BRICO FRIDAY: Skorzystaj dziś z 5% zniżki na cały asortyment * z kodem 'BRICONOV21'! * z wyjątkiem produktów marki Tretford
Porada eksperta
0 61 660 15 09
Pon-pt: 08:30 - 16:30

Płytki cementowe – Wszystkie opcje renowacji!

Thursday, August 15, 2019

Płytki cementowe

Nie zawsze łatwo jest kupić prawdziwą podłogę, w której główną rolę odgrywają płytki cementowe. Ten rodzaj luksusowych płytek jest drogi i charakteryzuje się delikatnym układaniem i konserwacją. Ale nie musisz pozbawiać się tego autentycznego stylu retro! Z myślą o Tobie producenci podłóg produkują coś specjalnie dla Ciebie. Teraz możesz znaleźć płytki cementowe w każdym rodzaju podłogi. Odkryj wszystkie opcje renowacji, aby cieszyć się podłogą z płytek imitujących cement!

Płytki cementowe

Płytki cementowe winylowe - Ekonomiczne rozwiązanie

Imitacje cementowych płytek podłogowych to ergonomiczna powłoka, odpowiednia na wszystkie budżety. Łatwy w utrzymaniu i szybki w montażu winyl, jest również wodoodporny. Jest to szczególnie kuszące dzięki wyjątkowemu stosunkowi jakości do ceny. Często można znaleźć produkty wysokiej jakości za 80 zł / m².

Płytki cementowe z PCV – Prawdziwie wydajne

Podłoga łącząca wytrzymałość, łatwość montażu i estetykę? Płytki cementowe PCV zaspokoją wszystkie potrzeby . Dostosowany do każdej przestrzeni winyl, ceniony jest ze względu na swoje właściwości uszczelniające, które pozwalają mu na bezpieczny montaż w kuchni i łazience (ulubione części mieszkania płytek podłogowych cementowych!). Proste w instalacji i czyszczeniu, można je znaleźć z efektem płytek cementowych w naszym sklepie internetowym, w kilku wersjach.

Tarkett Starfloor Click 30

Tarkett Starfloor Click 30

Płytki cemnetowe click - Ekspresowa renowacja

Na pewno znasz słynny materiał PCV. Dostępny w formie płytek (zboliżonych do kształtu kwadratu), który przedstawia prostą instalację dla entuzjastów majsterkowania poszukujących ekspresowej renowacji. Płytki PCV blokują się dzięki intuicyjnemu systemowi click (bez kleju). Odkryj na przykład kolekcję Tarkett Starfloor Click 30 w naszym sklepie internetowym i jej oryginalne projekty, które podbiły już wiele domów w Polsce i na świecie!

Podłogi laminowane - Praktyczna opcja dla mieszkań

Nie tylko podłogi winylowe oferują bardzo ładne efekty płytek cementowych. Podłogi laminowane są również ekspertem w naśladowaniu innych struktur. Dzięki podłogom laminowanym możesz cieszyć się ciepłym wzornictwem, praktyczną pływającą instalacją i dobrą odpornością na codzienne użytkowanie za niewielką cenę.

Polecamy gamę BerryAlloc Ocean. Spośród różnorodnych wzorów, ta laminowana podłoga łazienkowa oferuje trzy modele w których znajdziesz płytki cementowe o jasnych i wyrafinowanych kolorach (biały, niebieski lub czarny). Ta wodoodporna i odporna powłoka (AC4), idealna do renowacji obszarów mieszkalnych i komercyjnych o średnim natężeniu ruchu, została stworzona tak, aby jej wygląd był jeszcze bardziej realistyczny (nieregularne powierzchnie, pęknięcia..).

BerryAlloc Ocean

A na ściany? Tapeta cementowa!

Nie tylko podłogi dają pierwszeństwo cementowym płytkom. Tapeta cementowa przyjmuje również ten kultowy wystrój w szerokim asortymencie różnych modeli. Bardzo kolorowa lub czarno-biała wersja, efekt malowania na niebieskich płytkach indygo, tapety cementowe, które nadadzą charaktem Twoim pomieszczeniom, dostępne są w naszym sklepie w przystępnej cenie. Ponadto nowe wzory stają się coraz łatwiejsze do zainstalowania i często można je łączyć. Odważ sie na zmiany!

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat nowej kolekcji luksusowych płytek winylowych Forbo Allura, skontaktuj się z nami! Nasz zespół serwisowy jest do Państwa dyspozycji za pośrednictwem formularza kontaktowego i chętnie doradzi Państwu we wszystkich tematach związanych z tematem podłóg projektowych Forbo.

Płytki cementowe

Do zobaczenia następnym razem!

Wasz zespół Bricoflor, dużego sklepu internetowego do wykładzin podłogowych!

Powrót do postów