SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Wszechstronny laminat Tarkett od grupy Laminatepark

Od ponad 125 lat firma dostarcza zintegrowane rozwiązania podłogowe dla swoich klientów i partnerów z całego…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

1 - 0 z 0 Produkty

Wysoką pozycję na rynku umożliwia Tarkett LaminatePark - nieograniczony wgląd w nawet najbardziej indywidualne i wygórowane wymagania w zakresie kreatywnego projektowania i funkcjonalności technicznej produktów. Katalog firmy zawiera różnorodne rodzaje podłóg, w zależności od przeznaczenia i własnej koncepcji, każdy znajdzie coś dla siebie. Niewiarygodne homogeniczne i heterogeniczne wykładziny PCV, sprawdzone linoleum, nowoczesne podłogi, łatwy do dopasowania winyl, laminat i drewniane podłogi, nawierzchnie sportowe i murawa – wszystkie te produkty znajdują się w katalogu Tarkett.

Ogromne doświadczenie wpłynęło na świadome dążenie do produkcji podłóg w zgodzie z naturą. Tarkett stara się nieustannie ulepszać jakość w stosunku do ceny oferowanych produktów, tak by klienci na całym świecie byli usatysfakcjonowani.

Laminat dopasowany do Twoich potrzeb

Projektując swoje zintegrowane rozwiązania podłogowe, Tarkett stara się w pełni zaspokoić indywidualne potrzeby swoich nabywców. Wszystkie te możliwości są unikalne i stanowią istotny wkład w poprawę jakości życia każdego klienta - w domu, w pracy lub w sektorze rozrywki. Podczas gdy właściciele nieruchomości w sektorze komercyjnym o wysokiej wydajności cieszą się szybkim zwrotem inwestycji, jaką jest zakup dobrze sprawującego się laminatu, prywatni użytkownicy mogą liczyć na wysoki komfort, dobre samopoczucie i bezpieczeństwo przy równocześnie zachowanej, przyjaznej atmosferze. Dzięki szerokiej ofercie produktów Tarkett LaminatePark dostarcza swoim nabywcom na całym świecie niezrównane doznania. Czy to w publicznych czy w sportowych obiektach, komercyjnych czy też prywatnych, niezależnie czy jest to nowy obiekt czy budynek modernizowany - użycie laminatów Tarkett gwarantuje przyjazne dla środowiska i funkcjonalne produkty, dzięki którym Twój projekt odniesie wielki sukces.

Panele laminowane Tarkett to produkt z najwyższej półki

Europejski lider rynku Tarkett projektuje w swoich laboratoriach niestrudzenie nowe, ultra-wytrzymałe i łatwe w użyciu laminaty, które są proste w utrzymaniu i nie wymagają specjalnej pielęgnacji w porównaniu z produktami dostępnymi na rynku. Używając paneli laminowanych Tarkett, otrzymasz bardzo wysoka jakość w konkurencyjnej cenie, dzięki temu będziesz zadowolony z zakupu.

Panele laminowane Tarkett rozbudzą twoje wszystkie zmysły

Podłogi takie jak laminat Tarkett, zostały zaprojektowane tak, żeby oddziaływać ze wszystkimi Twoimi zmysłami, potęgując uczucie komfortu i wysokiej jakości na długo. Różnorodne odcienie i wzory tej powierzchni są doskonałym wyborem pod wzglądem wizualnym jak i funkcjonalnym.

Ochrona środowiska ma dla Ciebie ogromne znaczenie? Laminaty Tarkett rozwieją Twoje obawy

Dział rozwoju firmy Tarkett nieustannie poszukuje innowacyjnych i opłacalnych sposobów na zwiększenie użycia materiałów pochodzących z recyklingu podczas produkcji laminatów. Jednocześnie firma ciągle pracuje na tym by zmniejszyć ilości odpadów wytwarzanych podczas produkcji podłóg, a tym samym marnowania zasobów.

Tarkett dba o Twoje bezpieczeństwo

Zapobiegając ślizganiu, które może mieć bardzo niebezpieczne dla zdrowia i życia skutki, firma korzysta z systemu zabezpieczeń tym samym dając dodatkowa ochronę antystatyczną.  Laminaty posiadają niską emisję VOC , dzięki czemu możesz cieszyć się świeżym i czystym powietrzem w pomieszczeniach.  Nieskomplikowany sposób czyszczenia i pielęgnacji przyczynia się do zmniejszenia ilości zużywanej wody, środków chemicznych i elektryczności co pozwoliło producentom na zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko jaki wywiera produkcja podłóg. Wybierając laminat Tarkiett, możesz być pewien, że dobro przyrody postawione jest na pierwszym miejscu.

W ofercie Bricoflor dostępna jest szeroka gama produktów Tarkett

Firma Tarkett znana jest na całym świecie. Posiada około 12.000 pracowników w 34 różnych lokalizacjach. Podłogi grupy są dostępne i sprzedawane w ponad 100 krajach na duża skalę, którą orientacyjnie wynosi ponad 1,3 miliona metrów kwadratowych podłogi sprzedanej dziennie. Nic dziwnego, że BRICOFLOR zdecydował się włączyć do swojej oferty praktyczne i innowacyjne podłogi laminowane Tarkett. Ponadto to duży producent (obecny od ponad 125 lat w branży), który zawsze szuka sposobów, aby zaoferować swoim klientom najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla projektów i remontów, a więc dzieli z nami wspólny cel: satysfakcję klientów!  Chcemy, więc zaproponować Ci odwiedzenie naszego sklepu abyśmy mogli wprowadzić Cię do fascynujących kolekcji laminowanych Tarkett, które można od razu zakupić w naszym sklepie online. Wszystkie charakteryzują się unikalną estetyką i wzornictwem, których atrakcyjny wygląd osiąga się dzięki inspirującym projektom i wykończeniem powierzchni.

Zamów laminat Tarkett w naszym sklepie online!

Gwarancja najlepszej ceny, darmowe próbki produktów oraz dogodna obsługa klienta przez formularz kontaktowy, e-mail lub telefon czeka na Ciebie w Bricoflor. Odwiedź nasz sklep i zakochaj się w tysiącach dekorów, od których dzieli cię tylko kilka kliknięć. Jeżeli planujesz większe zakupy to skontaktuj się z nami a my postaramy się ułożyć dla Ciebie indywidualna ofertę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. Do zobaczenia!

Plus icon czytaj więcej