BRICO FRIDAY: Skorzystaj dziś z 5% zniżki na cały asortyment * z kodem 'BRICONOV21'! * z wyjątkiem produktów marki Tretford
Porada eksperta
0 61 660 15 09
Pon-pt: 08:30 - 16:30

Idealny kolor podłogi do Twoich pomieszczeń

Tuesday, March 30, 2021

Chcesz przeprowadzić remont w swoich pomieszczeniach, ale nie wiesz od czego zacząć? Wybór wysokiej jakości podłogi to jeden z najważniejszych kroków prowadzących do idealnej zmiany i stworzenia imponującej przestrzeni!

Dlatego zespół BRICOFLOR przygotował dla Ciebie idealny plan, abyś mógł zdecydować, jaki odcień podłogi będzie pasował do Twoich ścian, a przede wszystkim do Twojej osobowości.

GERFLOR SENSO CLIC PREMIUM „0835 CLEVELAND GREY”

Należy pamiętać, że przed wybraniem idealnego koloru Twoich nowoczesnych podłóg trzeba mieć na uwadze kilka kwestii:

o Umeblowanie: Jeśli Twoje meble są w jasnych kolorach, jasna podłoga sprawi wrażenie zimnej, nudnej i płaskiej przestrzeni w Twoim domu.

o Oświetlenie pomieszczeń: czy wpada dużo światła przez okna? Jeśli tak, powinieneś poszukać ciemnej podłogi, aby uzyskać optymalny i estetyczny wygląd.

o Wielkość pomieszczeń: to podstawa przy określaniu odcienia podłóg, aby ich nie pomniejszać, ani też nie powiększać.

o Kolor ścian: głębia koloru i wysokość ścian muszą być w harmonii z kolorem podłóg, aby jak najlepiej ją wykorzystać.

TARKETT ID INSPIRATION 40 "POLISHED CONCRETE MEDIUM GREY"

NIEOGRANICZONA ILOŚĆ KOLORÓW NA KAŻDY GUST

Istnieje niesamowita różnorodność możliwości wykończeń oraz dostępnych kolorów przyjaznych dla podłogi. Przede wszystkim musimy zdecydować jak chcemy, by nasze pokoje wyglądały - tak by były w pełni zsynchronizowane z naszymi meblami oraz stylem.

Warto wspomnieć, że każdy kolor podłogi ma swoisty urok i znacząco wpłynie na wygląd naszej nowej przestrzeni osobistej.

GERFLOR SENSO CLIC 30 "1029 STREETY DARK"

PODŁOGA LAMINOWANA W KOLORZE BEŻOWYM LUB BIAŁYM

Biały lub beżowy kolor zarówno ścian, jak i podłóg winylowych jest w stanie optycznie powiększyć najmniejsze pomieszczeia, dodając im również optycznie więcej światła i nieporównywalnego poczucia spokoju. Tutaj jedyną wadą jest fakt, że może też nadać zimnego wyglądu, a brud może stać się bardziej widoczny.

Nie musisz jednak martwić się o chłodny wygląd pokoju - wystarczy dopasować ją do atrakcyjnych kolorów ścian lub skontrastować z meblami w mocnych i efektownych odcieniach, aby uzyskać idealną równowagę.

QUICK-STEP LIVYN PULSE CLICK PLUS "SEA BREEZE OAK LIGHT PUCP40079"

Pokrycia podłogowe laminowane

Szara podłoga laminowana jest idealna do wszystkich typów pomieszczeń: dodaje im stylu oraz elegancji. Po prostu połącz ją z dowolnymi odcieniem fioletu lub beżowymi meblami, aby stworzyć przestrzeń pełną nowoczesnego charakteru i komfortu.

GERFLOR SENSO CLIC PREMIUM „0937 GOTHA MEDIUM”

PODŁOGA LAMINOWANA CZARNA LUB BRĄZOWA

Czarne lub ciemne podłogi dodadzą luskusowego wyglądu Twoim pomieszczeniom. Przy ciemnych kolorach musimy jednak uważać: w przeciwieństwie do jasnych podłóg mogą stworzyć przestrzeń, która wygląda na pomniejszoną optycznie, ale jednocześnie bardziej intymną.

QUICK-STEP ARTE "UF1155 VERSAILLES LIGHT" 

QUICK-STEP LIVYN AMBIENT CLICK „BLACK SLATE AMCL40035”

Jeśli chcesz stworzyć elegancką i oryginalną atmosferę, użyj ciemnej podłogi, aby nadać kontrastu dla białych mebli i beżowego odcienia farby do ścian ... Wszyscy Twoi goście będą pod wrażeniem!

PODŁOGI DREWNIANE I DĘBOWE

Jeśli Twój styl jest bardziej rustykalny, nie możesz nie wziąć pod uwagę tego, co podłoga winylowa z efektem drewna może nadać Twoim pomieszczeniom. Jej autentyczność i detale ożywią Twój dom - bez wątpienia jest to opcja do rozważenia, jeśli żyjesz w zgodzie z naturą, a dobre samopoczucie stanowi Twój priorytet.

QUICK-STEP CREO "CR3181 DĄB TENNESSE SZARY"

Istnieje nieskończona liczba podłóg laminowanych, które mogą nadać imponujący wygląd dzięki doskonałej imitacji drewna lub dębu. Po prostu wybierz rodzaj, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Bardziej żółte odcienie nadadzą Twoim przestrzeniom ciepła, optymizmu i spokoju.

TARKETT ID CLICK ULTIMATE "24775014 LIGHT OAK BROWN"

GERFLOR SENSO RUSTIC "0311 NOISETTE"

TWÓJ WYSTRÓJ WNĘTRZ - TWOJE ZASADY

Ostatecznie wybór koloru podłóg to bardzo osobista decyzja, która całkowicie wpłynie na wygląd nowego, wyremontowanego domu.

QUICK-STEP CLASSIC "CL1653 RECLAIMED WHITE PATINA OAK"

Musimy wziąć pod uwagę kolory, które nie tylko wyznaczają trendy i dobrze wyglądają, ale całość oczywiście powinna sprawić, że poczujesz się komfortowo. Postrzeganie danego wystroju wnętrz będzie wpływać na nasz nastrój każdego dnia!

QUICK-STEP LIVYN BALANCE CLICK "CANYON OAK LIGHT WITH SAW CUTS BACL40128"

Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci w wyborze idealnego odcienia podłogi do Twojego domu. Jesteśmy przekonani, że możesz uzyskać najlepszą metamorfozę, wybierając odpowiednią paletę kolorów!

 

Powrót do postów