Close icon

Quick-Step Livyn – luksusowa podłoga winylowa o naturalnym wyglądzie

Podłogi Quick-Step Livyn zapewnią Ci nie tylko komfort chodzenia i użytkowania, ale także niepowtarzalne doznania estetycz…

czytaj więcej
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
1 - 5 z 5 Produkty

Szeroka gama kolorów oraz wzorów, z których każdy posiada unikalny wygląd, jest inspirowana naturą i pozwala się przenieść w zupełnie inny świat. Oprócz pięknego wyglądu, panele winylowe oferują wiele innych, wartościowych i funkcjonalnych cech, które pozytwnie wpłyną na jakość Twojego życia. Wybierając panele winylowe Quick-Step Livyn, wybierasz komfort i najlepszą jakość.

QuickStep LIVYN to przyjemność dla oczu i stóp

Podłogi winylowe Livyn marki Quick-Step bez problemu rozświetlą i odmienią wnętrze Twojego domu lub biura swoim naturalnym wyglądem i ciekawymi odcieniami. Możesz wybrać chłodny, nowoczesny miejski projekt, do którego dobierzesz płytki w optyce betonu i kamienia. Niezależnie od Twojego gustu, panele z serii Quick-Step Livyn oferują Ci doskonałe rozwiązanie dla każdej powierzchni. Dla podwyższenia standardu, panle zabezpieczone są warstwą ochronną, która sprawi, że Twoja podłoga przez wiele lat będzie wyglądała jak nowa. Ponadto producent oferuje 20-letnią gwarancję na wszystkie podłogi z winylu Quick-Step Livyn.

Wygodne oraz odpowiednie do instalacji nawet w łazience – oto seria Livyn marki Quick-Step

Podłogi LVT (z ang. Luxury Vinyl Tiles) dostarczą Ci optymalnego komfortu, którego intuicyjnie szukamy remontując mieszkanie. Podłogi, które wyglądają luksusowo i do tego są wysokiej jakości, znacznie wpłyną na Twoje poczucie komfortu. Niepowtarzalna atmosfera nadawana przez drewnianą podłogę może się wydawać nieosiągalna w łazience, ale to już przeszłość. Quick-Step wysoko stawia poprzeczkę standardom jakości – ich podłogi z serii Livyn są wodoodporne. Dlatego bez obaw możesz zamontować je nawet w kuchni czy tez łazience. Odporność na wilgoć to niesamowita wygoda także przy sprzątaniu i utrzymywaniu podłogi w czystości. Opatentowana powłoka Scratch Guard nie pozwoli na pojawienie się zarysowań oraz uszkodzeń, a zabezpieczenie Stain Guard pomoże Ci w pielęgnacji powierzchni, chroniąc przed plamami i zabrudzeniami. Wszystko po to, aby oszczędzić Twój cenny czas i wysiłek, który warto poświęcić na coś innego.

Seria Livyn marki Quick-Step to doskonały partner w remoncie

Podłogi winylowe Quick-Step z serii Livyn to prawdziwy fenomen. Składając się z wielu odpornych warstw, wciąż pozostają cienkie, co czyni je doskonałym partnerem w remoncie i renowacji. Górna warstwa podłogi Quick-Step Livyn zabepieczona jest technologią Scratch Guard oraz Stain Guard, w celu ochrony przed zarysowaniami i łatwej konserwacji. Górna warstwa posiada również matowe wykończenie zapewniające naturalny wygląd. Quick-Step wykorzystuje innowacje w sposobie druku i nakładania wzorów na panele, co zapewnia unikatowy i autentyczny wygląd desek. Warstwa rdzeniowa podłogi z kolekcji Livyn jest wodoodporną, a jednocześnie lekką warstwą zapewniającą niezwykły komfort oraz trwałość. Następną i równie ważną warstwą, jest warstwa szklanych włókien, która zapewnia stabilność wymiarową. Wreszcie, ostatnia warstwa to stabilny i wytrzymały na obciążenia spód, który zapewnia Ci trwałą podłogę na lata. W Quick-Step Livyn odnajdziesz następujące podkolekcje:

Quick-Step Livyn Ambient Click oraz Ambient Click Plus

Quick-Step Livyn Ambient Click to kolekcja pięknych płytek oraz paneli winylowych o wyrazistej strukturze i fascynujących odmianach kolorystycznych. Fazowane brzegi V dodatkowo podnoszą autentyczność projektu. Dostępne m.in. 4 odcienie kamienia naturalnego można montować w pomieszczeniach mieszkalnych lub biurowych o umiarkowanym natężeniu ruchu. Quickstep Livyn  Ambient Click Plus oferuje te same odcienie kamienia, co kolekcja Livyn Ambient Click, a także zbliżone parametry techniczne. Jedyna różnica polega na zwiększonej wydajności i wytrzymałości w wypadku kolekcji Ambient Click Plus, ponieważ jest ona idealnym rozwiązaniem dla obszarów handlowych o dużym natężeniu ruchu i ciężkich warunkach użytkowania.

