Close icon

Podłoga do kupienia online – ZNAJDŹ ODPOWIEDNI PRODUKT DO KAŻDEGO POMIESZCZENIA

Podłoga to nie tylko podłoże pomieszczenia, ale także element dekoracyjny, który zmienia cały efekt pomieszczenia. Jeśli chciałbyś wypróbować inny styl lub dać pomieszczeniu trochę więcej światła, położenie nowej podłogi jest zawsze dobrą okazją do odkrycia siebie i swojego wnętrza na nowo. W sklepie internetowym BRICOFLOR można swobodnie wybierać pomiędzy wszystkimi możliwymi wykładzinami podłogowymi. Dzięki szerokiej gamie dostawców, kolekcji i dekorów, chcemy wspierać Cię w wyborze i zapewnić, że wkrótce będziesz mógł trzymać w rękach swoją wymarzoną podłogę!

DYWAN - WIĘCEJ KOMFORTU I WYGODY

Nic nie jest tak przyjemne jak chodzenie po miękkich wykładzinach. Dywan jest przyjemny dla stóp i natychmiast tworzy komfortowe i luksusowe wrażenie. Zwłaszcza w sypialni, dywany nadają pomieszczeniu wyjątkową atmosferę. Klasyczne płytki i wykładzina dywanowa, mogą być także zamontowane w mniej oczywistyh wnętrzach, jak jadalnia. Różne rodzaje wykładzin tworzą ekscytujące efekty, które mogą być doskonale łączone z indywidualnymi wymaganiami dla danego obszaru!

Klasycznie miękka – WYKŁADZINA DYWANOWA

W przypadku tekstylnych wykładzin podłogowych większość ludzi ma je tuż przed oczami: charakterystyczna wykładzina dywanowa z rolki. Ten delikatny towar może się teraz pochwalić szeregiem technicznych zalet, które czynią go prawdziwie uniwersalnym. Wielowarstwowa struktura sprawia, że wykładzina jest szczególnie wytrzymała i zapewnia jej długą żywotność.

Pierwsza warstwa to tzw. warstwa ścieralna lub warstwa użytkowa. Może się ona składać z przędzy naturalnej lub syntetycznej. Warstwa nośna daje wykładzinie więcej wsparcia i zapewnia jej wyjątkową stabilność. Jest ona albo wykonany z polaru albo z tkaniny. Powszechnie znany podkład piankowy już dawno się zdezaktualizował i prawie nigdy już nie jest wykorzystywany.

Dywan jest teraz podłogą dostępną w szerokiej gamie kolorów, struktur i wzorów, które uzupełniają komfort chodzenia boso o wyjątkowy wygląd. Inną ważną zaletą wykładziny jest to, że działa ona jako zintegrowana izolacja akustyczna stóp. Wykładzina dywanowa ma niepowtarzalnie dobrą akustykę.

Czy nadal kojarzysz dywan ze starymi łapaczami kurzu z dzieciństwa? Więc się mylisz! Wbrew często przyjmowanej opinii, że dywan powoduje lub promuje niebezpieczne choroby układu oddechowego, dywan jest prawdziwym filtrem powietrza. Przy regularnym odkurzaniu zaabsorbowane włókna są całkowicie usuwane i nie są uwalniane z powrotem do powietrza, którym oddychamy. W ten sposób dywan redukuje zawartość drobnego pyłu w pomieszczeniu nawet o 50%!

Wykładzina Dywanowa Balsan oferuje obiecująco piękne wzory. Producent zapewnia stylowe wyposażenie z przyjemnym ciepłem stóp. Dzięki długiej tradycji w obróbce przędzy, Balsan oferuje Państwu ogromną różnorodność kolorów i wzorów, które można łączyć z szeroką gamą koncepcji wyposażenia wnętrz.

