dywanowe Heuga postrzegane sa jako atrakcyjny produkt. Różnorodność kolorów i struktur powierzchni począwszy od pętelkowych do weluru o wysokim lub niskim włosiu sprawia, że ich przytulnie miękkie warianty zagoszczą w Państwa domach. Natomiast ich warianty posiadające cechy szczególnie odporne na uszkodzenia znajdą zastosowanie w obiektach komercyjnych. Wszystkie kolekcje firmy Heuga znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym na BRICOFLOR.pl

 

✓ Heuga płytki dywanowe w najlepszej cenie

✓ Bezpłatna próbka 

✓ Indywidualna oferta płytek dywanowych Heuga

;