SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Panele ścienne Ter Hürne - ekscytujące połączenie stylu i technicznej finezji

Ter Hürne to ekspert w dziedzinie podłóg jest pod każdym względem i profesjonalista w pokrewnych dziedzinach. …

czytaj więcej
1 - 20 z 125 Produkty

Różnorodne wzornictwo - panele ścienne ter Hürne dla każdego

Dzięki dużemu wyborowi 22 dekorów masz najlepszą szansę na realizację swojego indywidualnego projektu. Kolory i wzory można podzielić na dwie duże kategorie: Naturalne imitacje drewna i kamienia oraz jednobarwne wzory. Specjalny proces wielokrotnego druku tworzy szczególny efekt głębi i blasku dekorów ter Hürne. Do wyboru są harmonijne, lekkie modele, takie jak panele ścienne ter Hürne "F03a Uni crystal white" lub rustykalne i autentyczne wzory drewniane. Dostępna jest szeroka gama reprodukcji naturalnego drewna, począwszy od paneli ściennych ter Hürne "F01 Biały Jesion Alpejski", poprzez płyty dekoracyjne ter Hürne "F08 Szary platynowy dąb", aż po wyraziste płyty sufitowe ter Hürne "F21 Kremowa biel modrzewiowa". Lakierowane wykończenie szerokich płyt gwarantuje elegancki połysk, mat lub jedwabiście matowe wykończenie. Dzięki wodoodpornym właściwościom lakieru, panele ścienne ter Hürne idealnie nadają się do zastosowania w kuchni i łazience i nie wymagają dużej konserwacji.

Wysokiej jakości panele dekoracyjne

Konstrukcja paneli ter Hürne jest jednocześnie prosta i praktyczna. Powierzchnia produktu wykonana jest z wysokiej jakości papieru dekoracyjnego i posiada płytę nośną MDF jako stabilny i bezpieczny rdzeń. Deska ter Hürne jest dostępna w dwóch formatach, co pozwala na wizualne i funkcjonalne dopasowanie do każdej sytuacji w pomieszczeniu. W ten sposób kształt i szerokość deski mogą być wykorzystane do ustawienia różnych akcentów dla efektu panelu w obrębie powierzchni. Elementy okładzin ściennych są dostępne jako profile miękkie o szerokości 235 mm i długości 1250 i 2500 mm. Profil okrągły ma szerokość 196 mm i jest dostępny w rozmiarach 1250 mm, 2000 mm, 2500 mm i 3000 mm. Z tym profilem można wybrać pomiędzy 10 mm widoczną szczeliną dla specjalnych akcentów lub szczeliną zerową dla spokojnego ogólnego wyglądu. Współdziałanie dwóch warstw i ich ułożenie zapewnia panelom wysoką stabilność wymiarową. Dzięki obróbce krawędzi i różnym spoinom płyty ścienne ter Hürne są mniej podatne na wilgoć i zachowują swój kształt i kolor nawet pod wpływem silnego światła i ciepła.

Znakomite właściwości paneli dla Twojej przestrzeni życiowej

Nadaje się do stosowania w łazience i kuchni:

Wysokiej jakości podłoże z płyty MDF pozwala na montaż paneli dekoracyjnych ter Hürne w wilgotnych pomieszczeniach, takich jak kuchnia i łazienka. Jeśli panele ścienne są używane w wilgotnych pomieszczeniach, należy je regularnie wietrzyć. Dobra izolacja cieplna i dźwiękowa materiału i jego trudnopalność sprawiają, że panele te nadają się do stosowania za kominkiem lub piecem.

Nadaje się do instalacji z oświetleniem obszarach dla pięknej gry światła:

Wszystkie panele sufitowe ter Hürne nadają się do montażu lamp LED i halogenowych ze znakiem testowym MM. Są one zgodne z normą DIN VDE 0109 część 559 w zakresie odporności termicznej i kolorystycznej, co pozwala na łatwy montaż systemów oświetleniowych. Producent oferuje Państwu odpowiednie zestawy opraw oświetleniowych, oprawy LED i halogenowe reflektory punktowe niskiego napięcia, które można bez problemu zainstalować dzięki prostemu systemowi wtykowemu.