PORĘCZNE I ELASTYCZNE - PŁYTKI DYWANOWE

Wielkie rolki dywanu są dla Ciebie zbyt nieporęczne? Wystarczy sięgnąć po poręczne płytki dywanowe! Dywan jest teraz dostępny również w postaci małych płytek, które wyjątkowo łatwo i szybko można położyć i zabrać na wymarzoną podłogę w krótkim czasie. Płytki dywanowe mają obiecująco szeroki wybór wzorów. Oprócz różnych struktur, jakości powierzchni i wzorów, płytki dywanowe dostępne są również w wersji z liniowymi paskami, układami geometrycznymi lub klasycznej w organicznych dekorach naturalnych.

Podczas gdy układanie innych wykładzin podłogowych często trwa całe dnie, płytki dywanowe są szybkie i łatwe w montażu. Najlepsze jest to, że nie potrzeba pomocy specjalisty w ich instalacji, aby osiągnąć atrakcyjny i zgrabny efekt. Praktyczne płytki dywanowe dostępne są w wersji loose-lay lub samoprzylepnej.

Płytki dywanowe loose-lay dzięki większej wadze przylegają zgrabnie do podłogi. Dzięki wzmocnionej konstrukcji tylnej części, ich instalacja pomaga stworzyć stabilną podłogę, która nie jest zagrożona rozsuwaniem się. Samoprzylepne płytki dywanowe posiadają samoprzylepny grzbiet, który błyskawicznie i bez komplikacji łączy się z podłożem.

Płytki dywanowe firmy Desso również gwarantują nieskomplikowaną instalację. Holenderski producent odniósł już sukces w ponad 100 krajach i opowiada się za zrównoważoną produkcję i przyjazną dla środowiska. Zdrowy klimat w pomieszczeniach jest dla firmy Desso tak samo ważny jak elastyczność w projektowaniu technicznym. Dlatego płytki dywanowe Desso oferują Państwu pięknie zaprojektowane produkty, które mają trwały, atrakcyjny wystrój, a jednocześnie pomagają chronić przyrodę.

WYTRZYMAŁY DYWAN - FILC IGŁOWANY

Obszary intensywnie uczęszczane mogą być wyposażone w wykładzinę tekstylną, podobnie jak sypialnia w domu. W biurach, hotelach i podobnych obiektach użyteczności publicznej już od dawna jest częścią standardowego wyposażenia: filc igłowany! Ta wytrzymała wykładzina dywanowa idealnie nadaje się do zastosowania w sektorze kontraktowym. Zwłaszcza pomieszczenia biurowe i konferencyjne korzystają z elastycznego materiału, ponieważ często nadaje się on pod kółka do krzeseł i jest szczególnie wytrzymały.

Niezwykła struktura nadaje włókninie igiełkowej charakterystyczną odporność. Kompozyt wielowarstwowy składa się z warstwy ścieralnej i warstwy nośnej. Dzięki temu jest on nie tylko ognioodporny, ale także antystatyczny i wzmacnia jego przewodnictwo cieplne. Montaż nad ogrzewaniem podłogowym nie stanowi więc problemu i zapewnia przyjemne uczucie ciepła pod stopami.

Wysokiej jakości dekory nadają każdemu pomieszczeniu szlachetną atmosferę. Niezależnie od tego, jaki kolor wybierzesz, dzięki ekscytującym kombinacjom wzornictwa i harmonijnej koncepcji wyposażenia wnętrz możesz stworzyć ekscytujący obraz całości, który idealnie pokryje każdą powierzchnię.