Quick-Step Livyn Balance Click oraz Balance Click Plus

Kolekcja Livyn Balance marki Quick-Step to zbiór 16 dekorów bardzo trwałych desek winylowych z opatentowanym systemem "Uniclic Multifit for Livyn", który umożliwia szybką i łatwą instalację. Fazowane brzegi w kształcie litery V tworzą przestronną perspektywę i zwiększają autentyczny wygląd podłogi. Wariant Livyn Balance Click Plus różni się od kolekcji Livyn Balance Click  grubością warstwy użytkowej, która czyni ją lepszą propozycją dla intensywnie użytkowanych pomieszczeń handlowych.

Quick-Step Livyn Pulse Click oraz Pulse Click Plus

Kolejne kolekcje marki Quick-Step: Livyn Pulse Click oraz Livyn Pulse Click Plus to nie tylko atrakcyjny wygląd powierzchni paneli. Ze względu na wysoką wydajność techniczną, wariant Pulse Click nadaje się nie tylko do instalacji w domu, ale także do użytku w obszarach komercyjnych. Panele z tej serii posiadają wysoką klasę użyteczności 33, co czyni ją idealnym rozwiązaniem dla obszarów handlowych o bardzo wysokim natężeniu ruchu.

Szybka i bezproblemowa instalacja dzięki systemowi Uniclic Multifit

Podłogi winylowe Livyn Quick-Step nie tylko wyglądają naturalnie, ale również są łatwe do zainstalowania. Niezależnie od tego, którą kolekcję wybierzesz, winyl Quick-Step jest kompatybilny z ogrzewaniem podłogowym i może być użyty do wykończenia lub renowacji dowolnej powierzchni. Zdecydowałeś się na panele w systemie pływającym? Doskonale! Kolejny krok to dobór odpowiedniego podkładu. Ma to istotny wpływ na ostateczny wygląd, jakość i komfort użytkowania. Eksperci zalecają dedykowane podkłady Livyn Quick-Step. Opatentowany system "Uniclic Multifit" gwarantuje płynną i intuicyjną instalację podłogi winylowej Livyn. Dzięki innowacyjnego systemowi pióra i wpustu, podłogę ułożysz w jeden wieczór i to bez użycia kleju! Odpowiednio zainstalowana, podłoga winylowa jest gotowa do użycia natychmiast po montażu i nie wymaga dodatkowej pracy.

Podłogi winylowe QuickStep Livyn to także łatwa konserwacja

Beztroska i przyjemność - właśnie o to chodzi w życiu! Dlatego Quick-Step wychodzi na przeciw potrzebom dnia codziennego. Uszczelniona warstwa wierzchnia paneli winylowych click z technologią StainGuard pomaga uniknąć trudnych zabrudzeń i trwałych plam. Dzięki wodoodpornej powierzchni można je po prostu wyczyścić mokrą ściereczką, utrzymując deski w dobrej kondycji przez cały czas użytkowania. Środki czyszczące powinny być jednak zawsze rozcieńczone wodą i nałożone za pomocą miękkiej ściereczki oraz osuszone po czyszczeniu za pomocą takiego samego miękkiego materiału. Jak wspomniano wcześniej, podłoga z winylu QuickStep Livyn posiada warstwę zabezpieczającą przed zabrudzeniami i zadrapaniami, które zachowują powierzchnię w najlepszej kondycji. Quick-Step zaleca jednak unikanie umieszczania ciężkich przedmiotów na podłogach winylowych, aby zapobiec wgłębieniom oraz zarysowaniom.

Quick-Step to producent świadomy potrzeb środowiska

Najwyższa jakość wykładziny winylowej gwarantowana przez Quick-Step to wynik wieloletniej pracy, szczegółowych testów i przemyślanych poprawek. Testy techniczne są przeprowadzane zgodnie z najsurowszymi wymaganiami jakościowymi po to, aby zapewnić klientom najlepszy i bezpieczny projekt. Dopiero gdy podłogi zdadzą egzamin w różnych warunkach, trafiają do Twojego domu. Ponadto, Quick-Step traktuje środowisko i planetę bardzo poważnie. Rozumieją nowoczesny sposób życia i zagrożenia z niego wynikające, dlatego podjęli świadomy wysiłek w celu zminimalizowania negatywnego wpływu na środowisko i zmniejszenia produkcji śmieci. Używają surowców pochodzących z recyklingu i i korzystają ze sprzętu spełniającego najwyższe standardy.

Zamów panele z kolekcji Livyn marki Quick-Step w sklepie BRICOFLOR

Sprawdź wszystkie kolekcje paneli winylowych Quick-Step i wybierz odpowiedni wariant dla domu lub dla firmy. Największy wybór pokryć podłogowych w najlepszej cenie znajdziesz tylko w sklepie internetowym BRICOFLOR. Jeśli wybór jest trudny, zamów darmową próbkę przed złożeniem pełnego zamówienia. Obejrzyj wzory w domu i podejmij właściwą decyzję. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy Cię do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie porozmawiamy na temat oferowanych przez nas produktów i pomożemy Ci dobrać najlepszy. Jeśli planujesz duże zakupy w naszym sklepieC, powiadom nas – ułożymy dla Ciebie korzystną, indywidualną ofertę.

Plus icon czytaj więcej