Oprawa świetlna i łatwość pielęgnacji

Panele ścienne ter Hürne są owinięte w wysokiej jakości papier dekoracyjny i zostały przetestowane na poziomie 6 na skali wełny. Oznacza to, że spełniają one standard "światłotrwałości". Ponadto papier dekoracyjny ma powierzchnię, którą można przetrzeć wilgotną ściereczką dla łatwej konserwacji oraz odporną na zarysowania i trwałą ochronę powierzchni.

Panele na ścianęTer Hürne - korzyść dla Ciebie i środowiska naturalnego

Jakość "Made in Germany" obejmuje nie tylko wysokiej jakości materiały i pierwszorzędne wykonanie, ale także najwyższe standardy estetyki i zdrowego stylu życia. Jeśli więc ekologiczna produkcja paneli ściennych jest dla Państwa kryterium wyboru, możecie Państwo bez wahania wybrać panele ter Hürne. Firma docenia drewno jako naturalny materiał i dlatego do swoich produktów wykorzystuje wyłącznie drewno pochodzące ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Ponadto, płyty nośne paneli są wolne od PCV, chloru i środków do konserwacji drewna i są testowane na E1.

Łatwy i szybki montaż

Panele ścienne i sufitowe ter Hürne montuje się szybko i łatwo na konstrukcji nośnej dzięki sprawdzonej zasadzie "pióro-wpust". Nie musi tego robić fachowiec, ponieważ do układania paneli ściennych nie są potrzebne żadne specjalne narzędzia ani dogłębna wiedza techniczna. W przypadku tego połączenia wtykowego po jednej stronie panelu znajduje się wyfrezowane wgłębienie (rowek), które łączy się pozytywnie z piórem. W zależności od rodzaju profilu, poszczególne panele są dodatkowo przykręcane za pomocą dostarczonych wkrętów lub mocowane za pomocą klipsów mocujących. W naszym sklepie internetowym można również znaleźć pasujące akcesoria marki ter Hürne.

Do wykonania konstrukcji nośnej zaleca się stosowanie łat dachowych struganych i prostych o maksymalnej wilgotności drewna 10% i minimalnym przekroju 25 x 50 mm. Dzięki panelom ściennym ter Hürne można w kilku prostych krokach stworzyć stylową, bezpieczną i przytulną atmosferę bez konieczności przeprowadzania większych prac remontowych!

Kup panele ścienne w naszym sklepie internetowym BRICOFLOR!

Dzięki gustownym i jakościowo cennym panelom renomowanych ekspertów, decydują się Państwo na pokrycie ścian i sufitów w swoich pomieszczeniach, które dzięki niemu każdego dnia na nowo Państwa zainspiruje. W naszym sklepie internetowym BRICOFLOR możesz przekonać się, że jest to duży sklep internetowy. Kiedy złożysz zamówienie, skorzystasz również z naszych pomocnych usług, które uprzyjemnią Ci zakupy! Na przykład, dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny, zawsze otrzymają Państwo wszystkie możliwe panele ścienne w korzystnej cenie. Jeśli kiedykolwiek będziesz musiał się różnić pomiędzy kilkoma próbkami, nasza usługa próbek może pomóc: Wybierz do ośmiu dekorów, a my wyślemy próbki do Ciebie wygodnie w domu. Więc możesz spokojnie podjąć decyzję po osobistej kontroli produktów. Jeśli chcesz pokryć większe powierzchnie i potrzebujesz większych ilości produktów, możemy nawet przygotować dla Ciebie indywidualną ofertę! Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, pocztą elektroniczną lub za pomocą formularza kontaktowego. Nasz kompetentny zespół serwisowy jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8:00 do 20:00 i chętnie pomoże Państwu w znalezieniu właściwego rozwiązania dla Państwa projektu.

Z niecierpliwością czekamy na wiadomość od Państwa!

Plus icon czytaj więcej