ELASTYCZNA PODŁOGA - DYNAMICZNE ŻYCIE WE WSZYSTKICH OBSZARACH

W ostatnich latach elastyczna podłoda ponownie zyskała na popularności. Dzięki najnowocześniejszemu wyposażeniu i stale poprawiającym się właściwościom optycznym, sprężyste wykładziny podłogowe coraz częściej znajdują zastosowanie na wszelkiego rodzaju powierzchniach. Czy to na terenach mieszkalnych, handlowych czy nawet przemysłowych, wytrzymałe wykładziny podłogowe wytrzymują wszystkie przeszkody i są w stanie wytrzymać nawet największe obciążenia. Potrafią one optycznie naśladować naturalne struktury drewna lub kamienia w najdrobniejszych szczegółach i przedstawiają je tak realistycznie, że trudno je odróżnić od ich oryginalnych modeli. Kto zdecyduje się na zakup jednej z tych praktycznych wykładzin, zostanie nagrodzony gigantycznym wyborem zalet technicznych i optycznych, które w znakomity sposób pokryją każde pomieszczenie.

Podłoga winylowa – WSZECHSTRONNY, UNIWERSALNY PRODUKT O AUTENTYCZNYM WZORNICTWIE

Po początkowym entuzjazmie dla podłóg winylowych, szybko popadły one w niesławę. Zawarte wówczas szkodliwe składniki zahamowały popularność wykładziny elastycznej i zepchnęły ją na boczny tor. Aby zachować wiele zalet winylu, kontynuowano badania i opracowano innowacyjne rozwiązania w celu wyeliminowania substancji problematycznych. Tymczasem podłoga winylowa jest nie tylko całkowicie nieszkodliwa dla zdrowia, ale w większości przypadków również przyjazna dla środowiska i delikatna.

Aby zapewnić, że każda powierzchnia posiada winylową podłogę dostosowaną do indywidualnych wymagań pomieszczenia, podłoga winylowa jest dostępna w różnych wersjach i wzorach. Wybór jest niemal nieograniczony. Wielu znanych producentów i wspaniałe kolekcje zapewniają szeroką gamę produktów, w których na pewno znajdziesz to, czego szukasz.

Szybki i bezpieczny montaż - panele winylowe samoprzylepne

Jeśli nie znasz się na układaniu winylowych podłóg lub jesteś jednym z bardziej doświadczonych majsterkowiczów, to panele winylowe samoprzylepne są właśnie dla Ciebie! Instalacja jest bardzo łatwa. Panele winylowe posiadają samoprzylepny podkład, z którego należy usunąć tylko folię ochronną przed położeniem ich na podłodze.

Szczególnie ważne przy samoprzylepnych winylowych wykładzinach podłogowych jest prawidłowe przygotowanie podłoża. Musi ono być całkowicie wolne od kurzu, tłuszczu i nierówności, ponieważ mogą one zostać przeciągnięte przez cienki materiał, a następnie pozostawić ślady na powierzchni. W celu uzyskania jeszcze lepszego połączenia oczyszczonego podłoża z podłogą winylową można zastosować opcjonalnie podkład. Natychmiast po instalacji panele winylowe samoprzylepne są już gotowe do użyktowania. Bez przemieszczenia się poszczególnych modułów, korzystasz z najlepszej przyczepności i pierwszorzędnych wzorów, które nadadzą Twojemu pomieszczeniu nowy blask!

Klasyczny wariant dla większej przyczepności – Panele winylowe klejone

Jedną z najbardziej popularnych metod instalacji są nadal panele winylowe klejone na całej powierzchni. Imponuje to szczególnie niską wysokością montażu, wynoszącą często tylko 2 mm. Sprawia to, że elastyczna konstrukcja podłogi jest idealnym towarzyszem każdego projektu renowacyjnego, ponieważ drzwi nie muszą być szlifowane i nie ma przesunięcia w stosunku do innych pomieszczeń. Ponadto cienki materiał nie powoduje niebezpieczeństwa potknięcia się, dlatego podłoga winylowa do klejenia jest tak samo praktyczna w zastosowaniu bez ograniczających jej ścian.

