SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Schatex Traffic Plus – Płytki dywanowe dla wszystkich tych, którzy szukają czegoś więcej

Odkryj teraz kolekcję Schatex Traffic Plus i uzyskaj wytrzymałe czytaj więcej

OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
1 - 5 z 5 Produkty

Odkryj teraz kolekcję Schatex Traffic Plus i uzyskaj wytrzymałe płytki dywanowe do zastosowań obiektowych! Wysoka klasa użytkowa 33 pozwala na montaż płytek w intensywnie użytkowanych przestrzeniach. To oznacza że nadają się one przede wszystkim do domów towarowych, biur, a nawet hal wystawowych. Pomimo tego, że są to płytki przewidziane dla sektora kontraktowego, nic nie stoi na przeszkodziew używniu ich w mieszkaniu. Miękka warstwa ścieralna nadaje się do pomieszczeń takich, jak korytasz, sypialnia, salon oraz biuro domowe.

Płytki dywanowe Schatex Traffic Plus – szeroka gama kolorystyczna

Powierzchnia płytek tekstylnych Schatex Traffic Plus składa się z solidnego weluru igłowego w różnych kolorach. Dywan zyskuje dodatkowy blask dzięki przędzy wykonanej z polipropylenu i oferuje pięć różnych kolorów. Dostępny jest między innymi modułowy dywan szary i antracytowy, który roztacza dość neutralną atmosferę oraz dywan granatowy i niebieski, który wprowadza atmosferę profesjonalizmu. Poza odcieniami szarości i niemieskiego możesz także wybrać płytki w barwie czerwieni, które z pewnością wyróżnią Twoje stoisko na targach spośród tłumu innych dostawców!

Dlaczego zadowalać się jednym kolorem, skoro łatwo można mieć wszystkie barwy? Dzięki samoukładającym się płytkom Schatex i jednakowemu wymiarowi 50 x 50 cm, można łatwo łączyć poszczególne kolory i układać je w różne wzory. Zaznaczaj trasy biznesowe, miejsca pracy lub po prostu twórz ekscytujące wzory w paski lub szachownicę! Alternatywnie, dodaj trochę zmian i urozmaiceń, zmieniając projekt co kilka tygodni. Bądź dynamiczny i pomysłowy! Nie ma żadnych ograniczeń dla wyobraźni!

Łatwy montaż bez użycia kleju!

Schatex Traffik Plus to płytki dywanowe loosy-lay i przylegają do podłogi tylko własnym ciężarem, dzięki czemu zawdzięczają swój stylowy wygląd. Jest to możliwe dzięki grubej warstwie ścieralnej, jak również mocno powlekanemu tyłowi, który utrzymuje poszczególne moduły na miejscu, nie dopuszczając do ich przemieszczania się. Ponadto stabilna wymiarowo warstwa nośna utrzymuje płytki płasko na podłodze i zapobiega ich wyginaniu się i przesuwaniu, co powoduje, że kolekcja wygląda stylowo na całej powierzchni.

Po otrzymaniu płytek należy pozostawić produkt na zewnątrz opakowania, aby dywan mógł zaaklimatyzować się w pomieszczeniu, zgodnie z instrukcją producenta. Następnie należy oczyścić płaską powierzchnię podłoża z kurzu, pyłu i innych niedoskonałości, aby zapewnić optymalną przyczepność. Zalecamy rozpoczęcie montażu na środku pomieszczenia, ponieważ bardzo niewiele budynków może mieć ściany o dokładnym kącie 90°, co może powodować nierównomierne ułożenie. Później płytki przy ścianach wystarczy przyciąć. Ułóż płytki tekstylne od dołu do góry i lekko uderzaj je gumowym młotkiem. Podczas gdy odradzamy przyklejanie płytek dywanowych Schatex na całej powierzchni, moduły brzegowe mogą być również mocowane za pomocą dwustronnej taśmy klejącej.

Płytki dywanowe dla lepszego klimatu wnętrza

Aby płytki tekstylne dobrze służyły Państwu również w obszarze obiektowym, mają one wiele pozytywnych cech technicznych. Na przykład, dla Twojego biura ważne jest, aby podłoga była przystosowana do krzeseł obrotowych. Właściwości antystatyczne pozwalają na użycie urządzeń EDP bez zakłóceń operacyjnych. Miękka powierzchnia modułowej wykładziny podłogowej także izoluje głośne odgłosy chodzenia, co sprzyja koncentracji pracowników i zapobiega kłopotom z sąsiadami! Płytki wiążą drobny pył co sprzyja utrzymaniu świeżego powietrza i jest korzystne dla koncentracji Państwa i Państwa pracowników. Ponadto, dlatego że płytki dywanowe wiążą cząsteczki kurzu w powietrzu, można swobodnie oddychać w pomieszczeniu, co jest szczególnie ważne dla alergików. O tym, że modułowa wykładzina podłogowa jest korzystna również dla Państwa własnego bezpieczeństwa, świadczy jednak klasa ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1. To klasyfikuje ją jako trudnopalną i obiecuje jedynie minimalną emisjęj dymu nawet w przypadku pożaru.

Schatex Traffic Plus – Zamów teraz wysokiej jakości płytki dywanowe w sklepie BRICOFLOR!

Chcesz zobaczyć Schatex Traffic Plus w swoim domu, w swoim biurze, a nawet jako piętro w swoim centrum wystawowym? Nie czekaj dłużej! Aby konserwacja płytek dywanowych nie była bardziej skomplikowana niż ich montaż, oczywiście chętnie udzielimy Państwu profesjonalnej porady! Zapoznaj się z naszymi wszechstronnymi usługami, takimi jak sprawdzona gwarancja najlepszej ceny! Z tą gwarancją dostaniesz produkt, który chcesz w najlepszej cenie na rynku internetowym! Jeżeli nie jesteś jeszcze pewien koloru lub struktury płytki, możesz skorzystać z naszej wysyłki próbek! Nie spiesz się i przekonaj się o jakości i wyglądzie swojej nowej podłogi! Jeśli chcieliby Państwo zamówić większą ilość wykładziny modułowej, być może będziemy w stanie przedstawić Państwu indywidualną ofertę, która będzie mogła zostać dostosowana dokładnie do Państwa projektów budowlanych. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące zamówienia lub produktu, chętnie odpowiemy na nie telefonicznie, przez e-mail lub za pomocą naszego praktycznego formularza kontaktowego. Czekamy na Ciebie!

 

Plus icon czytaj więcej