Kontakt

Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 9 - 13

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Wykładziny dywanowe Vorwerk – jakość podłogi "Made in Germany"

Firma Vorwerk należy bez wątpienia do czołowych producentów wysokiej jakości wykładzin oraz płytek dywanowych i elastycznych pokryć podłogowych BIO. Wszystkie produkty Vorwerk, zarówno dla pomieszczeń mieszkalnych jak i użytkowych, wyprodukowane są w Niemczech. Nie bez powodu mówi się mówi się o "niemieckiej jakości", a produkty Vorwerk potwierdzają te stereotypy. Fundamentalnymi wartościami dla działalności firmy Vorwerk są innowacyjność, wysokie standardy jakościowe i ekologia.

Dowiedz się więcej

Vorwerk

Z taką podstawą dla wszystkich działań operacyjnych, firma Vorwerk z siedzibą w Hameln, skutecznie dba o dobre samopoczucie klientów. Wszystkie produkty oferowane przez Vorwerk wykonane są z materiałów wysokiej jakości, a różnorodna paleta barw i wzorów jest w stanie sprostać niemal każdym oczekiwaniom. Uzupełnieniem kolekcji podstawowych, są zbiory luksusowe, które zachwycą najbardziej wymagających klientów. Aby jak najlepiej odpowiedzieć na zmieniające się trendy oraz wymagania, Vorwerk współpracuje z renomowanymi architektami i artystami by opracować limitowane kolekcje i specjalne wydania swoich produktów. Realizacja tego typu projektów opiera się na wysokim poziomie zaangażowania w rozwój kulturowy marki, co czyni z Vorwerk wyrafinowanego i kreatywnego producenta podłóg.

Wykładziny dywanowe wracają do łask. Dlaczego warto w nie zainwestować?

Wykładziny dywanowe mają wiele zalet, ale szczególnie niektóre z nich wyróżniają je a tle klasycznych, twardych pokryć podłogowych. Najbardziej oczywistą zaletą jest możliwość wyboru spośród tysiąca różnych kolorów, struktur powierzchni oraz wzorów graficznych. Wykładziny dywanowe to najlepsze rozwiązanie dla osób, które kochają kreatywne, niebanalne i kolorowe wnętrza. Obok zalet wizualnych, istnieje parę korzystnych właściwości technicznych, szczególnie dla przestrzeni komercyjnych. Izolacja akustyczna często staje się decydującym czynnikiem przy wyborze tego rodzaju wykładziny. Dobra wykładzina dywanowa zapewnia pochłanianie dźwięku. Dzięki temu hałas i odgłosy chodzenia są wyciszone, co jest wręcz wymagane np. w studiach dźwiękowych lub wielkopowierzchniowych biurach. Skuteczna izolacja dźwięków zapewnia lepsze warunki do pracy oraz odpoczynku. Wykładzina jest także łatwa w utrzymaniu, a odpowiednio czyszczona będzie Ci służyć wiele lat, nie uwidaczniając zadrapań czy plam. To także rozwiązanie ergonomiczne, dzięki któremu zaoszczędzisz pieniądze na ogrzewaniu i zadbasz o środowisko. Ze względu na funkcję termoizolacyjną, wykładziny wpływają na temperaturę w pomieszczeniu. Według badań European Carpet Association (ETG) pozwala zmniejszyć koszty ogrzewania nawet o 12% rocznie. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie i komforcie użytkowania, warto wiedzieć, iż wykładziny dywanowe są antypoślizgowe oraz antystatyczne. To jeszcze nie wszystko! Wbrew powszechnie panującej opinii, że wykładzina dywanowa jest niekorzystna dla układu oddechowego, to pokrycie podłogowe ma niemalże rehabilitacyjne działanie. Przy regularnym odkurzaniu, powierzchnia nie będzie uwalniała zebranego kurzu z powrotem do powietrza. To daje jej zdecydowaną przewagę nad podłogami z laminatu czy winylu. Ponieważ wiele wykładzin dywanowych ma zdolność pochłaniania kurzu i może zmniejszyć ich ilość w powietrzu nawet o 50%, to rozwiązanie jest szczególnie polecane przez Niemieckie Stowarzyszenie Alergików i Astmatyków (DAAB). Jak widać, wykładziny dywanowe spełniają wiele nowoczesnych standardów i wymagań zarówno zwykłego, jak i profesjonalnego użytkownika.

