Unsere Vorteile
  • Ponad 30.000 produktów
  • Gwarancja najlepszej ceny
  • Darmowe próbki
  • Darmowe próbki
  • Największy wybór online

Jesteśmy największym w Europie internetowym sprzedawcą podłóg, tapet i paneli ściennych. Od 2007 roku jesteśmy dumni, że zawsze oferujemy najlepsze ceny i usługi najwyższej jakości.
Przejdź do sklepu BRICOFLOR
Nowości z branży

Linoleum dla każdego - Forbo Marmoleum Click

linoelum Marmoleum Click

Chcesz odnowić swój dom zdrową i ekologiczną powłoką, taką jak linoleum? Nie chcesz montować podłogi, która wymaga profesjonalnej instalacji? A może myślisz o podłodze DIY i wolisz samodzielnie zainstalować nową podłogę, a może nawet nadać jej indywidualny charakter? Nie musisz się już dłużej martwić. Forbo Marmoleum Click to odpowiedź na wszystkie Twoje pytania!

Forbo Marmoleum Click to oczywiście wiele zalet linoleum ...

Zdrowy i ekologiczny: wykonany w 97% z surowców odnawialnych (olej lniany, mączka drzewna, wypełniacze mineralne ...), oferuje naturalną i zdrową powłokę. Odzyskany i biodegradowalny, nie emituje emisji z powietrza wewnętrznego (A +), a nawet ma właściwości bakteriostatyczne.

Odporny i trwały: Forbo Marmoleum Click jest gotowy towarzyszyć Ci przez co najmniej dwadzieścia lat, zarówno w domu, jak i w profesjonalnych pomieszczeniach. To naturalne linoleum Forbo zostało zaprojektowane tak, aby wytrzymać ciężkie wymagania: korytarze i salony, a także sklepy i restauracje nie są mu obce Należy jednak pamiętać, że linoleum nie nadaje się do układania w wilgotnych pomieszczeniach, takich jak łazienka.

linoleum Forbo Marmoleum

Izolacja: komfort będzie współgrał z tą powłoką! Posiada podkład z korka z doskonałym dźwiękiem i izolacją termiczną. Ponadto to linoleum nadaje się do niskotemperaturowego ogrzewania podłogowego, a nawet pomaga szybciej osiągnąć przyjemną temperaturę otoczenia.

Prosty w utrzymaniu: linoleum wymaga jedynie klasycznego czyszczenia (odkurzacz + mop zwilżony z łagodnym środkiem czyszczącym). Jego antystatyczne właściwości wywierają również odpychający wpływ na kurz i brud, idealny dla osób cierpiących na astmę lub alergie!

... ale także praktyczny format!

Układanie rolki linoleum jest na ogół powierzone fachowcowi, ponieważ instalacja z klejem jest skomplikowana, a powłoka rolki jest delikatna, a zatem trudna w obsłudze. Forbo Marmoleum Click różni się od tego ostatniego formatem płyty i wygodnym ostrzem! Rzeczywiście, umożliwia znacznie prostszą i szybszą instalację bez kleju. To naturalne linoleum Forbo Marmoleum posiada najnowszą generację systemu przycinania: instalacja przycinająca skraca czas instalacji i ulepsza pomieszczenia, w szczególności przez wyeliminowanie czasu schnięcia kleju.

Z Forbo Marmoleum Click masz możliwość samodzielnego zainstalowania tej powłoki! Co zachwyca wszystkich miłośników majsterkowania! Linoleum od Forbo pochłania nierówności i może być wymieniony indywidualnie, jeśli to konieczne.

linoleum Forbo Marmoleum

Naturalne linoleum Forbo: modne wzory ...

Forbo Marmoleum Click to prawdziwy sojusznik minimalistycznych wnętrz. W czasach „mniej, ale lepiej” naturalne linoleum wie, jak się wpasować: ta kolekcja Forbo stawia na proste kolory zgodnie z trendami. Dostępne w szerokiej gamie kolorów linoleum z listwami mają proste marmurkowe lub liniowe dekoracje z efektem drewna. Szykowny i bardziej imponujący niż niektóre podłogi, jest jednak estetyczny i oferuje poczucie przestrzeni i harmonii.

Genialne, pastelowe kolory, Forbo Marmoleum Click dają Ci możliwość zaszczepienia wyjątkowej atmosfery w każdym pokoju, trochę jak chromoterapia: niebieska w pokojach spokoju, brązowa dla zapewnienia ciepła i życzliwości w salonie, lub żółty, aby uzyskać odrobinę tonu w Twojej przestrzeni zawodowej? Zabierz ulubiony kolor do swojego domu!

linoleum Forbo Marmoleum

... na podłogę, która wygląda jak Ty dzięki!

Z Forbo Marmoleum Click możesz oczywiście wybrać solidną podłogę; ale ten zakres naturalnego linoleum jest szczególnie zauważalny dzięki jego zdolności do kalepinacji. Masz możliwość zmieszania wielu kolorów i formatów według własnego uznania! Dostępne w 23 odcieniach i 3 rozmiarach (30 x 30 cm, 30 x 60 cm i 30 x 90 cm), to linoleum oferuje praktyczne rozwiązanie w zakresie dekoracji: możesz stworzyć prawdziwe dzieła sztuki na ziemi. Nadaj swoim pomieszczeniom osobisty charakter, ale także wytycz różne przestrzenie pomieszczenia.

Czy chcesz wizualnie oddzielić salon od jadalni? Albo pokój dzielony przez kilkoro dzieci, tak aby każdy miał własną przestrzeń dostosowaną do swoich upodobań? A może po prostu chciałbyś dać prawdziwy podpis swojemu wnętrzu, wymyślając nowe motywy, takie jak szachownice, dywany, korytarze ...? Dzięki Forbo Marmoleum Click marzenie staje się rzeczywistością! Jakie będzie Twoje następne dzieło?

Zamów Forbo Marmoleum Click!

Jesteś zachwycony cechami naturalnego linoleum Forbo Marmoleum Click? Dowiedz się więcej o potencjale tego linoleum w naszym sklepie internetowym: idealna powłoka dla Twojego domu to zaledwie kilka kliknięć! Chcesz obejrzeć kolory przed dokonaniem wyboru? Bez obaw! Masz możliwość zamówienia próbek. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące naszych produktów, nasza przyjazna obsługa klienta jest oczywiście zawsze dostępna, do której możesz dotrzeć poprzez nasz formularz kontaktowy!

Mamy nadzieję, że nasz post na blogu zaznajomił Cię z tematem linoleum. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź nasz sklep!

Do następnego razu!

Twój zespół BRICOFLOR, nr 1 w zakresie pokryć ściennych i podłogowych.

linoleum Forbo Marmoleum

Dodaj komentarz