Kolejną ważną zaletą, którą charakteryzują się panele winylowe klejone jest ich ogromna nośność. Ponieważ punkty nacisku występują szczególnie wtedy, gdy podłoże jest grubsze i bardziej miękkie, podłoga winylowa jest wyjątkowo odporna na klejenie. Dlatego lepiej nadaje się do stosowania w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Kawiarnie, bary, a nawet budynki biurowe, które są narażone na duże codzienne zużycie, mogą być wyposażone w winylowe podłogi do klejenia. Ponadto panele winylowe klejone idealnie nadają się do stosowania w łazienkach i kuchniach. Wodoodporny, syntetyczny produkt oferuje przyjemną alternatywę dla chłodnych płytek kamiennych w obszarach typowych dla płytek.

Podobnie jak w przypadku paneli winylowych samoprzylepnych, przygotowanie podłoża pod panele winylowe klejone jest istotnym elementem optymalnej instalacji. Podłoże musi być całkowicie równe i czyste. Nawet najmniejsze cząsteczki mogą być łatwo zauważalne na cienkiej powierzchni i prowadzić do trwałych uszkodzeń podłogi. Następnie należy upewnić się, że użyto odpowiedniej ilości kleju i że deski są prawidłowo ułożone. Po nałożeniu i wyschnięciu kleju, można polegać na winylowej podłodze. Nawet po kilku latach będziesz miał winylową podłogę, która wygląda tak dobrze jak nowa.

Kilkoma kliknięciami do sukcesu - Panele winylowe click

W przypadku podłóg laminowanych, szczególnie takie z systemem zatrzaskowym cieszą się ogromnym entuzjazmem. Podłoga jest układana błyskawicznie i można po niej chodzić bezpośrednio po instalacji. Podłoga winylowa jest również dostępna z praktycznym mechanizmem zatrzaskowym, dzięki czemu elastyczne deski można równie łatwo i szybko układać na podłodze. Chociaż prawie każdy producent ma teraz swoje własne panele winylowe click z imponującą nazwą, zasada pozostaje zawsze taka sama. Pod kątem 45° deska jest podnoszona do już leżącej i delikatnie pod nią podpierana. Dźwięk kliknięcia, który nadaje podłodze jej nazwę potwierdza, że została ona zakotwiczona dokładnie i mocno, dzięki czemu przy niewielkim wysiłku można osiągnąć wymarzony efekt.

Gigant rynkowy Gerflor imponuje wyjątkowym wyborem paneli winylowych click w różnych kolorach i formatach. Francuski producent jest specjalistą w dziedzinie elastycznych wykładzin podłogowych i doskonale zna indywidualne potrzeby ludzi i środowiska. Wysokiej jakości produkty zawsze udowadniają swoją trwałość, dzięki czemu panele winylowe click Gerflor nadają każdej powierzchni długotrwałą nowoczesną i kreatywną podłogę. Dzięki prostemu, łatwemu do wykonania montażu na click, układanie podłogi jest również prawdziwą przyjemnością dla majsterkowicza. Dzięki wytrzymałej warstwie ścieralnej, zarysowania i uszkodzenia na skutek ścierania nie mają szans, a Ty otrzymujesz trwałą i klasycznie piękną winylową podłogę z mechanizmem zatrzaskowym!

Pięknie zaprojektuj małe powierzchnie – Panele winylowe loose-lay

Prawdopodobnie najprostszą zasadą układania jest metoda układania podłóg winylowych loose-lay. W tym przypadku deski są po prostu układane od dołu do góry na podłożu, bez uszkodzenia podłoża przez klej lub podobne elementy. Dzięki dużej masie własnej panele winylowe loose-lay mocno przylegają do podłogi i tworzą stabilną i atrakcyjną powierzchnię. Chociaż ta metoda montażu nie musi być odpowiednia dla obszarów o dużym natężeniu ruchu, dla mniejszych i często zmieniających się obszarów, samonośna podłoga winylowa jest idealnym wyborem!