Dla pomieszczeń mieszkalnych oraz komercyjnych. Którą kolekcję wybrać?

Szukasz wykładziny do domu? A może potrzebujesz reprezentatywnej podłogi do Twojej sali konferencyjnej? W sklepie internetowym BRICOFLOR znajdziesz dwie różne kolekcje wykładzin podłogowych Vorwerk, które spełnią Twoje wymagania estetyczne, zachowując przy tym doskonałe własności technicznie.

Vorwerk Projection – solidne połączenie tuftowania z pętlami

Seria wykładzin obiektowych Projection zawiera 16 wiodących modeli opartych przede wszystkim na bazie CUT (wysokojakościowa Tafta) oraz LOOP (dywanu pętelkowego). Dzięki żywym kolorom, innowacyjnej strukturze i doskonałej jakości, wykładzina Vorwerk Projection daje wprost niezliczone możliwości projektowania podłóg, także w pomieszczeniach o wysokim natężeniu ruchu.

Vorwerk Fascination Cię uwiedzie

Przytulna linia Fascination oferuje 23 różne warianty wykładzin dywanowych. Zaprojektowane z duchem czasu i przeznaczone dla stworzenia przyjemnej, domowej atmosfery, wykładziny Fascination to doskonały wybór dla każdego. Możesz ozdobić nią swój salon lub sypialnię. Niezależnie od tego, który wzór i dekor wybierzesz, wykładziny dywanowe Vorwerk będą długo cieszyć Twoje oko, a także zachwycać Twoich gości.

Instalacja wykładziny dywanowej – nie taki diabeł straszny…

Układanie wykładziny dywanowej nie musi być skomplikowane i czasochłonne. Zastosuj się do naszych wskazówek oraz instrukcji producenta, a szybko osiągniesz zamierzony efekt i zakończysz remont. Zacznij od pomiaru pomieszczenia. Bardzo rzadko ściany są dokładnie równoległe, dlatego zmierz pomieszczenie w kilku miejscach i zapisz największą szerokość i długość. Ponieważ wykładziny są zazwyczaj dostępne w szerokości 4m lub 5m, należy wziąć pod uwagę kierunek układania, który zapewni najmniej strat materiału. Jeśli już wymierzyłeś pomieszczenie, przejdź do przygotowania podłoża. Usuń stare pokrycie lub jego pozostałości poprzez dokładne czyszczenie powierzchni. Wysusz ją i pozbądź się wszelkich resztek kleju i kurzu. Następnie dotnij wykładzinę do wymiarów Twojego pomieszczenia, używając do tego ostrego noża. Pod koniec montażu możesz dodatkowo zainstalować listwy, jeśli to konieczne.  

Zamów wykładziny dywanowe Vowerk w sklepie internetowym BRICOFLOR i nie przepłacaj!

Zainteresowały Cię wykładziny Vorwerk? To świetnie się składa, bo w naszym sklepie online BRICOFLOR znajdziesz wszystkie najważniejsze kolekcje tego producenta. Oprócz wyżej wspomnianych Projection oraz Fascination, masz możliwość obejrzenia wiele innych, atrakcyjnych zbiorów w różnych odcieniach i o wytrzymałych konstrukcjach. W naszym sklepie łatwo zamówisz produkt za pomocą kilku kliknięć, a my dostarczymy go prosto do Twojego domu. W razie wątpliwości lub dodatkowych pytań, możesz do nas zadzwonić. Pomożemy Ci dobrać odpowiedni produkt do Twoich potrzeb. Jeśli natomiast zarządzasz większym projektem i planujesz pokryć większe powierzchnie, zgłoś się do nas – chętnie przedstawimy Ci indywidualną ofertę. Czekamy na Twoją wiadomość!

✓ Wykładziny dywanowe Vorwerk w najlepszej cenie 

 ✓ Darmowe próbki 

✓ Indywidualne oferty