SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Schatex Traffic – doskonałe rozwiązanie na targi i wystawy

Odkryj teraz trwałe wykładziny dywanowe Schatex Traffic i zaprojektuj nowe, eleganckie przestrzenie. Dzięki wysokiej klasi…

czytaj więcej
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
1 - 6 z 6 Produkty

Kolekcja może być wykorzystana w normalnych warunkach domowych, np. na korytarzu bądź w salonie. Miękka powierzchnia zapewni Ci ciepło pod stopami i przytulną atmosferę w całym pomieszczeniu.

Schatex Traffic to bogaty wybór dla kreatywnych projektantów

Aby uzyskać nie tylko funkcjonalną, ale i estetyczną podłogę, kolekcja oferuje wybór spośród czterech różnych kolorów. Elegancka powierzchnia z welurem igłowanym dostępna jest w kolorach czarnym, szarym, brązowym oraz niebieskim, co pozwala na kolorowe i różnorodne projekty. Wierzchnia warstwa użytkowa jest wykonana z wytrzymałego polipropylenu i wysokiej jakości przędzy, który zapewnia produktowi delikatny blask. Płytki są dostępne w wygodnym i praktycznym rozmiarze 50 x 50 cm, dzięki czemu łatwo połączysz je za sobą i stworzysz estetyczne wzory. Paski czy szachownica? Wybierz swój własny styl i nadaj swoim powierzchniom świeżego wyglądu. Za pomocą kolorowych wzorów możesz także wydzielać poszczególne obszary pracy bądź też optycznie podkreślić konkretny mebel. Z płytkami Schatex możesz być kreatywny do woli.

Szybki montaż płytek Schatex Traffic. Na czym polega ich sekret?

Niespotykaną zaletą płytek dywanowych jest, oprócz wytrzymałej powierzchni, niezwykle prosty montaż. Ponieważ są one "samoleżące", nie potrzebujesz kleju do ich montażu. Płytki będą się trzymać podłoża dzięki własnemu ciężarowi, który zapobiegnie jednocześnie przesunięciom. Ten montaż ma więcej zalet. Dzięki temu, że płytki nie są na stałe przytwierdzone do podłoża, można je łatwo wymienić, usunąć lub zmienić ich układ. Często zmieniasz zdanie? Lubisz dynamiczne wnętrza? To rozwiązanie dla Ciebie! Jeśli po czasie znudzi Ci się Twój wzór, stwórz nowy poprzez podnoszenie i układanie płytek na nowo. Jest to nieocenione zwłaszcza na targach handlowych, ponieważ można skonfigurować i zdemontować stoisko w ciągu kilkunastu minut i użyć podłogi ponownie, przy następnej okazji. Aby uzyskać optymalny rezultat, najpierw pozostaw płytki w remontowanym pomieszczeniu, aby nabrały odpowiedniej temperatury. Następnie oczyścić powierzchnię ze osadów i kurzu tak, aby nowe podłogi miały optymalną przyczepność. Aby uniknąć skośnych cięć przy brzegach pomieszczenia, zaleca się rozpoczęcie układania od środka pokoju. Jeśli układasz płytki na dużej powierzchni, możesz przymocować je na brzegach za pomocą dwustronnej taśmy klejącej. Nie polecamy jednak klejenia całej podłogi. Zaufaj temu innowacyjnemu rozwiązaniu i oszczędź swój czas! Po zakończeniu układania, Twoja podłoga jest natychmiast gotowa do użytku. Zero kleju, zero czekania!

To nie wszystko co musisz wiedzieć o wykładzinie Schatex

Proste układanie i wytrzymałość powierzchni to nie wszystkie cechy, które czynią podłogę Schatex Traffic wyjątkową. Dzięki różnorodnym funkcjom, płytki dywanowe Schatex doskonale nadają się do Twojego miejsca pracy. Po pierwsze, miękka powierzchnia izoluje dźwięki kroków czy stukania, co pozwala na pełne skupienie. Dodatkowo system wiązania pyłków i cząsteczek kurzu sprawia, że podłoga jest przyjazna osobom wrażliwym na kurz. Czyste powietrze także pozytywnie wpływa na jakość warunków pracy i życia. Kurz pozostanie w wykładzinie do momentu odkurzenia. Płytki dywanowe Schatex Traffic możesz z powodzeniem zamontować na wodnym ogrzewaniu podłogowym, aby zapewnić sobie maksymalny komfort. Powierzchnia jest antystatyczna, wiec będzie doskonale współpracować ze sprzętem komputerowym, chroniąc powierzchnię przed awarią. A na wypadek pożaru – Schatex dba o Twoje bezpieczeństwo! Płytki są trudnopalne i mają klasyfikację Cfl-s1, która zapewnia niską produkcję dymu. Producent zdaje sobie sprawę, jak ważne jest to kryterium w systemie handlowym, dlatego dostarcza płytki o najwyższej jakości.

Potrzebujesz nowego pokrycia podłogi dla Twojej przestrzeni biurowej? Zamów je na BRICOFLOR!

Kolekcja Schatex Trafiic jest dostępna w naszym sklepie online BRICOFLOR. Zamów wygodnie online, bez potrzeby długiej i męczącej wycieczki do sklepu budowlanego. Jeśli nie jesteś pewien – zamów najpierw próbkę i wybierz właściwy odcień dla siebie. W wypadku większych zamówień, przygotowujemy indywidualne oferty cenowe, aby jeszcze lepiej dopasować się do Twoich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy Ci dobrać właściwy produkt. Do usłyszenia! 

Plus icon czytaj więcej