BRICO FRIDAY: Skorzystaj dziś z 5% zniżki na cały asortyment * z kodem 'BRICONOV21'! * z wyjątkiem produktów marki Tretford
Porada eksperta
0 61 660 15 09
Pon-pt: 08:30 - 16:30

FORBO DESKTOP LINOLEUM – WYJĄTKOWY WYGLĄD POWIERZCHNI DLA NOWOCZESNEGO WZORNICTWA

Wednesday, May 5, 2021


Forbo Linoleum zainspiruje Cię nowym, innowacyjnym zdobieniem wszystkich powierzchni meblowych.  W kilku prostych krokach możesz nałożyć aksamitny materiał na dowolny rodzaj powierzchni i stworzyć indywidualny wzór.

OD MAJSTERKOWICZA DO PROFESJONALNEGO PROJEKTANTA - FORBO DESKTOP

Chcesz urządzić swój dom w nowy sposób? W takim razie Forbo ma dla Ciebie świetne rozwiązanie! Dzięki Forbo Desktop Linoleum możesz sam zostać projektantem i wdrożyć eleganckie akcenty.

W tym artykule dowiesz się jak ten praktyczny materiał można wykorzystać na różnych powierzchniach.  Po pierwsze możesz przekształcić swój stare biurko lub stół w jadalni, zużyte fronty kuchenne lub szafkę w ekskluzywny - jedyny w swoim rodzaju przedmiot. Po drugie, dzięki uniwersalnym zaletom technicznym, nie tylko pod względem wizualnym korzystasz z futurystycznego materiału, ale także cieszysz się jego niesamowitą funkcjonalnością.

REWOLUCYJNE LINOLEUM WYKORZYSTANE W NOWY SPOSÓB - FORBOS MULTI-TALENT

Nalezy powiedzieć, że linoleum jest klasycznie wykorzystywane jako wykładzina podłogowa, Jednkaże, Forbo Desktop jest niesamowicie wszechstronnym produktem. Specjalnie opracowany do wykorzystania na Twoich meblach, zapewnia powłokę na różnorodnych powierzchniach.

Forbo Desktop Linoleum możesz użyć  w wielu miejscach przeznaczonych do siedzenia. Co ważne,  w przeciwieństwie do linoleum dostępnego na rynku, ma podkład papierowy, co znacznie ułatwia pracę.

FORBO DESKTOP LINOLEUM - NIEZLICZONE MOŻLIWOŚCI WYKORZYSTANIA

Dodatkowo, Forbo Desktop Linoleum może być wykorzystany w bardzo szerokim zakresie. Podczas gdy blaty stołów mogą być w sposób szczególny podkreślone tym materiałem, można go również analogicznie zastosować w przypadku siedzeń.  Linoleum na biurko może nadać zupełnie inny wygląd różnorodnym powierzchniom.

Co więcej, prosta aplikacja umożliwia aplikację Forbo Desktop nawet na zakrzywionych powierzchniach. Dzięki doskonałej elastyczności, możesz zastosować ten praktyczny materiał również do zaokrąglonych mebli i w pełni wykorzystać swoje zdolności twórcze.

Na przykład możesz osiągnąć znakomite rezultaty, mocując go do biurek, szafek, a nawet włączników światła. Co więcej, w obszarach komercyjnych Forbo Desktop pomaga stworzyć unikalny wzór .  Wnętrza zyskują wyraźnie rozpoznawalny wzór dzięki zastosowaniu rewolucyjnego materiału . Możesz nadać tym samym wnętrzu Twojej restauracji czy kawiarni spójny charakter.

DOSKONAŁE PRZESTRZENIE Z LINOLEUM - INDYWIDUALNE MOŻLIWOŚCI PROJEKTOWE

Niepowtarzalny wygląd Forbo Desktop Linoleum wielokrotnie poszerza możliwości aranżacji wnętrz. Bogata paleta kolorów pozwala na uwydatnienie i indywidualne podkreślenie wnętrza. Dzięki około 21 kolorom dostępnym w naszej ofercie, nie ma ograniczeń dla Twojej kreatywności.

Oprócz klasycznej odsłony eleganckich odcieni szarości i beżu, zakres kolorystyczny Forbo Desktop obejmuje również sześć świeżych odcieni. Pomiędzy delikatną zielenią limonki i ciemnym bordo znajdziesz również wyraźny turkus i delikatny róż. Jeśli chcesz dodać swoim meblom jeszcze więcej dynamiki, możesz wybrać dogodną opcję spośród czterech mocniejszych tonacji kolorystycznych.

FORBO DESKTOP - DOSKONAŁE ZALETY TECHNICZNE ASEM PRODUKTU

Forbo Desktop Linoleum posiada również zalety techniczne. Połączenie właściwości estetycznych i funkcjonalnych dopełnia produkt w idealny sposób. Doskonałe właściwości są widoczne nie tylko dzięki jedwabistej matowej powierzchni, ale przyjemnemu uczuciu ciepła na Twojej skórze. Linoleum idealnie dopasowuje się do temperatury otoczenia.  Zastosowane na siedzisku tworzy miękką i równomierną powierzchnię.

