SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Schatex Smartline to eleganckie wykładziny w prostym koncepcie

Wypełnij marzenie o urokliwych płytkach dywanowych w Twoich pokojach dzięki kolekcji Schatex Smartline. Ten produkt można …

czytaj więcej
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
1 - 5 z 5 Produkty

Odpowiednia i wytrzymała struktura sznurkowa w płytkach Schatex Smartline

Dostępna w pięciu różnych kolorach, kolekcja Smartline charakteryzuje się strukturą w proste linie, co zapewnia dynamiczny wygląd pomieszczenia. Każda płytka składa się z wysokiej jakości polipropylenu, który odpowiada za przyjemny i dyskretny połysk. Dla Twojego indywidualnego projektu, możesz wybrać płytki dywanowe w klasycznych kolorach takich jak szary, beżowy lub antracytowy lub postawić na bardziej zdecydowane barwy. Żółty, niebieski… A może oba na raz? Decyzja należy do Ciebie! Wszystkie płytki są dostępne w rozmiarze 50 x 50 cm, co stwarza warunki do prostej instalacji. Po całkowitym ułożeniu jednokolorowych płytek, powstaje wrażenie ciągłej, jednolitej podłogi. Jeśli wybrałeś opcję wzorzystą, możesz połączyć kolory i wydzielić konkretne obszary i sfery w Twojej powierzchni. Niezależnie od tego, czy chcesz ułożyć paski, szachownicę czy zupełnie nowy, oryginalny wzór - Schatex ma wszystko, czego potrzebujesz!

Uproszczona instalacja dzięki systemowi modułów

Łatwa i szybka instalacja jest możliwa dzięki tzw. "luźnemu układaniu" (z ang. loose-lay). Oznacza to, że do całego montaż nie potrzebujesz kleju ani pokrewnych środków mocujących, a mimo to płytki tworzą stabilne podłoże. Sekret tkwi w ciężarze poszczególnych elementów. Dzięki całkowitej masie 3500 g / m² można wygodnie układać płytki na podłoże bez ich klejenia. Dużą zaletą tego systemu jest możliwość wymiany lub szybkiego demontażu całej podłogi, bez potrzeby przeprowadzania nowego remontu. Jak najlepiej zainstalować płytki dywanowe? Zacznij od pozostawienia ich w remontowanym pomieszczeniu na min. Dobę, aby nabrały odpowiedniej temperatury. W międzyczasie przygotuj podłoże - powinno być wolne od kleju, kurzu i innych zabrudzeń, a przede wszystkim równe i suche. Następnym krokiem jest wyznaczenie środka pomieszczenia, od którego powinno się zacząć układanie płytek. Zapobiegnie to skośnym cięciom, jeśli ściany nie znajdują się dokładnie pod kątem 90 ° względem siebie. Przy krawędziach pokoju dopasuj płytki do wymiarów za pomocą ostrego noża i gotowe! Podłoga jest natychmiast gotowa do użytku.

Poznaj wszystkie korzyści płynące wyboru płytek dywanowych

Dzięki prostej instalacji można nie tylko zaoszczędzić czas i szybko cieszyć się nowym projektem podłogi, ale również oszczędzić zakupiony materiał. Płytki, w porównaniu do tradycyjnych wykładzin na rolkach, można precyzyjniej dopasować do wymiarów pomieszczenia i nie wymaga to radykalnych cięć. Jednakże produkt ma również wiele innych funkcjonalnych zalet. Na przykład, można go połączyć z systemem wodnego ogrzewania podłogowego. Klasyfikacja ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1 opisuje produkt jako trudnopalny i bezpieczny. Powierzchnia jest również antystatyczna, co pozwala na bezpiczne umieszczenie sprzętu komputerowego bez ryzyka awarii. Płytki dywanowe Schatex poprawiają również jakoś powietrza, ponieważ wiążą cząstki pyłu i zatrzymują je w sobie do momentu odkurzenia. To nie tylko ogromna korzyść dla osób cierpiących na alergie, ale ogólna poprawa jakości życia i warunków pracy dla użytkowników wykładziny.

Nową wykładzinę znajdziesz w sklepie online BRICOFLOR!

Potrzebujesz nowej podłogi? Schatex Smartline to świetny wybór. Zamów wygodnie online z dostawą do domu i ciesz się tym nowoczesnym produktem w domu lub w firmie. Zastosowane innowacje szybko okażą się dobrą inwestycją na lata. Jeśli planujesz większe zakupy, daj nam znać, a ułożymy dla Ciebie korzystną, indywidualną ofertę cenową. Przed złożeniem zamówienia możesz także użyć opcji darmowej próbki, aby spokojnie obejrzeć interesujące Cię odcienie. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wybierz BRICOFLOR. Czekamy na Ciebie!

Plus icon czytaj więcej