Close icon

BerryAlloc Laminat: Panele laminowane na wieczność

Przemysł podłogowy zmienił się odkąd frmy Berry i Alloc połączyły siły, tworząc jedność, która skupia się na innowa…

czytaj więcej
1 - 20 z 289 Produkty

Trwała i odporna podłoga laminowana

Panele BerryAlloc charakteryzują się dużą trwałością, która pozwala na elastycznie zastosowanie. Wszystkie kolekcje mają przyznany, co najmniej 32 klasę użyteczności - oznacza to, że można je stosować nawet w obszarach częstego użytkowania np. małe sklepy, biura czy nawet hotele. Mimo wszystko zastosowanie podłóg laminowanych w sektorze prywatnym jest często spotykane, a ich specyfikacja pozwala cieszyć się przez lata dobrze sprawującą się podłogą.

Różnorodność wzorów i kolorów umożliwia dopasowanie do prawie każdego typu wnętrza jak i gustu klienta. Uzycie laminatów w sypialniach, korytarzach jak i jadalniach, nada im nowoczesnego wyglądu.

Chcąc położyć panele laminowane BerryAlloc w swoim domu, możesz spodziewać się dożywotnej gwarancji. Twardość zastosowanych materiałów gwarantuje satysfakcje z użytkowania.

Niezwykła trwałość i solidność  zawdzięczana jest nie tylko twardości, ale także odporności na ogień, która w zależności od kolekcji odpowiada klasie przeciwpożarowej Cfl-s1 lub Bfl-s1. Dzięki tym certyfikatom, możesz zastosować podłogi laminowane wszędzie tam gdzie chcesz stworzyć bezpieczne środowisko, w którym zawsze będziesz czuć się dobrze.

Panele opracowane z myślą o środowisku

Jako jedna z większych firm – BerryAlloc jest świadoma odpowiedzialności wobec środowiska. Do produkcji swoich paneli używa tylko drewna pochodzącego ze zrównoważonej uprawy lasów, co pozwoliło uzyskać podłogom laminowanym certyfikat ekologicznej produkcji PEFC.

Duży asortyment umożliwiający dopasowanie do indywidualnego stylu

Producent BerryAlloc tworzy panele laminowane w wielu różnych wzorach i kolorach, które możesz dopasować do niestandardowych wystrojów wnętrz. Dostępne są zarówno różne formaty jak i warianty wykończenia. Na przykład są panele z większą, a także z mniejszą krawędzią skosu. Pozwala to na dopasowywanie efektu optycznego podłogi. Możesz także określić wrażenia dotykowe, wybierając jeden z kilku wytłoczeń powierzchni.

Poniżej przedstawiamy 3 kolekcje – dopasowane do Twoich potrzeb.

Ocean – odporne panele laminowane w eleganckim stylu

Dla wymagających klientów, belgijska firma dostarczyła kolekcję Berry Alloc Ocean z powłoką HydroPlus. Dzięki temu panele są mniej wrażliwe na wilgoć, więc małe ilości cieczy nie powodują bezpośredniego odkształcenia materiału.

Panele laminowane są dostępne w 20 różnych wzorach, które oprócz standardowych stylizacji drewna i kamienia zawierają również warianty ze szlachetnym wzorem barokowym.

Prawie wszystkie wzory są dostępne bez wykończenia krawędzi lub ze skosami V4, a dzięki praktycznym wymiarom 1288mm x 190mm można je łatwo montować w pomieszczeniach.

Elastyczny wystrój wnętrz dzięki uniwersalnym podłogom Chateau

Pełen zakres opcji układania podłóg laminowanych otwiera dla Ciebie Berry Alloc Chateau. Jest to Laminat w poręcznym rozmiarze, a także wielu różnych wzorach pozwalający stworzyć niepowtarzalny wystrój wnętrza.

Jeden z popularniejszych stylów układania podłogi laminowanej Chateau to tkz. jodełka, co nadaje pomieszczeniu nietuzinkowy, ale i elegancki wygląd.

Zważywszy na zrównoważoną strukturę powierzchni – podłoga wygląda naturalnie i jest inspirowana lekkim połyskiem w wersjach o bogatych odcieniach brązu.