Ponadto linoleum przeznaczone do mebli ma z natury charakter antystatyczny. Oznacza to, że materiał nie wymaga obróbki chemicznej. Ulepsza to komfort pomieszczenia. Całkowita grubość wynosi 2.0 mm. Materiał jest wytrzymały, i elastyczny. Fabryczne wykończenie chroni materiał przed zarysowaniami i uszkodzeniami w wyniku ścierania.  Możesz cieszyć się równomiernie piękną powierzchnią nawet po dłuższym czasie.

WIĘCEJ CZASU NA ULUBIONE ZAJĘCIA - PIELĘGNACJA I CZYSZCZENIE W MGNIENIU OKA

Podczas gdy pielęgnacja drewna zajmuje dużo czasu, czyszczenie Linoleum Forbo Desktop zajmuje kilka minut. Odciski palców są praktycznie niewidoczne. Antystatyczna powierzchnia sprawia również, że prawie nie osadza się na niej kurz. Jest to ogromnym ułatwieniem w zakresie konserwacji i higieny. Brud można łatwo usunąć wilgotną szmatką. W przypadku poważniejszych plam można również użyć prostego neutralnego środka czyszczącego.

MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE - ZASTOSOWANIE FORBO DESKTOP LINOLEUM

Dzięki swoim elastycznym właściwościom Forbo Desktop można mocować do naturalnych kształtów. Równie łatwo można je obrabiać zarówno ręcznie, jak i mechanicznie. Forbo Desktop można trwale przymocować do wszystkich dostępnych na rynku powierzchni. Między innymi do MDF, płyty wiórowej lub sklejki.

Ponieważ sklejanie dwóch różnych materiałów może czasami prowadzić do naprężeń między materiałami, zaleca się użycie odpowiedniego podkładu. Może to być na przykład fornir, folia lub impregnowany papier.

Po nałożeniu materiału na podłoże, linoleum Forbo Desktop można docisnąć do przedmiotu za pomocą ręcznego wałka dociskowego. Po zaschnięciu kleju, można go ciąć, frezować, piłować lub trzeć do upragnionego kształtu.  Zabezpiecza to  krawędzie materiału.  Ponadto można,  zastosować ochraniacz krawędzi. Odpowiednie materiały obejmują multipleks lub metal.

DOKŁADNE PRZYGOTOWANIE DLA OPTYMALNYCH WYNIKÓW

Aby zagwarantować idealną aplikację, Linoleum Forbo Desktop pnależy przechowywać w warunkach suchych i pionowej pozycji po dostarczeniu rolki. Z drugiej strony, jeśli Twój produkt został już przycięty na wymiar, panel powinien być przechowywany poziomo,. Aklimatyzacja w temperaturze pokojowej umożliwi wtedy łatwą obróbkę produktu. W przypadku bardzo chłonnych podłoży zaleca się również wcześniejsze nałożenie odpowiedniego preparatu gruntującego.

ZRÓWNOWAŻONE ZDOBIENIE WNĘTRZA - LINOLEUM OD FORBO PRZYJAZNE ŚRODOWISKU

Jako jeden z wiodących producentów, przyjazność dla środowiska produkcji produktów jest bardzo ważna. Forbo Desktop Linoleum jest wytwarzane wyłącznie z surowców odnawialnych. Oprócz oleju lnianego zawiera żywice oraz mączkę drzewną i wapienną. Ponadto szeroką gamę kolorów gwarantują również naturalne pigmenty, które są przyjazne dla środowiska.

ODDYCHAJ ŁATWO - ZDROWE WARUNKI ŻYCIA DZIĘKI FORBO DESKTOP LINOLEUM

Zrównoważony materiał poprawia również klimat w pomieszczeniu. Podczas gdy niektóre produkty wytwarzają szkodliwe opary, Forbo Desktop przyczynia się do zdrowego stylu życia. Oznacza to, że możesz  używać linoleum w bardziej wrażliwych przestrzeniach.  Na pzykład w pokojach dziecięcych lub sypialniach. Stwórz przyjemniejszą atmosferę w pomieszczeniu, dbając o rodzinę i środowisko!

FORBO DESKTOP LINOLEUM - ODKRYJ UNIWERSALNY TALENT W BRICOFLOR!

Jeśli nie możesz się doczekać upiększenia swoich mebli, to doskonała okazja by zapoznać się z bogatą ofertą Forbo Desktop Linoleum w naszym sklepie internetowym BRICOFLOR. Jeśli masz dodatkowe pytania lub uwagi, nie wahaj się skontaktować z nami. Nasi pracownicy dostępni są mailowo, telefonicznie lub wygodnie za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.

Na życzenie klienta przy zakupie większych ilości, przedstawimy indywidualnie dobraną ofertę. Odkryj liczne możliwości Forbo Desktop Linoleum, teraz z BRICOFLOR!

Powrót do postów