Proste powierzchnie wystawowe w domach towarowych wymagają zróżnicowanego wzornictwa powierzchni. Ponieważ panele winylowe loose-lay nie wymagają przy montażu kleju, deski można łatwo podnieść i wymienić po przeprojektowaniu podłogi. Magazyny i strychy również nie są zwykle narażone na duże zużycie, więc po co poświęcać dużo czasu i wysiłku na układanie kosztownych wykładzin podłogowych w tych miejscach? Panele winylowe loose-lay są specjalnie dla takich obszarów optymalnym towarzyszem!

TWARDE WYKŁADZINY PODŁOGOWE  Z MATERIAŁÓW NATURALNYCH - WYTRZYMAłe NA OBCIĄŻENIA

Dzięki wykładzinom podłogowym wykonanym z naturalnych materiałów możesz wnieść kawałek natury do swoich czterech ścian. Naturalne wykładziny podłogowe zapewnią piękny wygląd i przyjemny klimat w pomieszczeniu. Oprócz wysokiej powierzchni jakości, twarde wykładziny podłogowe zapewniają wysokiej jakości produkty, które pomagają powierzchniom stać się bardziej wytrzymałymi bez utraty ich walorów estetycznych. Za pomocą laminatu, parkietu lub podłóg korkowych można osiągnąć klasycznie piękne wzory podłóg, które nie stracą swojego uroku i równości nawet po wielu latach.

PARKIET - SZLACHETNA Podłoga Z PRAWDZIWEGO DREWNA

Elegancki i szlachetny charakter wnętrza jest najprościej osiaganypoprzez parkiet. Wysokiej jakości drewniane deski podłogowe zawsze robią  pierwszorzędne wrażenie, co doskonale sprawdza się w przypadku wszelkiego rodzaju koncepcji wyposażenia. Mówiąc o parkiecie zwykle mamy na myśli parkiet wykończony. Parkiet wykończony oznacza deski, które nie wymagają późniejszej obróbki lub uszczelnienia i mogą być układane bezpośrednio na podłodze.

Zasadniczo rodzina parkietów podzielona jest na dwie grupy główne: Parkiet lity i parkiet wielowarstwowy. Parkiet lity składa się z ciągłej warstwy drewna, która wyróżnia się odpornością i wytrzymałością. Pomimo swojej dużej wytrzymałości, parkiet lity jest nieco bardziej wrażliwy na wilgoć i zamoknięcie. Bardziej odporny jest tu parkiet wielowarstwowy. Jak sama nazwa wskazuje, posiada ona kilka warstw, które znacznie zmniejszają wrażliwość drewnianej podłogi na wodę.

Parkiet wielowarstwowy jest dostępny w wersjach z różną liczbą warstw. Taki [arkiet może składać się z dwóch lub trzech warstw. Najwyższa drewniana warstwa jest również nazywana górną warstwą. Pod spodem znajduje się przeciwbieżna warstwa nośna, która zapewnia bardziej stabilną strukturę i jest zazwyczaj wykonana z drewna świerkowego. W przypadku parkietu trójwarstwowego wstawiana jest dodatkowa warstwa nośna.

Parkiet uzyskuje swoje właściwości jakościowe ze względu na solidną warstwę ścieralną (co najmniej 3,5 mm). To nie tylko chroni podłogę przed zarysowaniami i uszkodzeniami na skutek ścierania, ale także zapewnia możliwość 2-3-krotnego oszlifowania danej powierzchni bez wpływu na jej wygląd i funkcjonalność. W zależności od stopnia twardości wybranego gatunku drewna, parkiet może być stosowany na mniej lub bardziej intensywnie użytkowanych powierzchniach. Dodatkowo, ta klasyczna podłoga jest dostępna zarówno w wersji lakierowanej i olejowanej. Lakier tworzy na powierzchni drewna odpowiednią warstwę pielęgnacyjną, podczas gdy olej wnika w włókna i utrzymuje naturalną strukturę.

