SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Forbo Marmoleum Click – ekologiczne i praktyczne!

Odkryj Forbo Marmoleum Click - ekologiczne podłogi BIO, które zachwycą Cię estetyką i solidną konstrukcją. Dostępne…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

1 - 0 z 0 Produkty

Wykonane aż w 95% z surowców odnawialnych, które są jednocześnie w 100% biodegradowalne, podłoga Forbo Marmoleum jest w 43% wykonana z materiałów z recyklingu, dlatego też jest niezwykle przyjazna dla naszego środowiska! Materiały, o których mowa to w dużej mierze: olej lniany, żywica, mączka drzewna, wapno i różne pigmenty barwiące. Producent Forbo czerpie energię ze źródeł odnawialnych i ogólnie utrzymuje zużycie niezbędnych do produkcji zasobów na niskim poziomie.

Naturalnie wyglądające podłogi, które są przyjazne środowisku!

Kolekcja międzynarodowego producenta Forbo jest zgodna z nazwą naturalnej podłogi i jest dostępna w 23 różnych kolorach i wzorach. Oprócz ostrożnego doboru odpowiednich materiałów, ekologiczna wykładzina podłogowa ma naturalny wygląd, który jawi się w postaci różnorodnego wyglądu drewna i kamienia. Na przykład w projektach Pacific Beaches lub Trace of Nature otrzymujesz wydłużone, drewniane ziarno lub przeciwnie: drobniejsze ziarno w modelach Silver Shadow lub Volcanic Ash. Aby uzyskać jeszcze więcej kolorów, podłoga na bazie linoleum dostępna jest również w najbardziej kolorowych wariantach, takich jak zielony, niebieski, żółty lub czerwony. Przy odporności na światło na poziomie 6, te kolory i wzory wytrzymają przez długi czas bez blaknięcia pod wpływem promieni słonecznych lub UV. W kolekcji Modular otrzymasz te i wiele innych wzorów w różnych formatach, które mogą się różnić w zależności od koloru. Masz więc trzy wzory w formacie 30x90 cm, kolejne osiem w rozmiarze 30x30 cm, a pozostałe 12 w wymiarach 30x30 cm lub 30x60 cm. Organiczne podłogi Forbo odtwarzają autentycznie wydłużone drewniane deski lub poręczne płytki ceramiczne, zapewniając estetyczny projekt wnętrz z pożądanymi właściwościami.

Co jeszcze musisz wiedzieć o ekologicznym linoleum?

Oprócz estetyki i funkcji przyjaznych dla środowiska, ta naturalna podłoga jest szczególnie przekonująca dzięki solidnej konstrukcji i wysokiej jakości. Innowacyjna obróbka powierzchniowa Topshield² znacznie uprości proces konserwacji i dbania o podłogę ekologiczną, jednocześnie ją chroniąc. Linoleum jest odporne na niektóre bakterie, a zatem ma pozytywny wpływ na Twoje zdrowie. Dodatkowo, wbudowana warstwa korka tłumi dźwięki uderzeń nawet o 17 dB, zapewniając przyjemniejsze środowisko pracy i życia w całym pomieszczeniu. Nadaje się także w pokojach z meblami na kółkach, zatem bez problemu możesz ją zamontować w biurze lub gabinecie. Rozcieńczone kwasy, oleje lub tłuszcze nie wywołują widocznych zmian na podłodze BIO. Zgodnie z dyrektywami UE, ekologiczna wykładzina podłogowa jest zgodna z klasą ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1. Jest to zatem produkt trudnopalny i na wypadek pożaru, nie powoduje zadymienia. Oprócz niskiej palności, niski opór cieplny i przewodność cieplna sprawiają, że ta naturalna podłoga jest doskonałym produktem w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym.

Podłogi BIO Forbo Marmoleum są także bezpieczne dzięki właściwościom antypoślizgowym

Jedną z najważniejszych cech, jakie musi posiadać podłoga, czy to w domu, czy w pracy, jest bezpieczeństwo! Jego poziom można zmierzyć i sklasyfikować zgodnie z DIN 51130. W przypadku tej kolekcji jest to wartość R9, która oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa. R9 jest odpowiedni dla codziennych wymaganiami ruchu i zapobiega poślizgnięciu się na powierzchni.

Jak zamontować nowe linoleum Forbo?

Na koniec, aby rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości, pragniemy przedstawić Ci prosty i innowacyjny sposób montażu, który możesz zastosować w przypadku kolekcji linoleum Forbo Marmoleum. Ta bezbłędna pod względem technicznym podłoga BIO może być układana bardzo łatwo, dzięki czemu możesz cieszyć się nową powierzchnią bez większego wysiłku. Zanim jednak zaczniesz, powinieneś najpierw pozwolić Marmoleum Click się zaaklimatyzować przez co najmniej 48 godzin w pomieszczeniu, gdzie będzie układana. Oprócz dalszych instrukcji, które można znaleźć w instrukcjach producenta, pamiętaj o przygotowaniu twardej, poziomej i czystej powierzchni. W celu montażu wystarczy połączyć poszczególne deski lub płytki z praktycznym systemem click.

Zamów wyjątkowe podłogi Forbo Marmoleum Click w sklepie BRICOFLOR

Tak samo proste jak instalacja Forbo Marmoleum Click jest zamówienie produktu u nas! Kupowanie w BRICOFLOR ma wiele zalet. Na przykład, skorzystaj z naszej gwarancji najlepszej ceny, aby otrzymać produkt w najkorzystniejszej ofercie online. Czy znasz już naszą bezpłatną usługę próbek? Zamów bezpłatną próbkę Twojej przyszłej podłogi BIO, aby podjąć najlepszą decyzję. Dzięki temu możesz mieć 100% pewności, że będziesz zadowolony z zamówionego produktu. W przypadku większych zamówień nasz dział ofert może również przygotować indywidualną ofertę, która jest dokładnie dopasowana do Ciebie! Możesz do nas w każdej chwili lub napisać, korzystając z naszego praktycznego formularza kontaktowego! Czekamy na Ciebie!

✓ Forbo Marmoleum Click w najlepszej cenie  

✓ Darmowe próbki   

✓ Indywidualne oferta

Plus icon czytaj więcej