PŁYTKI DYWANOWE HEUGA 727 - WYTRZYMAŁE I UNIWERSALNE

W kolekcji Heuga Premium nie ma rzeczy niemożliwych. Płytki dywanowe Heuga 727 dostępne są w 48 różnych kolorach, k…

czytaj więcej
20 / 47 Produkty

Ta wyjątkowa kolekcja łączy w sobie nieskończone możliwości projektowania z najwyższą jakością, a rezultat jest imponujący. Płytki dywanowe Heuga są niezwykle odporne i łatwe w montażu. Dzięki doskonałej jakości wykonania, ta wspaniała podłoga nadaje się do instalacji we wszystkich pomieszczeniach, zarówno domowych, jak i komercyjnych.

WYBIERAJ SPOŚRÓD 48 RÓŻNYCH KOLORÓW HEUGA 727

 Niezależnie od tego, czy szukasz zimnych czy ciepłych tonów, żywych czy neutralnych kolorów, Heuga 727 ma je wszystkie! W tej kolekcji znajdziesz duży wybór wzorów płytek dywanowych w odcieniach szarości, brązu i beżu, a także bardziej kolorowe opcje w różnych odcieniach niebieskiego, czerwieni i zieleni. Można wybierać pomiędzy ciemniejszymi, subtelniejszymi kolorami, które nadają elegancki wygląd, a jaśniejszymi, które wprowadzają żywy kolor do każdego pomieszczenia.

PŁYTKI DYWANOWE HEUGA 727 - MODUŁOWA PODŁOGA O NIESKOŃCZONYCH MOŻLIWOŚCIACH ARANŻACYJNYCH

Ponieważ Heuga 727 to modułowy materiał podłogowy, możesz wybrać dowolną liczbę kolorów i łączyć je ze sobą, aby stworzyć niepowtarzalną podłogę. Z płytkami dywanowymi możesz naprawdę wykazać się kreatywnością. Możesz tworzyć pasy, wzory w szachownicę lub podkreślać konkretne obszary pomieszczenia. Aby dać Ci jeszcze więcej możliwości aranżacyjnych, wykładziny z tej linii mogą być układane zarówno w sposób monolityczny, dając efekt szerokiej podłogi, jak i w układzie ćwierćobrotu. Nie ma żadnych ograniczeń dla Twojej kreatywności, jeśli chodzi o projektowanie nowej podłogi Heuga.

WYTRZYMAŁE PŁYTKI DYWANOWE, KTÓRE ZNIOSĄ NAWET NAJWIĘKSZE OBCIĄŻENIA

Podłoga musi nie tylko dobrze wyglądać, ale także być trwała - to tylko jedna z wielu cech tych płytek dywanowych. Tuftowana powierzchnia pętelkowego runa jest bardzo miękka, a ponieważ przędza wykonana jest w 100% z nylonu, płytki dywanowe są niezwykle odporne. Materiał nylonowy sprawia, że płytki dywanowe są odporne na plamy i łatwe w czyszczeniu, co jest niezbędne w każdym gospodarstwie domowym. Płytki dywanowe Heuga 727 są zatem doskonałym produktem podłogowym dla każdego domu lub obiektu komercyjnego. Te wytrzymałe płytki nadają się do stosowania z krzesłami biurowymi na kółkach i zachowują swój nowoczesny wygląd nawet w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Kolekcja ta może być również łączona z ogrzewaniem podłogowym, tworząc ciepłą i przyjazną atmosferę. Ponieważ te luźno układane płytki dywanowe są niezwykle odporne, objęte są 7-letnią gwarancją producenta.

PŁYTKI DYWANOWE HEUGA 727 TO TAKŻE KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Antypoślizgowość i trudnopalność tych płytek dywanowych zwiększa bezpieczeństwo w Twoim domu i biurze. Jednocześnie miękka powierzchnia, antystatyczność i izolacyjność akustyczna (23 dB) zwiększają komfort użytkowania. Jest to doskonałe rozwiązanie dla rodzin z dziećmi lub biur, w których cicha atmosfera zwiększa wydajność pracy. Dodatkowo, wszystkie wykładziny z kolekcji Heuga 727 są odporne na blaknięcie, dzięki czemu Twoja podłoga będzie wyglądać jak nowa.

PROSTY MONTAŻ I KONSERWACJA PŁYTEK DYWANOWYCH HEUGA 727

Wszystkie płytki dywanowe z tej kolekcji są luźno układane, co oznacza, że posiadają samoprzylepny podkład, dzięki czemu instalacja Twojej nowej podłogi jest szybka i łatwa! Waga poszczególnych płytek, wysoka stabilność wymiarowa oraz wysokiej jakości podłoże Graphlar® zapewniają długowieczność podłogi, dzięki czemu każda płytka pozostaje na swoim miejscu. Jeśli masz tylko kilka kluczowych płytek, które wymagają przymocowania, możesz użyć TacTiles®, czyli małych pasków kleju, które ułatwiają montaż. Płytki dywanowe Heuga 727 można zamontować w mgnieniu oka. Nie musisz być majsterkowiczem, ponieważ do instalacji płytek nie potrzebujesz specjalistycznego sprzętu. Kolejną zaletą płytek dywanowych Heuga jest łatwość utrzymania ich w czystości: regularne odkurzanie wystarczy, aby utrzymać podłogę w czystości, a w przypadku uporczywej plamy można w każdej chwili wyjąć płytkę, aby ją wyczyścić. Ta cecha sprawia również, że zmiana lokalizacji staje się o wiele wygodniejsza i bezstresowa.

PŁYTKI DYWANOWE HEUGA 727 - PODŁOGA DO WSZYSTKICH POMIESZCZEŃ

Szukają Państwo sprężystej podłogi, która zapewnia wysoki komfort i bezpieczeństwo? W takim razie nie szukaj dalej bo właśnie znalazłeś kolekcję płytek dywanowych Heuga. Zapoznaj się z szeroką gamą kolorów na stronie BRICOFLOR i zamów bezpłatne próbki, aby zobaczyć żywe kolory w świetle własnego domu lub biura. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące tego wyjątkowego produktu, prosimy o kontakt w celu uzyskania indywidualnej oferty. Nasz zespół ekspertów zawsze chętnie służy pomocą.

Plus icon czytaj więcej