Glorious – deski laminowane o dużych rozmiarach

Panele Berry Alloc Glorious z pewnością przyciągną uwagę każdego oglądającego, z racji swojej imponującej długości - aż 2038 mm. Imponujący format jest podkreślony przez obwodową fazę krawędzi, która tworzy łatwe połączenie między poszczególnymi panelami.

Klasycznie rustykalny styl kolekcji powstaje dzięki strukturom na powierzchni i tworzy przytulną, a także luksusową atmosferę w pokojach. Dzięki różnym szerokościom można zastosować indywidualne aranżacje podłogi, co umożliwi dopasowanie jej do osobistego styl wystroju wnętrza.

Panele spełniające najwyższe wymagania – wysokociśnieniowy Laminat BerryAlloc HPL

Oprócz regularnego asortymentu, BerryAlloc oferuje również dwie wysokociśnieniowe kolekcje paneli laminowanych, identyfikowane skrótem „HPL”.

Są one wytwarzane przy użyciu specjalnego procesu, który wzmacnia wytrzymałość paneli podłogowych. W tym celu górna warstwa stworzona jest z kilku warstw papieru, które przedtem zostały zamoczone w żywicy i utwardzone. Dopiero po tym etapie połączenia warstwy wierzchnej z płytą nośną, może być stosowane wysokie ciśnienie i wysoka temperatura.

Złożony proces jest opłacalny, ponieważ podłogi laminowane mogą wytrzymać nawet największe obciążenia w sektorze komercyjnym. Dlatego są oznaczone, jako 34 klasa użyteczności – najwyższa w przestrzeni komercyjnej.

Obie kolekcje paneli HPL zawierają wiele wzorów, co czyni je nie tylko wytrzymałymi, ale też orginalnymi, z możliwościami zastosowania według indywidualnych preferencji.

BerryAlloc Orignal HPL jest zdecydowanie liderem, ponieważ oferuje aż 44 wzory do wyboru.

Ponadto zintegrowana izolacja akustyczna, wygłusza odgłosy kroków i możesz montować je od razu bez inwestowania czasu w wybór odpowiedniej podstawy pod panele.

Szybki montaż podłóg laminowanych dzięki systemowi CLICK

Jeśli planujesz położyć samodzielnie podłogę, która nie wymaga skomplikowanych narzędzi to z pewnością pokochasz laminat BerryAlloc. Niezależnie od powierzchni jest on zawsze wyposażony w system typu CLICK, który umożliwia montowanie paneli na kliknięcie bez użycia śrub lub kleju.

Jeżeli nie masz doświadczenia w kładzeniu podłóg powinieneś poradzić sobie z montażem laminatu. Z racji braku użycia kleju, podłoga laminowana jest gotowa do użycia, tuż po tym jak zostanie zainstalowana, bez potrzeby dodatkowych zabezpieczeń powierzchni jak lakierowanie.

Ponieważ panele laminowane doskonale przewodzą ciepło, można je łączyć również z ogrzewaniem podłogowym. Dzięki takiemu systemowi ogrzewania, Twoje codzienne życie, może stać się jeszcze wygodniejsze, a zimne stopy już Cię nie będą nękać!

Laminat BerryAlloc jest już dostępny w Naszym sklepie BRICOFLOR

Zamów swój laminat w Naszym sklepie internetowym i pozwól nam przekonać Cię do praktyczności i wiarygodności Naszych usług.

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na wystrój, nasza bezpłatna pomoc może Ci w tym pomóc. Dzięki temu możesz zamówić aż do 8 darmowych próbek i zobaczyć jak wygląda produkt i zdecydować w domowym zaciszu.

Gdy znajdziesz odpowiedni wariant, otrzymasz go po korzystnej cenie, dzięki Naszej gwarancji najlepszej ceny.

Chcesz zakupić większe ilości podłogi laminowanej? W takim przypadku kontakt z Nami może być dla Ciebie opłacalny, ponieważ przy większych zamówieniach możemy stworzyć dla Ciebie, indywidualną ofertę.

Możesz skontaktować się z nami za pomocą e-maila, tradycyjne dzwoniąc pod numer kontaktowy, a także szybko i prosto za pomocą formularza kontaktowego. Czekamy na Ciebie!

Plus icon czytaj więcej