Close icon

Nasza gwarancja najlepszej ceny

Ponieważ nasza wieloletnia międzynarodowa reputacja i stale rosnąca sprzedaż znajdują odzwierciedlenie w warunkach zakupu i rabatach, mają Państwo gwarancję, że zapłacą u nas najlepszą cenę. A jeśli mimo to znajdą Państwo tańszą ofertę, mogą nas Państwo o tym poinformować zarówno przed, jak i po dokonaniu zakupu w BRICOFLOR i zapłacić co najwyżej taką samą cenę.

A. Przed zakupem w BRICOFLOR

Jeżeli przed rozpoczęciem zakupów w BRICOFLOR znajdzą Państwo tańszą ofertę na wybrany produkt, mogą nas Państwo o tym poinformować w trakcie składania zamówienia i zapłacić niższą cenę.

Poinformuj nas

Aby skorzystać z gwarancji najlepszej ceny, należy poinformować nas o znalezieniu tańszej oferty poprzez pole komentarza w procesie składania zamówienia. Najlepiej jest dokładnie określą Państwo, gdzie taka oferta została znaleziona.

Zapłać najlepszą cenę!

Po sprawdzeniu tańszej oferty możemy oczywiście zaproponować  Państwu  równie korzystną propozycją.

B. Po zakupie w BRICOFLOR

Jeśli znajdą Państwo tańszą ofertę, ale państwa zamówienie jest już zrealizowane, nadal mają Państwo możliwość skorzystania z gwarancji najlepszej ceny.

Poinformuj nas

Mogą Państwo poinformować  nas e-mailem lub poprzez formularz ofertowy o tańszej ofercie, a także napisać nam tutaj, gdzie taka oferta została znaleziona.

Wyrównanie ceny

Po sprawdzeniu przez nas tańszej oferty, możemy odliczyć Państwu różnicę od rachunku.

Formularz kontaktowy

Gwarancja najlepszej ceny

* Pole obowiązkowe

Polityka prywatności oraz Zasady i warunki