Promocja jesienna: 10% na farbę ścienną - do 31 października. Odkryj teraz!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Schatex Smartline Plus – Wytrzymała podłoga dla wszystkich powierzchni

Odkryj kolekcję Schatex Smartline Plus i zdobądź najwyższej klasy płytki dywanowe o szerokim zakresu zastosowań. Dzięki kl…

czytaj więcej
1 - 9 z 9 Produkty

Materiał jest w stanie wytrzymać codzienne wymagania i jednocześnie obdarowuje pokryty obszar estetycznym wyglądem. Chociaż kolekcja została opracowana głównie dla sektora handlowego, można oczywiście zainstalować płytki dywanowe Schatex Smartline Plus w domu. Ich miękka powierzchnia użytkowa będzie doskonała na korytarzach, ale także w pomieszczeniach sypialnych, gdzie wprowadzi ciepłą i przyjazną atmosferę.

Fenomenalne płytki Schatex. Bądź kreatywny!

Modułowe wykładziny dywanowe Schatex oferują elegancką wełnę z grubą strukturą żeberkową w dziewięciu różnych kolorach. Odkryj szeroką gamę kolorów w kolekcji Smartline Plus i zaprojektuj pokoje zgodnie ze swoimi osobistymi potrzebami. W ramach tego zbioru otrzymasz płytki dywanowe w eleganckich kolorach takich jak szary, ciemnoszary, antracyt, czarny, brązowy, beżowy lub w żywych wariantach, na przykład niebieski lub czerwony! Delikatnie nakrapiana powierzchnia sprawia, że brud jest trudno zauważalny. Dzięki jednolitej konstrukcji i rozmiarowi 50 x 50 cm nie musisz pozostawać przy jednym kolorze. Zaprojektuj swój własny, oryginalny wzór i stwórz ekscytujące podłogi, które wyrażą Twój charakter. Dzięki podłodze modułowej możesz łatwo wyznaczyć konkretne obszary lub podkreślić dany mebel. Bądź kreatywny i mieszaj ze sobą kolory z kolekcji Smartline Plus

Na czym polega ich fenomen?

Szczególną zaletą płytek dywanowych jest ich niezwykle prosty i przyjemny montaż, który przebiega całkowicie bez kleju. W ten sposób możesz nie tylko szybko zamontować nową podłogę, ale także bez problemu zmienić jej układ. Ponieważ każda z płytek ma zwiększoną masę całkowitą (3800 g / m²) cała podłoga doskonale trzyma się gruntu i nie grożą jej żadne przesunięcia. Przed przystąpieniem do układania, zalecamy pozostawienie płytek w remontowanym pomieszczeniu, aby nabrały odpowiedniej temperatury. Następnie przygotuj powierzchnię, czyszcząc ją, susząc i wyrównując. W ten sposób zapewnisz optymalną przyczepność płytek dywanowych. Ponieważ ściany w pomieszczeniach zwykle nie są dokładnie pod kątem 90 °, należy też rozpocząć układanie od środka pomieszczenia. Dzięki temu prawidłowo dopasujesz płytki do niestandardowych wymiarów wnętrza. Połóż swobodnie płytkę na podłożu, a do łączenia poszczególnych elementów możesz użyć młotka gumowego. W razie potrzeby można je również mocować dwustronnie taśmą samoprzylepną. Po zakończonym układaniu Twoja podłoga jest gotowa do użytku! Nie musisz czekać na zawiązanie się kleju.

Poznaj pozostałe korzyści z wyboru płytek dywanowych                                                       

Smartline Plus ma wiele zalet, które sprawią, że codzienne życie będzie jeszcze bardziej komfortowe. Oprócz prostego układania, płytki dywanowe dbają także o lepsze powietrze w pomieszczeniach! Smartline Plus łączą i wiążą cząstki pyłu, które krążą w powietrzu, dzięki czemu nie dostają się już do układu oddechowego użytkowników. To duże ułatwienie nie tylko dla osób cierpiących na alergie i wrażliwych na pył, ale zwyczajnie pozytywnie wpływa na jakość życia i warunków pracy. Wystarczy regularnie odkurzać powierzchnię, aby pozbyć się nadmiaru kurzu. Jeśli chodzi o przestrzeń biurową to ważne jest, aby powierzchnia była antystatyczna i odporna na krzesła na kółkach. Te kryteria spełniają płytki Schatex Smartline Plus.  Ponadto podłoga jest bezpieczna i trudnopalna, co poświadcza klasyfikacja ogniowa Cfl-s1. W wypadku pożaru, płytki produkują znacznie mniej dymu. Wybierając to rozwiązanie otrzymasz nie tylko elegancką podłogę modułową, ale przede wszystkim podłogę trwałą i bezpieczną dla wszystkich użytkowników. Zainwestuj dobrze i wybierz Schatex Smartline Plus.

Zamów płytki z kolekcji Schatex Smartline Plus w naszym sklepie internetowym Bricoflor!

Jeśli poszukujesz oryginalnego i wytrzymałego pokrycia dla swojej przestrzeni biurowej lub dla prywatnej sypialni, która będzie jednocześnie bezpieczna – Schatex Smartline Plus to doskonały wybór. Możesz wybrać opcję jednolitą bądź wzorzystą, która będzie przyciągać wzrok odwiedzających. Zanim zdecydujesz się na konkretny odcień, możesz zamówić próbkę, aby lepiej zwizualizować projekt. Na życzenie układamy także indywidualne oferty cenowe, by jeszcze lepiej sprostać Twoim wymaganiom i potrzebom. Nie czekaj! Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta i dokonaj właściwego wyboru. Czekamy na Ciebie! 

Plus icon czytaj więcej