Ter Hürne oferuje pakiet wszechstronny i niezawodny. Jako jedna z najbardziej znanych firm produkujących wyroby z drewna, ten znany producent kładzie szczególny nacisk na jakość i trwallość. Technicznie zaawansowany, 3-warstwowy, parkiet wykończony przekonuje wysokiej jakości składem i ciekawymi, dekoracyjnymi wzorami drewna. Od klonu po buk, prawie każdy rodzaj drewna jest reprezentowany przez parkiety Ter Hürne!

Laminat – Rozwiązanie na małą Kieszeń

Jako niedroga alternatywa dla klasycznej drewnianej podłogi, wszechstronny laminat oferuje wiele zastosowań, które przynoszą korzyści nie tylko Tobie, ale i Twojemu portfelowi. Podłogi laminowane, dostępne w wersji click lub samoprzylepnej, można układać w mgnieniu oka i przycinać na niemal każdej powierzchni. Zasadniczo, podłogi laminowane składają się z czterech warstw. Rdzeń tworzy płyta rdzeniowa HDF, która jest wyposażona w specjalne zabezpieczenie przed pęcznieniem dla większej trwałości. Dodatkowo, na górnej warstwie znajduje się podkład z papieru impregnowanego żywicą, który wyrównuje naprężenie do nakładki. Powłoka melaniny jest bardzo odporna na ścieranie, a jej właściwości wzmacniają całą strukturę podłogi laminowanej. Bezpośrednio pod nim znajduje się dekoracyjna warstwa, która imituje naturalne struktury drewna i kamienia za pomocą wysokiej jakości drukowanego papieru dekoracyjnego.

Laminat jest szczególnie popularny ze względu na unikalne połączenie wysokiej odporności na ścieranie, atrakcyjnego wyglądu i wyjątkowo dobrego stosunku jakości do ceny. Żywotność laminatu zależy od grubości paneli, co ma decydujące znaczenie dla jego wytrzymałości. Abyś wiedział dokładnie, jakie uszkodzenia może wytrzymać Twój laminat, numer na karcie katalogowej produktu wskazuje odpowiednią nośność. Klasa użytkowa wskazuje obszary, w których można wykorzystać podłogę. Klasy użytkowania 21-23 oznaczają powierzchnię mieszkalną, przy czym laminat z klasą użytkowania 23 może być stosowany w obszarach o odpowiednio bardziej intensywnym użytkowaniu, natomiast podłogi z klasą użytkowania 21 mogą być stosowane w obszarach o mniejszym obciążeniu. Numery 31-33 świadczą o tym samym dla obszaru komercyjnego, klasy użytkowe 41-43 dla obszaru przemysłowego. Możesz więc wybrać podłogę laminowaną, która odpowiada Twoim osobistym wymaganiom.

KORKOWA PODŁOGA - Naturalna opcja dla Twojego mieszkania

Podłoga korkowa jest wykładziną, która chroni integralność środowiska i oferuje doskonały wygląd. Jest wykonana z kory dębu korkowego. Co 9 lat dąb korkowy może być obrabiany bez konieczności ścinania lub uszkadzania drzewa. Dlatego produkcja materiału jest szczególnie rozważna i zawsze starannie przemyślana w celu ochrony naturalnego źródła materiału. Ponieważ jest to produkt naturalny, podłogi wykonane z korka nadają się całkowicie do recyklingu i mogą być bez przeszkód przywrócone do naturalnego obiegu. Oprócz typowych wzorów korkowych, zrównoważone wykładziny podłogowe dostępne są również w wersji imitującej drewno lub kamień. Na rdzeń korka nakładana jest warstwa ochronna z wolnego od zanieczyszczeń winylu. Podłoga jest wyposażona w synchronicznie wytłaczaną strukturę, która nadaje podłodze więcej autentycznego wyglądu.

