SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Podłoga korkowa - naturalne, piękne i ekologiczne rozwiązanie dla Twojego domu

Naturalny korek pochodzi z Portugalii, a wykonana z niego podłoga przyczynia się do ochrony środowiska. W większości przyp…

czytaj więcej
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
1 - 20 z 46 Produkty

Podłoga korkowa - co czyni ją tak wyjątkową

Podłoga z korka staje się coraz bardziej popularna i jest stosowana w coraz większej liczbie pomieszczeń w całym domu. Jest dostępna zarówno w wersji naturalnego wyglądu korka oraz realistyczniej imitacji naturalnego drewna. Wiele oferowanych przez nas produktów jest wyposażonych w nowatorski system klick, który umożliwia łączenie płyt przy użyciu niewielkiego wysiłku poprzez klikanie, aż do uzyskania równej powierzchni podłogi. Ponieważ układanie podłóg z systemem klick nie wymaga klejenia, możliwe jest wyzwolenie poszczególnych desek z powierzchni i ich wymiana w razie potrzeby. Ponadto podłogi korkowe podlegają całkowitemu recyklingowi ze względu na produkcję z materiałów naturalnych, a tym samym przyczyniają się do ochrony środowiska.

Doskonały wybór wysokojakościowych podłóg korkowych dla każdegoobszaru zastosowania

Dzięki nowoczesnej technologii na rynku dostępne są podłogi z korka w różnych klasach zastosowania. W zależności od potrzeb projektu mogą być instalowane zarówno w pomieszczeniach komercyjnych, jak i mieszkalnych. Powoduje to wiele możliwości zastosowań w różnych obszarach, ponieważ podłogi korkowe nadają się nie tylko do zastosowania w  pomieszczeniach mieszkalnych, ale są także przygotowane do instalacji w mniejszych i większych biurach, butikach i domach towarowych. Szeroka gama innowacyjnych podłóg oferuje właściwą odpowiedź dla każdego obszaru zastosowania, smaku i stylu umeblowania.

Atrakcyjne wzory podłóg z korka w różnych kolorach

Korek prezentuje się w różnych wzorach i kolorach. Klasyczny korkowy wzór jest dostępny w różnych odcieniach słojów i kolorach, od chłodniejszych po cieplejsze. Możesz więc wybierać spośród wielu różnych faktur powierzchni, które będą najlepiej dopasowane do twoich potrzeb. W ten sam sposób dostępne są wzory imitujące drewno lub kamień. Warstwa wolnego od zanieczyszczeń winylu, która zawiera odpowiedni wzór, jest nakładana na rdzeń korka. Ponadto wiele desek powstaje poprzez zsynchronizowane wytłaczanie, dzięki czemu trudno je odróżnić od oryginalnych materiałów naturalnych. Dzięki temu stanowią cenną alternatywę dla konwencjonalnych podłóg winylowych. Dostępna jest szeroka gama wzorów, które mają coś dla każdego: w tym rustykalny wzór dębu i sosny lub miękkie i przyjazne wzory, które zadowolą twoje oczy.

Jasny i ciemny wygląd podłogi pomaga zmienić każdy pokój w prawdziwą oazę dobrego samopoczucia w fantazyjnym stylu, który jest trudny do osiągnięcia używając tylko klasycznych dekoracyjnych rozwiązań.

Uszczelka podłogowa z korka - właściwy wybór dla Twojej podłogi z korka

Klasyczna podłoga korkowa, która nie imituje wyglądu drewna lub kamienia jest zwykle uszczelniona. Różni producenci zwykle oferują wstępnie uszczelnione podłogi z korka, ale na przykład w kolekcji Corknatura z Cortex masz możliwość samodzielnego uszczelnienia podłogi z korka, abyś mógł dostosować preferowany uszczelniacz.

Przed uszczelnieniem ważne jest oczyszczenie podłogi z kurzu i brudu. Następnie nałóż specjalny lakier, który zapewni poprawne uszczelnienie. Ważne jest, aby używać farby korkowej, aby dopasowała się ona do elastyczności materiału i nie rozerwała. Zastosuj wałek uszczelniający. W zależności od uszczelniacza możesz nałożyć kolejną warstwę następnego dnia, a trzecią 24 godziny później.

Generalnie, w zależności od właściwości farby, 48 godzin po ostatnim uszczelnieniu można ponownie używać pomieszczenia.

Niezrównana Jakość od najlepszych producentów podłóg korkowych

Każda podłoga jest tak dobra, jak producent, który ją tworzy. Na szczęście mamy najszerszy wybór producentów wysokiej jakości, aby zapewnić Ci szereg opcji spełniających Twoje osobiste potrzeby. Poniżej przedstawiamy marki, które dostarczają najlepsze podłogi z korka!

Cortex - Inspirujące modele podłóg korkowych, które zamontujesz z łatwością

Cortex to rodzinna firma założona w Norymberdze, która specjalizuje się w technologii produkcji podłóg korkowych z ponad 30-letnim doświadczeniem. Podłogi wyposażone w technologię Corktech spełnia wszystkie najnowsze standardy branży podłóg z korka. Podłogi korkowe Cortex charakteryzują się najwyższymi standardami jakości, które są kontrolowane przez regularne wewnętrzne i zewnętrzne kontrole jakości i dokumentowane z bardzo dobrymi wynikami. Wszystkie pokrycia podłogowe Cortex uzyskały ogólną aprobatę budowlaną DiBt. Kolekcja Cortex Aquanatura charakteryzuje się niską wysokością konstrukcyjną i absolutną wodoodpornością. Corknatura to reprezentant marki o naturalnym wyglądzie korka, który sprawi, że poczujesz naturę w swoim domu. Kolekcje Veranatura i Vinatura są idealnymi towarzyszami na co dzień, których trudno odróżnić od prawdziwego parkietu ze względu na ich naturalistyczny wygląd drewna. Wszechstronne kolekcje Cortex mają coś na każde gusta!

Kup podłogę korkową za najlepszą cenę w sklepie internetowym BRICOFLOR!

W naszym sklepie internetowym można teraz znaleźć wysokiej jakości podłogi z korka. Jedną z naszych usług jest gwarancja najniższej ceny, co oznacza że u nas kupisz dany produkt najtaniej w Internecie! Po prostu zapoznaj się z naszą ofertą i daj się zainspirować wieloma różnymi modelami i kolorami! Jeżeli nadal nie jesteś przekonany, czy wybrany przez Ciebie produkt spełni wszystkie Twoje wszystkie oczekiwania? Nie martw się, ponieważ oferujemy także usługę próbek, z której korzystając możesz zamówić nawet 8 różnych próbek podłóg! Ale to jeszcze nie wszystko!  Jeżeli planujesz złożyć duże zamówienie, nie zawahaj się napisać do naszego zespołu, aby otrzymać ofertę indywidualną. Skontaktuj się z nami przez kontakt telefoniczny, email lub formularz kontaktowy. Czekamy na Ciebie!

Plus icon czytaj więcej