Portugalski producent Granorte oferuje podłogi korkowe pełne komfortu i pomysłów. Podłogi z korka wykonane są w 100% z naturalnego korka i w pełni wykorzystują zalety tego unikalnego materiału. Dzięki ich stabilności (wymiarowej) i trwałości, posadzki korkowe Granorte mogą być układane w niemal każdym pomieszczeniu, jednocześnie czyniąc coś dobrego dla środowiska. Naturalna struktura korka jest doskonale wyeksponowana i przedstawiona w swojej najpiękniejszej formie.

PŁYTKI Ceramiczne - IDEALNE W KUCHNI I ŁAZIENCE

To, co przez długi czas uważane było za przestarzałe, jest teraz znowu ultranowoczesne! Uniwersalne płytki ceramiczne są prawdziwie wszechstronne i przekonują trwałym i przyjaznym dla środowiska wyglądem. Podczas gdy płytki często kojarzą się z łazienkami i kuchniami, nowoczesne płytki kamienne można układać również w innych pomieszczeniach. W sypialniach i pomieszczeniach mieszkalnych, nawet w kawiarni czy własnym warsztacie: Płytki mogą wyglądać dobrze na każdej powierzchni dzięki wytrzymałemu materiałowi. Zwłaszcza ich odporność na uderzenia czyni je produktem, bez którego większość gospodarstw domowych byłaby nie do pomyślenia.

Oprócz klasycznych wzorów, małe płytki dostępne są również w ultra-nowoczesnych wzorach, które można łączyć z najnowszymi trendami w wyposażeniu wnętrz. Dzięki dużym wzorom lub jednolitym kolorom, możliwości projektowe są prawie nieograniczone! Jeśli wolisz szlachetny i klasyczny wygląd, możesz zdecydować się na projekty z marmuru. Jeśli chcesz wnieść do swojej przestrzeni styl rustykalny, odkryj dekory z ciepłymi odcieniami beżu i brązu!

Jedną z największych zalet płytek jest to, że można je układać w wilgotnych pomieszczeniach, takich jak kuchnie czy łazienki, które dobrze radzą sobie z większymi ilościami wody. W odróżnieniu od podłóg drewnianych, które mogą pęcznieć pod wpływem wilgoci, płytki w pomieszczeniach wilgotnych są wielofunkcyjne i można na nich polegać. Skorzystaj z trwałości i wytrzymałości płytek ceramicznych!

Producent Agrob Buchtal stawia swoim płytkom ceramicznym najwyższe wymagania jakościowe. Wszystkie ich produkty są pochodzą z Niemiec i przekonują wysokiej jakości materiałami, wyjątkowym wzornictwem i wykończeniem. Płytki ceramiczne Agrob Buchtal spełniają nawet najwyższe wymagania, a zastosowanie systemu Hydrotech sprawia, że płytki są antybakteryjne, odporne na działanie czynników atmosferycznych i przyjazne dla środowiska.

PODŁOGA NOWOCZESNA - ODKRYJ NOWE PERSPEKTYWY WYPOSAŻENIA WNĘTRZ W SKLEPIE INTERNETOWYM BRICOFLOR!

Planujesz projekt renowacji i nie wiesz od czego zacząć? W naszym sklepie internetowym BRICOFLOR przejrzyj szeroką gamę różnych wykładzin podłogowych. Od dywanów po płytki i winyle, znajdziesz duży wybór producentów i dekorów, które pomogą Ci szybko znaleźć wymarzoną podłogę!

Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, po prostu skontaktuj się z jednym z naszych przyjaznych i kompetentnych pracowników obsługi. Chętnie pomogą przez telefon, e-mail lub za pomocą naszego formularza kontaktowego we wszystkich sprawach dotyczących nowej podłogi. Jeśli chcą Państwo zakupić większe ilości, chętnie złożymy Państwu ofertę indywidualną, oczywiście w najlepszej cenie! Czekamy na Ciebie!

 

Plus icon czytaj więcej